Toz Yerleşince, Vikingler Mike Hughes’u Parlak Yeni Bir WR ile takas etti.Toz Yerleşince, Vikingler Mike Hughes'u Parlak Yeni Bir WR ile takas etti.

14 Ekim 2018; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings köşe oyuncusu Mike Hughes. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

13 Mayıs 2021’de Minnesota Vikings için Mike Hughes dönemi, eski genel menajer Rick Spielman’ın 2022’de köşebaşı ve 7. Tur seçimini Kansas City Chiefs’e 6. Tur draft hakkı karşılığında takas etmesiyle sona erdi.

Bu taslak geçen hafta gerçekleşti ve yeni patron Kwesi Adofo-Mensah Seçimi Michigan Eyalet Üniversitesi’nden geniş bir alıcı olan Jalen Nailor’da geçirdi.

Toz Yerleşince, Vikingler Mike Hughes'u Parlak Yeni Bir WR ile takas etti.
30 Aralık 2021; Atlanta, GA, ABD; Michigan State Spartans geniş alıcı Jalen Nailor. Zorunlu Kredi: Brett Davis-USA TODAY Sports.

Nailor, 2022’de Vikingler tarafından hazırlanan tek geniş alıcıydı, franchise’ın şu anki Justin Jefferson, Adam Thielen, KJ Osborn, Ihmir Smith-Marsette, Olabisi Johnson ve diğerlerinden memnun olduğunun bir işareti.

Anlaşmanın Chiefs tarafında, Spielman’ın ek 7. Raundunu kullandılar, 2022 draftından 5. Darrian Kinnard’ı seçmekKentucky’den bir mücadele.

Hughes için, Chiefs için 17 maç oynadı – kariyerinin ilk sağlıklı sezonu, elbette – 79.6’lık bir ateş açtı. Profesyonel Futbol Odağı seviyebüyük bir playoff gafı yaptı ve 2022 serbest oyuncu döneminde Detroit Lions’a katılmaya cesaret etti.

Toz Yerleşince, Vikingler Mike Hughes'u Parlak Yeni Bir WR ile takas etti.
12 Aralık 2021; Kansas City, Missouri, ABD; Kansas City Chiefs köşe oyuncusu Mike Hughes. Zorunlu Kredi: Jay Biggerstaff-USA TODAY Sports.

Dik durursa, Vikingler artık Hughes’u Lions’ta yılda iki kez ikincil olarak görecekler.

Nailor’da, Vikings WR koçunun geçen hafta “masaya vurduğu” adam o. Onun takma adı Hızlıve 2022 NFL Combine’da 4.5 kırk yarda koştu. Ayrıca 2021’de Michigan State’de 695 karşılama yarda ve altı touchdown elde etti. Şu anki Vikings EDGE yarışçısı Kenny Willekes’in üniversiteden takım arkadaşı Nailor, geçen yıl bir Spartalı olarak resepsiyon başına 18.8 yard derledi, bu yüzden en azından üniversite düzeyinde büyük bir oyuncuydu. tehdit oyna.

Nailor, bir WR5 işi için savaşacak ya da 2022 antrenman kadrosunda yaşayacak. Yine de, McCardell onu draft öncesi onaylarsa 53 kişilik kadroya girmek için doğal bir avantaja sahip olmalı.

Julio Jones gibi aşırı fiziksel olmadığı için 6. Turda Vikinglere düştü. Ve bu, Antonio Brown’ın 12 yıl önce seçilmesiyle aynı tur, Nailor’un derinlik tablosunda yükselmesi için küçük bir emsal oluşturdu.

Sonunda Hughes, Vikingler için büyük bir hayal kırıklığı oldu. 2020 serbest oyuncu döneminde Xavier Rhodes ve Trae Waynes’in çıkışları için halef planı olması gerekiyordu, ancak adam sağlıklı kalamadı. Her şey söylendi, Hughes üç yıllık görevinin ortasında Vikings oyunlarının %50’sini kaçırdı.

Ancak şimdi, Nailor biraz ses çıkarırsa seçim kurtarılabilir.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

NFC Kuzey Takımları ile Tartışmalı Vikings Ticaretleri Lensinize Bağlı
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/when-the-dust-settled-the-vikings-traded-mike-hughes-for-a-shiny-new-wr

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir