Tüm Ulusal Güç Sıralamalarına Göre 2022 Vikingler: 12. Hafta



Tüm Ulusal Güç Sıralamalarına Göre 2022 Vikingler: 12. Hafta
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Her hafta, VikingsBölgesi Minnesota Vikings’in ulusal güç sıralamasındaki yerleşimini kataloglar. On bir kaynak incelendi, detaylandırıldı ve referans olması için buraya yerleştirildi.

Dallas Kovboyları, Vikingleri 11. Hafta 40-3’te kırbaçladı ve seyircilerin Vikinglerin meşruiyetini sorgulamasına neden olan bir kayıp oldu. Dallas’a karşı hiçbir şey yolunda gitmedi ve Minnesota, Şükran Günü gecesinde Bill Belichick liderliğindeki bir takıma karşı toparlanmalı.

Popüler Viking, Bleacher Raporu 'Sezon Ortası Ödülü' İçin Sektilendi
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş top alıcısı Justin Jefferson (18) sıkı bir şekilde tepki veriyor Irv Smith Jr. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Minnesota’nın şu anda 2022’de Super Bowl’u kazanma şansı yaklaşık 11:1. Geçen hafta, bu oranlar aynıydı, Dallas’a karşı yenilgiden sonra değişmedi.

EPA/Çalma BaşınaVikingler, 10. Haftadan sonra NFL’nin en iyi 18. hücumuna ve en iyi 15. savunmasına sahip.

Bunlar, 12. Haftaya giren Vikinglerin haftalık güç sıralamalarıdır.

[format = ranking entity: power ranking position (variation from last week)]

Vikings Bears'ı Yeni Bir Geri Dönüş Galibiyetinde Yendikten Sonra Tepkiler
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Genç Minnesota Vikings hayranları. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Bu toplamların ulusal ortalaması 7,6’dır. Dünya, Vikinglerin NFL’nin en iyi yedinci veya sekizinci takımı olduğuna inanıyor. Geçen hafta, Minnesota yaklaşık üçüncü oldu.

USA Today’den Nate Davis 12. Hafta Vikingler sıralamasında, “Tarihin en kötü 8-2 takımı mı onlar? Belki bu çok ileri gidiyor, ancak genel olarak geride kalırken bu kadar iyi başlayan ilk Minnesota. Vikes’ın bir tank avcısı ile 92 maçlık ligdeki en yüksek galibiyet serisi de Dallas tarafından 40-3 yağmalanırken sona erdi. Ve QB Kirk Cousins ​​başka bir büyük oyunda küçük geldi.

Gönderen Vinnie Iyer Spor Haberleri ekledi: “O neydi? Vikinglerin savunma sorunları, sonunda iyi yağlanmış bir Dallas saldırısına karşı onları yakaladı ve başka bir beklenmedik geri dönüşle kaçamadı ya da bundan kurtulamadı. Kolay bir NFC Kuzey şampiyonluğuna doğru yürüyüşlerinin, evlerinde Patriots ile karşılaşmadan biraz önce askıya alınması gerekecek.

Vikingler, 12. Haftada US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’u yenmek için üç puanlık favoriler. Patriots, Vikingleri arka arkaya beş kez mağlup etti. Minnesota, New England’ı en son 2000 yılında, Tom Brady döneminden önce devirmişti.


Vikingler Türkiye Günü'nde Süslü Üniformalar Giyecek

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve Minneapolis’ten Sally. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).




Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/the-2022-vikings-according-to-all-national-power-rankings-week-12

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir