Tüm Gözler 11. Haftada Christian Darrisaw’ın Durumuna DöndüTüm Gözler 1. Haftada Christian Darrisaw'ın Durumuna Döndü
28 Kasım 2021; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; Minnesota Vikings taarruzu Christian Darrisaw ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Kelley L Cox-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings’in geçen hafta sonu Buffalo Bills’e karşı kazandığı vahşi zaferin bir dipnotu, sol takım Christian Darrisaw’ın sarsıntısıydı.

İkinci yıl sol mücadele, Vikingler hücum hattını devraldı ve NFL’de 10 hafta boyunca tüm hücum takımları arasında en üst sıralarda yer aldı. Profesyonel Futbol Odağı.

Ancak Vikingler, 8-1’lik gösterişli bir rekorla debelenirken – ve bu hafta sonu Dallas Cowboys’a karşı evinde güçsüz durumdayken – tüm mor gözler Darrisaw’ın durumuna çevrilir. Pazar günü “oynayacak mı, oynamayacak mı” bir klasik.

Vikingler Futbolda En İyi Hücum Yan hakemini Kullanıyor
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings taarruzu Christian Darrisaw ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

Şimdilik, cevap muhtemelen, çünkü Vikingler temalı insanlar, Darrisaw’ın uzun vadeli beyin sarsıntısı hakkında çok fazla yaygara koparmadı. Ancak, Virginia Tech mezunu Çarşamba günü antrenman yapmadı ve 11. Haftada oynayacağı kesinliğini şüpheye düşürdü.

Star Tribune’ün Ben Goessling Çarşamba günü tweet attı, “Dalvin Tomlinson DNP’ydi; O’Connell, Vikinglerin geri döndüğünde tamamen sağlıklı olmasını istediğini söyledi. Evans, Darrisaw beyin sarsıntısı protokolünde.”

Yani, evde skor kartları olanlar için, haftanın ilk antrenmanında Darrisaw, Evans veya Tomlinson yok. Baş antrenör Kevin O’Connell daha sonra, antrenmanın daha çok bir adım adım olduğunu çünkü Bills’e karşı galibiyetin fiziksel olarak acımasız olduğunu ve bunun kimseyi şaşırtmayacağı yorumunu yaptı.

PFF'ye göre Vikingler Aslanlara Karşı En İyi Hücum Oyuncuları
25 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geri koşarken Alexander Mattison (2), pivot Garrett Bradbury’ye (56) ve hücumda Christian Darrisaw’a müdahale ediyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

23 yaşındaki Darrisaw, Pro Bowl tanınırlığı ve belki de First-Team All-Pro övgüleri kazanma yolunda. Yaz boyunca, o zamanlar sezon öncesi duman gibi hissettiren bir tahmin olan bir mini Trent Williams olacağı tahmin ediliyordu. Ne yazık ki, tahmin doğruydu – ya da en azından Darrisaw, Williams yolunda.

Bills’e karşı Darrisaw’ın yerine yedek oyuncu sol mücadele Blake Bradel takdire şayan bir performans sergiledi. Buffalo, NFL’nin en iyi savunmalarından birine ve pas atma hızına sahip ve Brandel rakipsiz görünmüyordu – Darrisaw’ın 11. Haftayı kaçırması durumunda olumlu bir gelişme. Brandel 66.9’luk bir atış yaptı. PFF skor, bir yedek oyuncu için övgüye değer bir işaret.

Geleneksel Formatta Yorumlanan Vikingler 1. Resmi Olmayan Derinlik Tablosu
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings hücumunda Brian O’Neill (75) ve Blake Brandel ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Dahası, Kovboylar NFL’deki en iyi ikinci savunmaya sahip. savunma DVOA başına. Ayrıca, 10. Hafta boyunca maç başına ortalama 3.9 ile lige çuvallarda liderlik ediyorlar.

Sağlıklı bir Darrisaw, Dallas’a karşı faydalı olacaktır – Kovboylar gibi bir menekşe pas koşusu için neredeyse hayati önem taşımaktadır – bu nedenle Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins, usta pas korumasıyla yeni keşfettiği deneyimine devam edebilir. Cousins, Vikingler ile geçirdiği ilk dört sezon boyunca amansız bir şekilde kuşatma altındaydı, ancak bu eğilim, 2022’de şimdiye kadar çoğunlukla istikrar kazandı.

Perşembe ve Cuma günü Darrisaw’ın durumu hakkında daha fazla bilgi verilecek.


Eski Vikings TE Sezonun Geri Kalanında Askıya Alındı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/all-eyes-turn-to-christian-darrisaws-status-in-week-11

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir