TİCARET! Vikings Boşaltma Pro Bowl Pass RusherVikingler İçin Beklenmedik Yeni Bir Sorun Ortaya Çıkıyor
Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith (55), 11 Eylül 2022 Pazar günü Minneapolis, Minneapolis’teki US Bank Stadyumu’nda oynadıkları futbol maçı sırasında Hunter’ın Green Bay Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers’ı dördüncü çeyrekte görevden almasının ardından defans oyuncusu Danielle Hunter (99) ile kutlama yapıyor. . Dan Powers/ABD BUGÜN AĞI.

64 gün sürdü, ancak Minnesota Vikings savunma oyuncusu dışında Za’Darius Smith hareket halinde. Adam arzusuna kavuştu.

Smith takaslandı Cleveland Browns Cuma günü, Minnesota’daki bir yıllık görev süresinin sonu.

TİCARET! Vikings Boşaltma Pro Bowl Pass Rusher

NFL Ağları Tom Pelissero tweet attı, “Kaynakların bana ve Ian Rapoport’a göre Vikingler, Pro Bowl’da üç kez geçiş yapan Za’Darius Smith’i Brown’lara takas ediyor. Yeniden düzenlenen sözleşmesi ona 2023’te 11,75 milyon dolar garanti ediyor ve önümüzdeki Mart’ta FA olacak. Hepsi yeni temsilcisi tarafından müzakere edildi Erik Burkhardt ile ilgili Roc Ulus Sporları.

Vikings Pro Atıcı
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith (55), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

bildirildiğine göre Minnesota 2025 6. Tur seçimi ve 2025 7. Tur seçimi olan Smith’i 2024 5. Tur ve 2025 5. Tur için Browns’a gönderdi. Yani, Smith + iki 5. Tur için iki geç tur seçimi.

Smith, Mart 2022’de, takımın genel menajer Kwesi Adofo-Mensah’ın ilk sezon dışı dönemindeki büyük serbest oyuncu sıçramasıyla Vikingler’e giden yolu buldu. Defans oyuncusu, 2022’nin ilk yarısında harika oynadı – hatta Yılın Savunma Oyuncusu değerlendirmesini kemirdi – ancak 11. ve 18. Haftalar arasında en azından çuval başına bir yavaşlama yaşadı. Smith’in QB baskıları nispeten tutarlı kaldı, ancak çuvallar burun dalışı yaptı. Çuval toplamı, 11. Haftadan 18. Haftaya sadece 0,5 olarak hesaplanarak durdu. 1. Haftadan 10. Haftaya kadar 10 çuval üretti.

Garip İsim Oluyor
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith (55), dördüncü çeyrekte US Bank Stadyumu’nda Dallas Cowboys’a bakıyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Serbest oyuncunun Mart ayında başlamasından dört gün önce, Smith tweet attı, “Sadece ‘Teşekkür ederim!’ demek istiyorum. muhteşem bir sezon ve deneyim için Skol Nation’a! Tüm Takım Arkadaşlarıma, Koçlarıma ve tüm Minnesota Vikings Organizasyonuna teşekkür ederim! 💜.”

Belli ki çıkmak istemekle dalga geçmiyordu. Bir ticareti tamamlamak sadece dokuz hafta sürdü.

Smith Geri Döndü
29 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Savunma oyuncusu Za’Darius Smith’in (55) dışında Minnesota Vikings, US Bank Stadyumu’ndaki eğitim kampı sırasında bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Smith’in Twin Cities’deki evi, New York Giants’a playoff mağlubiyetinden sonra satışa çıktı ve taraftarların olası bir ayrılma hakkında spekülasyon yapmasına neden oldu. Sonra durum soğudu, Brian Flores’ta yeni bir savunma koordinatörü işe alındı ​​ve insanlar geçici olarak Smith Watch’ta. Sonunda, Minnesota’daki Za’Darius dönemini noktalamak için Cleveland’a yapılan bir ticaretti.

Trading Smith ayrıca, 3.3 milyon $’lık üst sınır cezası ile Vikings maaş tavanından 12.1 milyon $’ı serbest bırakıyor.

New Orleans Saints’ten serbest oyuncu eki Marcus Davenport, 2023’te ‘Za’Darius rolünü’ oynamak için hazır.

Vikinglerin 4'ü Var
25 Eylül 2022; Charlotte, Kuzey Karolina, ABD; New Orleans Saints defans tarafı Marcus Davenport (92), Bank of America Stadyumu’nda ikinci yarıda Carolina Panthers’a karşı sahadan fırladı. Zorunlu Kredi: James Guillory-USA TODAY Sports.

Eski Viking defans oyuncusu Dalvin Tomlinson da bu sezon dışında Browns’a gitti ve genel menajer Andrew Berry’den dört yıllık, 57 milyon dolarlık bir anlaşma aldı. Tomlinson ve Smith bir kez daha takım arkadaşı olacaklar.

On beş ay önce Vikingler Adofo-Mensah’ı Brown’lardan uzakta kiraladılar, yani iletişim boru hattı canlı ve iyi durumda.

Vikinglerin ayrıca önümüzdeki günlerde veya haftalarda Dalvin Cook’u serbest bırakması veya takas etmesi bekleniyor.

Smith, Eylül’de 31 yaşına giriyor.


Seahawks, Eski Vikings RB'yi İmzaladı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/vikings-offload

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir