The Vikings, 2 Sezon Öncesi Maçın Takvimini Açıkladı
Geçen hafta, Perşembe gecesi televizyonda yayınlanan büyük etkinlik sırasında resmi 2023 NFL normal sezon programının nasıl görüneceğini öğrendik. Şimdi, Pazartesi günü, Vikinglerin bu sezon iç sahadaki iki sezon öncesi maçının programını resmen öğrendik.

Başına Ben Goessling Yıldız TribünüMinnesota’nın iki ev gösteri maçı aşağıdaki gibidir:

  • 19 Ağustos – Tennessee Titans @ 19:00 Central
  • 26 Ağustos – Arizona Cardinals @ 12:00 Central

Goessling ayrıca Tweetlerinde spekülasyon yaptı Vikingler, geçen yılki sezon öncesi maçtan önce 49ers’ı ağırladıkları gibi, Titanlarla ortak bir antrenmana ev sahipliği yapacak şekilde ayarlanabilecek.

Her Taslak Seçim Kwesi Adofo-Mensah Yapımında Rol Oynadı
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sport.

Bu program, Vikinglerin muhtemelen bir NFL sahasında Will Levis’i iş başında gören ilk takımlardan biri olacağı anlamına geliyor. 2023 NFL Taslağı öncesinde Minnesota’nın ilgilendiği söylenen oyun kuruculardan biriydi.

Bununla birlikte, Minnesota (ve bu konudaki diğer tüm takımlar) ilk turda onu geçti ve Titanların onu ikinci turun başlarında yakalamasına izin verdi.

The Vikings, 2 Sezon Öncesi Maçın Takvimini Açıkladı
19 Kasım 2022; Lexington, Kentucky, ABD; Kentucky Wildcats oyun kurucusu Will Levis (7), Kroger Field’da Georgia Bulldogs’a karşı oynanan maç sırasında bir anlık hareket bekliyor. Zorunlu Kredi: Jordan Prather-USA TODAY Sports

Bir hafta sonra Vikingler, sezon öncesi finallerinde Kyler Murray’siz Arizona Cardinals’ı konuk edecek. Arizona, 2023 Draftında üçüncü genel seçimi aldı ve bu sezonun çoğunda yıldız QB’leri olmadan, muhtemelen 2024’te başka bir en iyi seçim yapma yolunda olacaklar.

Bu sezon öncesi Vikingler yol maçı, Tennessee maçından bir hafta önce Seattle’da oynanacak. Bunun için tarih ve saatler henüz resmi olarak açıklanmadı.

Vikings Kadrosu Vasat Sıralama Aldı

Josh Frey, The College of Idaho’dan 2020 Sınıfı mezunu ve PurplePTSD.com’un yönetici editörüdür.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/preseason-games/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir