The Kirk Proposal, Deonte Bank, 2023 Pazarlık Fişi
VikingsBölgesi Mor Söylenti Değirmeni her hafta iki günlük bir tarihçedir. Haftanın tüm söylentileri kementlendi ve incelenmek üzere Cumartesi ve Pazar günlerindeki makaleler olmak üzere iki noktada toplandı. Bugün 5 Mart sayısı.

Unutmayın – söylentiler söylentiler. Hafta sonları bu parçalarda okuduğunuz şey, dünyanın Vikinglerle ilgili hakkında konuştuğu şeydir, mutlaka meyve verecek öğeler değil.

Mor Söylenti Değirmeni: Kirk Önerisi, Deonte Bank, 2023 Pazarlık Fişi

İşte haftanın ikinci partisi. Dünkü buradan okunabilir.

Söylenti: Vikingler, Kirk Cousins ​​karşılığında San Francisco 49ers’tan bir pay alabilir.

kirk önerisi
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bir joker kart oyunundan önce sahaya koşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

CBS Sports Radio’dan Andrew Perloff tweet attı Perşembe günü varsayımsal Vikings-49ers fikri, “49ers, iyi bir savunma oyuncusu ve gelecekte Vikingler için bir ilk olan Minnesota yerlisi Trey Lance’i Kirk Cousins ​​karşılığında takas etmeye ne dersiniz? “

Yani, evet, bu Vikings dijital medya topluluğunu sardı, çünkü Cousins ​​için saçma sapan ticari paketler her zaman ilgi topluyor. Aslında, bazı medya kuruluşları ticaret-Kirk tekliflerini her gün tartışıyor.

Tabii ki, Perloff tarafından geliştirilen özel fikir muhtemelen Vikingler ön ofisi tarafından memnuniyetle karşılanacaktır, ancak genel olarak gerçekçi değildir. Cousins ​​bu yaz 35 yaşında olacak ve bir takım bağış yapamayabilir onların franchise oyun kurucuları, ünlü bir defans oyuncusu ve bir 1. Tur.

Bu sadece bir sezon dışı konuşmacı gibi geliyor, gerçek değil. Cousins’in ayrıca ticaret yapmama maddesi var, yani bu var.

Söylenti: Deonte Banks, seçmelerin 1. Turunda Vikinglere katılmak için şu anda önde gelen isim.

The Kirk Proposal, Deonte Bank, 2023 Pazarlık Fişi
5 Kasım 2022; Madison, Wisconsin, ABD; Maryland Terrapins defans oyuncusu Deonte Banks (3), üçüncü çeyrekte Camp Randall Stadyumu’nda Wisconsin Badgers’a karşı oynanan bir oyunun ardından tepki veriyor. Zorunlu Kredi: Jeff Hanisch-USA TODAY Sports.

Son iki haftada ESPN’den Mel Kiper, NFL.com’dan Daniel Jeremiah ve Profesyonel Futbol Odağı tüm sahte draft edilmiş korner Deonte Banks’i Vikinglere. Taslak analisti Jordan Reid ayrıca Vikings muhabiri Gabe Henderson’a da söyledi Perşembe, “Maryland’den Deonte Banks – Vikings hayranı olsaydım yanına altın bir yıldız koyacağım biri. Sanırım o, Vikinglere yansıtılan bir isim olacak.”

Yeremya Vikingler için tahmin edilen Bankalar ve şunları kaydetti: “Bankaların büyüklüğü iyi ve bence değerlendirme süreci geliştikçe hissesinin yükseldiğini göreceksiniz. Korner fiziksel ve sert.”

Banks coşkusundan önce, South Carolina CB Cam Smith Vikings’e katılmak için sahte bir liderdi, ancak şimdilik Banks onun yerini aldı.

Taslağa daha 7,5 hafta var ve Smith’ten Banks’a isimsiz oyuncu x şimdi ve o zaman arasında önemli ölçüde değişebilir.

Ancak Banks’in göz kamaştırıcı bir NFL Combine’ı vardı.

Söylenti: Minnesota’nın serbest ajanları cezbetmek için şık bir pazarlık kozu var.

The Kirk Proposal, Deonte Bank, 2023 Pazarlık Fişi
1 Mart 2023; Indianapolis, IN, ABD; Indiana Convention Center’daki NFL Scouting Combine sırasında Minnesota Vikings koçu Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Vikingler, NFLPA’nın ilk takım karne notları aracılığıyla NFL’ye “takım notunda” liderlik etti. Minnesota gol attı + ve yine oldukça üst sıralarda yer alan Miami Dolphins ve Las Vegas Raiders takımlarını geride bıraktı.

Kriter buydu:

  • Ailelerin tedavisi
  • İyi hizmet/beslenme
  • Ağırlık Odası
  • Güç antrenörleri
  • Antrenman Odası
  • Eğitim personeli
  • Soyunma odası
  • Takım seyahati

Ücretsiz ajans sekiz gün içinde vurduğunda, tek gerçek Önemli olan oyuncuların cebindeki paradır, ancak bu yeni rapor notlarının hiçbir zararı olamaz. Notlar özellikle dikkate değer çünkü yeni bir liderlik rejimi 13 ay önce devraldı.


Kevin O'Connell, Adam Thielen'in Durumunu Vikings ile Güncelliyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Viking takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Profesyonel Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/the-kirk-proposal

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir