The Vikings 5 ​​Gravest Sins 5 OyunlaThe Vikings 5 ​​Gravest Sins 5 Oyunla
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings hayranları tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, 2022 sezonuna başlamak için 4-1’lik bir rekora sahip, ancak performansları bozulmamış olmaktan çok uzak. Birkaç ızgara bölgesinin onarıma ihtiyacı var.

Neyse ki onların iyiliği için Green Bay Packers, 5. Haftada New York Giants’a yenildi ve Minnesota’ya NFC Kuzey’de geçici bir hakimiyet sağladı. Vikingler, en erken 23 Ekim’e kadar tümen liderliğinden vazgeçemezler.

Ama yapmazlar zorunda NFC North’u Packers’a teslim edin. Ve bunlar Vikinglerin beş hafta boyunca tövbeye ve çareye ihtiyaç duyan en büyük günahlarıdır, hiçbir önem sırası gözetmeksizin.

1. 3. Çeyrek

Çamaşır suyu raporu Kevin O'Connell için not aldı
30 Eylül 2022; Thunder, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Vikingler, futbol maçlarının 3. Çeyreğinde tam anlamıyla kokar. Bunu yaz.

Kevin O’Connell ve koç ekibi bunu düzeltebilir, içiniz rahat olsun. Yine de, şimdilik Minnesota, devre arasının hemen ardından tamamen uyuyor – bir çeşit şekerleme -. 2022’de bugüne kadar, rakipler 3. Çeyrekte Vikingleri 33’e 6 yendi. Bu korkunç.

Ve bu yüzden Detroit Lions, New Orleans Saints ve Chicago Bears gibi takımlar, Minnesota gazı açmış gibi göründükten sonra oyunlara geri döndüler.

İşte sayılar:

Ardından, savunmada çeyreğe göre dağılım.

Naptime, 2022 Vikings için 3. Çeyrektir. İyi takımlar eninde sonunda bu yaramazlığın bedelini onlara ödetecektir.

2. Kaçırılan Uzun FG’ler

The Vikings 5 ​​Gravest Sins 5 Oyunla
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings vuruşu Greg Joseph’i yerleştiriyor. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Beş hafta önce, Vikinglerin 50+ yarddan yarı otomatik bir vurucu kullandığını hissettiğini hatırlıyor musunuz?

Zaman değişti.

2021’de Greg Joseph, 9 denemede 50+ yarda 7 gol kaydetti. Bu oran, dünyanın en iyilerinden biri olan Kansas City Chiefs oyuncusu Harrison Butker tarafından yayınlananla aynı orantı. 2022’ye hızlı ilerleyin ve Joseph 50 yarda veya ötesinde 5’te 1’dir. Adam uğraşıyor.

İşleri daha da kötüleştirmek için, vuruşları kaçırıyor içeride. US Bank Stadyumu’nda gerçek bir rüzgar yok ve Joseph içeride zirvede olmalı.

Yine de, Minnesota’nın aniden uzun menzilli şüpheli eğilimleri olan bir vuruşu olduğu için beş oyun boyunca puro yok. Onun sıkıntıları Vikings’in 4. Down’da rakiplerinin 32 ve 42 yarda çizgileri arasındaki kararlarını etkileyecek.

3. Genel Savunma

Rakamlarla Vikingler 2022 Savunması: 1. Haftadan Sonra
Ed Donatell

Minnesota 21. sırada savunma EPA/Oynat ve 29. sırada savunma DVOA’sı.

Ekim ortasına kadar Minnesota’nın savunmasıyla ilgili tek olumlu şey, 4. Çeyrekte yükselmesi. Ed Donatell, beş hafta boyunca nihai bükme-kırma şemasını topladı. Şu andan itibaren 18. Haftaya kadar, anında jöle yaparken savunmanın gelişip gelişmeyeceğine karar verebilir.

Veya – bu sadece “olduğu gibi” olabilir. Minnesota, kükreyen hücuma ve çoğu maçta pek iyi olmayan Mike Ticeian savunmasına güvenmek zorunda kalacaktı – çünkü Minnesota şu anda bu noktada.

Neyse ki, savunmalar yapmak mevsimler geçtikçe daha iyi olur ve Vikinglerin gündeminin bu olduğunu ummak gerekir.

4. Acele Hücum

Mor Söylenti Değirmeni: CJ Ham & the 53-Man, Wyatt Davis Final Days, Brett Hundley
10 Ekim 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings bek CJ Ham. Zorunlu Kredi: Matt Blewett-USA TODAY Sports.

Vikingler mutlaka mücadele etmek futbolu yönetmekle ilgili, ancak aşırı üretken değiller – özellikle Mike Zimmer yıllarıyla karşılaştırıldığında.

Minnesota, acele yarda alanında 21., acele başına yarda 21. ve acele DVOA’da 27. sırada yer alıyor. Dalvin Cook, Alexander Mattison, Kene Nwangwu ve Ty Chandler’ı (sağlıklı olduğunda) sergileyen NFL’deki en derin RB odalarından birine sahiptir.

Yine de, Vikingler yerde çok etkili değiller, bu da O’Connell’in geçiş mutluluğuna dönüşünün tam hareketli olduğunu gösteriyor. Beş oyun boyunca, Vikingler en az 6. koşarken, ligde en çok 6. sırada topu atarlar.

Bu, 2022’de birinci olan bir takım. Cook ve Co. rakiplerini yok ettiklerinde onları parçalasalar çok güzel olurdu. vardır topu verdi. Bu olmuyor.

5. Redzone Savunması

Rakamlarla Vikingler 2022 Savunması: 3. Haftadan Sonra
25 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Jordan Hicks (58) ve güvenlik Camryn Bynum. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Cadılar Bayramı ruhu içinde, bu ürkütücü.

Vikingler, rakiplerin redzone’a girdiklerinde touchdown yapmalarına izin vererek iş dünyasında 29. sırada – en kötü 4. olarak da bilinir -. Donatell bunu temizlemezse, Minnesota ilk playoff maçında sekecek.

Super Bowl’da yarışan futbol takımları kırmızı bölgede esner – Vikinglerin genel olarak 4. Çeyrek geldiğinde yaptığı gibi – ve Minnesota 2022’de böyle bir şey yapmıyor. Vikinglerin rakipleri 20 yarda çizgisine ulaştığında gol atıyorlar %77 oranında touchdown. İyi değil.Eski Vikingler DT Yunuslarla İmzaladı

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/the-vikings-5-gravest-sins-thru-5-games

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir