Tutuklama Emri, 2023 NFL Combine’da Merkez Sahneye Çıktı
Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, Salı günü NFL Combine’da Kirk Cousins ​​hakkındaki görüşleri, Justin Jefferson’a uzun vadeli bağlılığı ve bölüm içi ticaret felsefesi dahil olmak üzere bazı büyüleyici takım oluşturma bilgilerini açıkladı.

Ancak bir gün sonra, NFL Combine’dan kötü tipte bir basın çıktı – sınıfın en önemli adaylarından biri için tutuklama emri.

Tutuklama Emri NFL Combine’da Merkez Sahneye Çıktı

33. Takım‘S Ari Meirov Çarşamba günü tweet attı“Georgia DT ve potansiyel 1 numara seçimi için tutuklama emri çıkarıldı. Jalen Carter Pervasız Sürüş ve Yarış için. 15 Ocak’ta bir takım arkadaşı ve çalışanın hayatını kaybettiği kazadan kaynaklanıyor. Carter, 10:30 ET’de NFL Combine’da konuşma programında.

Tutuklama Emri Alır
9 Ocak 2023; Inglewood, CA, ABD; Georgia Bulldogs defans oyuncusu Jalen Carter (88), SoFi Stadyumu’ndaki CFP ulusal şampiyonluk maçının üçüncü çeyreğinde TCU Horned Frogs oyun kurucusu Max Duggan’ı (15) kovalıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

İddia edilen ihlal, Carter’ın kazadan doğrudan sorumlu olduğunu iddia etmese de, genç savunma mücadelesinin zamanlaması bundan daha kötü olamazdı. Bazı askere alma gözlemcileri, Carter’ın ilk genel seçim olacağını tahmin ettiler ve tutuklama emri, en azından şimdilik, kesinlikle her şeyi değiştiriyor.

Carter ve başka bir sürücünün yarıştığı bildirildi ve Polis ifadesi iddia edildi“Kanıtlar, her iki aracın da şeritler arasında geçiş yaptığını, orta dönüş şeridinde gittiğini, zıt şeritlerde gittiğini, diğer sürücüleri solladığını ve görünürde birbirlerini geride bırakma girişimiyle yüksek hızlarda sürdüğünü gösterdi.”

Bulldogs’un saldırgan yan hakemi Devin Willock ve askere alma personeli Chandler LeCroy, 15 Ocak’taki kazada öldü.

Tutuklama Emri, 2023 NFL Combine'da Merkez Sahneye Çıktı
9 Ocak 2023; Inglewood, CA, ABD; Georgia Bulldogs defans oyuncusu Jalen Carter (88), SoFi Stadyumu’ndaki CFP ulusal şampiyonluk maçında TCU Boynuzlu Kurbağalara karşı. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports.

ESPN’ye göre, Carter’ın kazayla ilgili kişisel açıklaması soruşturma boyunca değişti. NFL Combine’daki saha faaliyetinin arifesinde çıkarılan tutuklama emri, soruşturmanın yalnızca bir sonraki adımı ve Carter’ı olayla başlangıçta yönlendirildiğinden daha fazla ilişkilendiriyor gibi görünüyor.

Polis ayrıca “alkol bozukluğu, yarış, dikkatsiz araç kullanma ve hızın kazaya katkıda bulunan önemli faktörler olduğunu” belirtti. DSÖ belirsizdi.

Tutuklama Emri, 2023 NFL Combine'da Merkez Sahneye Çıktı
3 Aralık 2022; Atlanta, GA, ABD; Georgia Bulldogs defans oyuncusu Jalen Carter (88), ikinci çeyrekte Mercedes-Benz Stadyumu’nda LSU Tigers’a karşı mücadelesinin ardından tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Brett Davis-USA TODAY Sports.

Georgia Üniversitesi’nin baş antrenörü Kirby Smart sağladı aşağıdaki ifade Çarşamba:

Bugün açıklanan suçlamalar derinden endişe verici, özellikle de topluluğumuzun iki sevgili üyesinin yıkıcı kaybıyla hâlâ başa çıkmak için mücadele ederken. Bu aileleri desteklerken ve bu korkunç trajediden neler öğrenebileceğimizi değerlendirirken yetkililerle tam işbirliği yapmaya devam edeceğiz.

Carter, tutuklama emri çıkarılmadan önce Çarşamba günü NFL Combine’da medyayla konuşmak için güvertedeydi, ancak bu plan değişti ve görünmedi.

Tutuklama emrinden önce Carter, Mel Kiper’ın son seçimindeki dördüncü taslak seçimiydi. sahte taslak.

NFL'de 24 Saat İçinde Yayınlanan 3 Tanınmış Oyuncu

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/draft/draft-2023/arrest-warrant-takes

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir