Tüm Ulusal Güç Sıralamalarına Göre 2022 Vikingler: 16. HaftaTüm Ulusal Güç Sıralamaları
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Her hafta, VikingsBölgesi tüm ulusal güç sıralamalarında Minnesota Vikings yerleşimini listeler. On bir kaynak incelendi, detaylandırıldı ve referans olması için buraya yerleştirildi.

Vikingler, geçen Cumartesi NFL tarihinin en büyük geri dönüşünü gerçekleştirdi ve devre arasında 33-0 geride kaldıktan sonra Indianapolis Colts’u 39-36’lık bir skorla akıllara durgunluk verecek şekilde alt etti. Minnesota’nın savunması 2. Yarıda sertleşirken, Kirk Cousins ​​liderliğindeki hücum beş cevapsız gol attı.

Tüm Ulusal Güç Sıralamaları
27 Ağustos 2022; Denver, Colorado, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı KJ Osborn. Zorunlu Kredi: Ron Chenoy-USA TODAY Sports.

Minnesota’nın 2022’de Super Bowl’u kazanma şansı yaklaşık 21:1’e sahip. Geçen hafta, bu oranlar 25:1’di, bu nedenle Colts üzerinden geri dönüş iğneyi biraz hareket ettirdi.

EPA/Çalma BaşınaVikingler, 15. Haftadan sonra NFL’nin en iyi 18. hücumuna ve en iyi 13. savunmasına sahipler.

Tüm Ulusal Güç Sıralamalarına Göre 2022 Vikingler: 16. Hafta

[format = ranking entity: power ranking position (variation from last week)]

Tüm Ulusal Güç Sıralamaları
Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith (55), defans oyuncusu Danielle Hunter ile kutlama yapıyor. © Dan Powers/USA BUGÜN AĞ-Wisconsin / ABD BUGÜN AĞ.

Bu toplamların ulusal ortalaması 7,3’tür. Dünya, Vikinglerin NFL’nin en iyi yedinci takımı olduğuna inanıyor. Geçen hafta Minnesota yedinci sıradaydı. Hiçbirşey değişmedi.

NFL.com’dan Dan Hanzus Vikings and Colts sonucu hakkında şöyle yazdı: “Vikinglerin belli ki bir mizah anlayışı var. Futbol dünyasının, takımın meşru bir rakip mi, yoksa düpedüz bir sahtekar mı olduğu konusunda devam eden bir tartışma içinde olduğunu biliyor olmalılar – Cumartesi günü devre arasında Colts’un 33-0 gerisinde kalıp, sezonun en büyük geri dönüşünü gerçekleştirmeden önce bunun tek olası açıklaması bu. NFL’nin 103 yıllık tarihi.”

CBS Sports’ta Pete Prisco 33’ten Colts’u yenmek için toparlanmak, bu takımı ilerleten oyun olabilir. Kirk Cousins ​​geri dönüşte olağanüstüydü.”

Vikingler Devasa Bir Zafere Giden İvmeyi Sürüyor
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

çamaşır suyu raporu Vikinglerin geri dönüşü hakkında şunları kaydetti: “33’ten geri gelmek harika bir hikaye ve hepsi. Ancak Minnesota, ligdeki en kötü hücumlardan birine karşı 36 sayıya izin verdi. Bu aynı zamanda Vikinglerin 400 metreden daha az hücuma izin verdiği bir aydan uzun bir süredir ilk kez oldu.

Vikingler, 16. Hafta’da US Bank Stadyumu’nda New York Giants’ı yenmek için 3,5 puanlık favoriler. Giants’ın Pazar gecesi Washington Commanders’ı mağlup ettikten sonra playofflara ulaşma şansı %87. New York aynı zamanda sezon sonrası 1. Turda Vikinglerle karşılaşmak için şansa dayalı favori.

Minnesota, 2013’ten beri Giants’ı yenemedi ve insanlar bu fiyaskoyu hatırlayacak çünkü Josh Freeman, Vikingleri QB1 olarak yönetti. Vikingler, Giants’ı üst üste üç kez yendi.


ESPN, Kirk Cousins ​​vs. Colts'tan Hiç Etkilenmedi

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve Minneapolis’ten Sally. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/all-national-power-rankings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir