TJ Hockenson Varlığını HissettiriyorTJ Hockenson Varlığını Hissettiriyor
6 Kasım 2022; Landover, Maryland, ABD; Minnesota Vikings sıkı sonu TJ Hockenson. Zorunlu Kredi: Geoff Burke-USA TODAY Sports.

Birinci yıl genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, geçen sezonun ardından Rick Spielman’dan ayrıldıktan sonra Minnesota Vikings’in kendisine serinin anahtarlarını vermesinden bu yana, serbest oyuncu aracılığıyla bazı güzel parçalar ekledi.

Adofo-Mensah bununla da kalmadı. Son takas tarihinde, eski Detroit Lions sıkı tarafı TJ Hockenson’u getirdi.

Hockenson, eski rakibiyle oynadığı sadece iki maçta varlığını şimdiden hissettiriyor. 115 yarda 16 pas verdi. O ve Kirk Cousins, özellikle üçüncülük oyunlarında şimdiden güzel bir kimya geliştirdiler.

Minnesota bu son iki maçı altı puanla kazandı. Altı. O olmadan, son iki maçı büyük olasılıkla kazanamayacaklar. Şimdiden varlığını hissettiriyor. Bu zaten harika bir hareket gibi görünüyordu. Pasları yakalayamadığında bile savunmaya endişelenecek başka bir oyuncu veriyor.

Irv Smith Jr sakatlanmış ve 2020’deki kadar iyi oynayamamışken, Minnesota’nın başka bir silaha ihtiyacı vardı. Adam Thielen de hala iyi ama şu anda düşüşte. KJ Osborn da beklendiği kadar iyi performans göstermedi.

Justin Jefferson, en iyisi olmasa da elbette oyundaki en iyi geniş alıcılardan biridir, ancak Hockenson gibi başka bir silah eklemek çok yardımcı olur. Savunmalar elbette onu ana odak noktaları haline getirecek, ancak Hockenson, Jefferson’ın biraz daha fazla tek haber almasına izin veriyor.

Gelecek sezon Hockenson’ın 9.329 milyon dolarlık kontratı var. ve belki Vikingler onu sezon dışında uzatabilir. Yıllarca ona sahip olmak bu ticareti çok daha iyi hale getirirdi.

Onu elde etmek için de pek bir şeyden vazgeçmediler. 2023 ikinci tur ve 2024 üçüncü tur seçimlerinden vazgeçip karşılığında 2023 dördüncü tur ve şartlı 2024 üçüncü tur seçimlerini almak büyük bir hırsızlıktır.

Yeni takımıyla oynadığı iki maçta sekiz resepsiyon alsa bile iyi bir başlangıç ​​olabilirdi. Bunu ikiye katlamış olması çok etkileyici. Yeni takım arkadaşları ve teknik direktörleri ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Hock, bir Viking olarak harika bir başlangıç ​​yaptı. Devam edebilir mi? Bunu yaparsa, bu takımın ve taraftarlarının yolun geri kalanında iyimser olmak için daha fazla nedeni olacak.


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/analysis/t-j-hockenson-already-making-his-presence-felt

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir