Tüm Yıldızlar Daha Fazla Kirk Kuzeni İçin HizalanıyorKirk Kuzenleri
10 Ekim 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Jerome Miron-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, Kirk Cousins’i 2023’ün ötesine uzatırsa – takımın ön ofisi tarafından henüz harekete geçirilmemiş bir seçenek – izleyiciler bir nebze olsun şaşırmamalı.

Neden? Pekala, ipuçları orada ve göz önünde.

Tüm Yıldızlar Daha Fazla Kirk Kuzeni İçin Hizalanıyor

İşte bir Cousins ​​uzantısıyla ilgili oyunun durumu:

  1. Vikingler, Kuzenleri tarihsel olarak bir ay olan Mart ayında uzatmadı.
  2. Genel müdür Kwesi Adofo-Mensah, Vikinglerle gevşek bir şekilde bağlantılı iki isim olan Lamar Jackson veya Trey Lance’i ticaret yoluyla takip etmedi.
  3. Minnesota, taslakta erken tur oyun kurucu seçmedi, bunun yerine Jaren Hall’da 25 yaşındaki bir gelişimsel pasör için kaydoldu.
  4. Taslaktan sonra Adofo-Mensah, bir Cousins ​​uzantısını – hiç – dışlamadı.
  5. Cousins ​​geçen hafta gazetecilere, 10 ay sonra serbest kalmasına rağmen Minnesota’da kalmak istediğini söyledi.
Tüm Yıldızlar Hizalanıyor
8 Eylül 2019; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda Atlanta Falcons’a karşı oynanan bir maçtan önce takım tanıtımları sırasında sahaya koşuyor. Zorunlu Kredi: Harrison Barden-USA TODAY Sports.

İşte anlaşma şu: Adofo-Mensah, Cousins’ı Mart ayında uzatmak yerine 28,5 milyon dolarını 2024 sınırına aktardı. [and beyond if Cousins stays]. Cousins ​​önümüzdeki Mart ayında ayrılırsa, bu 28,5 milyon doların tamamı 2024 kitaplarına karşılık gelecek. Üst sınır dönüştürme, Kuzenleri içeren bir taslak gece ticareti olasılığını etkili bir şekilde geçersiz kıldı.

Daha sonra Vikingler Olumsuz Adofo-Mensah, QB1’de Cousins’ten sonra “adamı” için gelecekteki draft seçimlerinden yararlanmaya istekli olsaydı, bu makul bir strateji olabilirdi. Ne yazık ki, Minnesota’nın 1. Raunt’ta 23. seçiminde müsait olan iki adam olan Will Levis veya Hendon Hooker’ı seçmedi ve seçmedi bile.

Başka Bir Dövüş Seçer
3 Kasım 2019; Kansas City, MO, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), Arrowhead Stadyumu’ndaki ilk yarıda Kansas City Chiefs’e karşı pası geri çekiyor. Zorunlu Kredi: Jay Biggerstaff-USA TODAY Sports.

Jaren Hall takıma 5. Turdan katıldı, ancak o empatik Belki ve Kuzenlerden sonra QB1 icat edilmemelidir. Bir yıl içinde gelişirse ve rolüne uygun görünürse — Harika. Bununla birlikte, Tom Brady, son 25 yıldaki 5-7 draft turlarından pan out’a kadar olan tek oyun kurucuya yakın. Tabii ki, Kurt Warner ve Tony Romo gibi hazırlıksız yetenekler profesyonel olarak mükemmeldi, bu yüzden onları unutma.

Adofo-Mensah medyaya anlattı taslaktan sonra, “Kirk’ün bana hiçbir şey göstermesine gerek yok. Ben Minnesota Vikings’e gelmeden önce Kirk üst düzeyde futbol oynadı. Geçen yıl 13 maç kazandık. Bana veya bir başkasına neyi kanıtlaması gerektiğini bilmiyorum.”

NFC Rakipleri İdeal Viking Taslak Senaryosuna Spoiler Verebilir
Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, playofflarda New York Giants’a yenilmesinin ardından takımın 2022 sezonu için yıl sonu basın toplantısında.

“Bazen bir yere gelirsin. [in contract talks] ‘Hey, sonra konuşalım. Bu şimdilik bir çözüm.’ Bütün olan bu. Oyun kurucu pozisyonunda bulunduğumuz yeri seviyoruz, ancak ileriye dönük her seçenek bizim için açık. Bu yıl Kirk için gerçekten heyecanlıyız. Serbest oyuncu döneminde eklediğimiz silahlar, taslakta eklediğimiz silahlar, ondan sonra ne olacağını göreceğiz” dedi.

Altı gün önce, muhabirler sordu Cousins, yaklaşan serbest oyuncu hakkında, “Şu anda serbest oyunculuğa bir yıl kaldınız, seçeneklere sahip olmaktan bir yıl uzaktasınız – bu orada herhangi bir şeyi değiştirir mi?”

“Hayır, Minnesota’da olmak istiyorum. Bu hiç akıllıca değil. Yani, umarım, bilirsiniz, bunu yapma hakkını kazanabiliriz.

Kötü Savunma
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), Soldier Field’da ilk yarıda Chicago Bears’a pas veriyor. Zorunlu Kredi: Matt Marton-USA TODAY Sports.

Bu ne anlama gelir? Vikings’in bir Cousins ​​uzantısına kapıyı kapatmamış bir genel menajeri, ayrılmak istemeyen QB1’i ve ayrıca devralmayı bekleyen dürüst bir pasör olmayan bir takımı var.

ESPN’ler Bill Barnwell özetledi Cousins ​​+ Vikings’in geçen haftaki durumu, “Vikingler Trey Lance’i takaslasaydı veya ilk tur seçimlerini bir oyun kurucuda kullansaydı, Cousins’in sezonu başlangıç ​​olarak bitirmeme ihtimali oldukça yüksekti. Minnesota, sonunda 25 yaşında bir beşinci tur seçimini kullanmadan önce, hafta sonunun çoğunu ona gerçek bir rekabet eklemeden başardı. Yaren Salonubir NFL başlangıç ​​​​olmayı planlamayan.

Tüm Yıldızlar Daha Fazla Kirk Kuzeni İçin Hizalanıyor
24 Eylül 2022; Provo, Utah, ABD; Brigham Young Cougars oyun kurucusu Jaren Hall (3), LaVell Edwards Stadyumu’nda Wyoming Cowboys’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Rob Gray-USA TODAY Sports.

“Sonuç olarak, Cousins’in 2023 sezonunun tamamı boyunca başlayacağından emin olunmalı. Barnwell, Vikinglerin tek skorlu oyunlardaki rekorlarının ortalamaya doğru gerilemesinden kaynaklanan ve yaygın olarak beklenen düşüşü savuşturmasına yardım edebilirse, 2024 ve sonrasındaki adam bile olabilir, ”diye bitirdi Barnwell.

Kanıt orada – insanların yüzüne bakıyor. Vikingler gerçekten de Kuzenlerin bir sözleşme yılına girmesine izin verebilirdi, ancak ekmek kırıntıları fısıldadı eklenti.

Vikingler Levis’i veya Hooker’ı askere alsaydı, her şey farklı olurdu. Ama yapmadılar.


Eski Vikingler QB, USFL'yi Yıkıyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/all-the-stars-aligning

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir