Tüm Ulusal Güç Sıralamasına Göre 2022 Vikingleri: 6. HaftaTüm Ulusal Güç Sıralamasına Göre 2022 Vikingleri: 6. Hafta
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Her hafta, VikinglerBölgesi Ulusal güç sıralamasında Minnesota Vikings yerleşimini kataloglar. On bir kaynak incelenmiş, detaylandırılmış ve referans olması için buraya eklenmiştir.

Vikingler, geçen hafta sonu Chicago Bears’ı başka bir çılgın ilişkide 29-22 mağlup etti. Justin Jefferson, 154 yarda 12 yakalama ile baskın bir oyun yazdı, Kirk Cousins ​​üçüncü maç kazandıran sürüşünü ateşledi ve Cameron Dantzler anlaşmayı imzalamak için eski Vikings WR Ihmir Smith-Marsette’den bir top kopardı.

PFF başına Vikings En İyi Savunma Performansı Oyuncuları ve Ayılar
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings köşe oyuncusu Cameron Dantzler Sr. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Minnesota’nın şu anda 2022’de Super Bowl’u kazanma olasılığı 20:1 civarında, geçen haftakiyle aynı olasılıkla. Vikingler, Ayılara karşı tüm zamanların 64-57-2’si (.528).

EPA/Oyun Başına, Vikingler 5. Haftadan sonra NFL’nin en iyi 9. hücumuna ve 21. en iyi savunmasına sahipler. Minnesota’nın 6. Haftadaki rakibi Miami Dolphins, New York Jets’te beklenmedik bir yenilginin ardından 3-2’ye düştü. Miami, QB2 Teddy Bridgewater’ın sakatlanması ve Tua Tagovailoa’nın NFL’nin sarsıntı protokolünde kalması nedeniyle çaylak oyun kurucu Skylar Thompson’ı oynadı.

Bunlar Vikinglerin 6. Haftaya giren haftalık güç sıralamalarıdır.

[format = ranking entity: power ranking position (variation from last week)]

Tüm Ulusal Güç Sıralamasına Göre 2022 Vikingleri: 6. Hafta
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defansif Dalvin Tomlinson ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Bu toplamların ülke ortalaması 7,7’dir. Dünya, Vikinglerin NFL’nin en iyi 7. veya 8. takımıyla ilgili olduğuna inanıyor. Geçen hafta Minnesota 9. sıra civarındaydı.

ESPN’den Kevin Seifert Vikinglerin şu anki durumunu yerinde bir şekilde özetledi: “Vikingler, sıcak başlangıçları sayesinde playofflara kalmak için şimdiden mükemmel bir şansa sahipler. Ancak son üç maçlarının her birinde dördüncü çeyrek açığının üstesinden gelmeleri gerekiyordu ve bu model muhtemelen zamanla sürdürülebilir değil.”

Vikingler, 6. Hafta’da Hard Rock Stadyumu’nda Dolphins’i yenmek için üç puanlık favoriler.Vikingler-Ayılar Sonrası 12 Ani Tepki

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/the-2022-vikings-according-to-all-national-power-rankings-week-6

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir