The Draft Wire, 2023 Mock Draft’ta Vikinglere Saldırgan Bir Silah GönderiyorThe Draft Wire, En Son 2023 Mock Draft'ta Vikinglere Saldırgan Bir Silah Gönderiyor
17 Eylül 2022; Columbus, Ohio, ABD; Ohio State Buckeyes geniş alıcı Jaxon Smith-Njigba (11), Ohio Stadyumu’nda Toledo Rockets’a karşı galibiyetini kutluyor. Zorunlu Kredi: Joseph Maiorana-USA TODAY Sports

Minnesota Vikings playofflardan elendi ve 2022 sezonu tamamlandı, artık tüm odaklar sezon dışı sezona ve Kwesi Adofo-Mensah ile ön büronun 2023 kadrosunu nasıl oluşturacağına çevriliyor.

Bunu yapmanın en önemli yollarından biri 2023 NFL Taslağıdır ve Taslak Tel ile ilgili Bugün Amerika en son sahte taslaklarını yayınladılar playoffların Wild Card turunun ardından. Bu sahte taslakta Luke Easterling, Vikinglere Justin Jefferson’ı geniş alıcıda tamamlamak için bir saldırı silahı gönderiyor. O silah Ohio Eyaletinden Jaxon Smith-Njigba. Taslak profilinin tam bir dökümü için Vikings Taslak Termometre serisi beceri seti dökümümüze göz atın.

The Draft Wire, 2023 Mock Draft'ta Vikinglere Saldırgan Bir Silah Gönderiyor
16 Nisan 2022; Columbus, Ohio, ABD; Ohio State Buckeyes Scarlett geniş alıcı Jaxon Smith-Njigba (11), Ohio Stadyumu’ndaki Yıllık Scarlett ve Gray Spring maçı sırasında touchdown ile. Zorunlu Kredi: Joseph Maiorana-USA TODAY Sports

Smith-Njigba, 2021’de Ohio State Buckeyes için önemli bir yapımcıydı, ancak 2022 sezonu sakatlık nedeniyle raydan çıktı. Sadece üç maçta yer aldı ve 43 yarda 5 pas yakaladı. Bununla birlikte, 1606 yarda 95 pas ve 9 tank avcısı yakaladığı 2021 sezonu, çok büyük sayılara ulaşma yeteneğine sahip olduğunu gösterdi.

Sorun şu ki, bu sayıları, geniş alıcıda Chris Olave ve Garrett Wilson’ın da yer aldığı bir hücumla özel olarak yuvaya koydu. 2022’nin, X alıcısı olarak oynayan gerçek bir WR1 olarak neler yapabileceğini gösterdiği sezon olması gerekiyordu, ancak bu asla olmadı.

Ne olursa olsun, Smith-Njigba Vikingler ile yer aldıysa, ligdeki en iyi alıcı Justin Jefferson karşısında üretken olabileceğine dair çok az şüphe olmalı. Ek olarak, 2021 boyunca NCAA’daki en iyi bire bir alıcılardan biriydi ve daha küçük olmasına rağmen tonlarca çekişmeli yakalama yaptı.

The Draft Wire, 2023 Mock Draft'ta Vikinglere Saldırgan Bir Silah Gönderiyor
1 Ocak 2022 Cmt; Pasadena, Kaliforniya, ABD; Ohio State Buckeyes geniş top alıcısı Jaxon Smith-Njigba (11), Rose Bowl’da Ohio State Buckeyes ile Utah Utes arasındaki 108. Rose Bowl Maçının ikinci çeyreğinde gol atmak için uç bölgeye doğru hızla ilerliyor. Rose Bowl Maçı Ohio State Buckeyes, Utah Utes’e Karşı

Bununla birlikte, birkaç nedenden dolayı Smith-Njigba’yı ikinci tur alıcı olarak derecelendirdim. Bu sebeplerden biri slot dışında üretim yapamaması ama atletik yeteneğiyle ilgili soru işaretleri de var. Hücum hattını yeterince patlatıyor, ancak repertuarında pek ikinci veya üçüncü vites yok. Ne görüyorsan ondan ne alıyorsan odur.

Bu, NFL’de gerçek bir derin tehdit olarak yeteneğini sınırlayabilir ve bu, Jefferson ve TJ Hockenson’da halihazırda baskın kısa-orta alıcılara sahip olan Vikingler için çekiciliğini azaltabilir. Vikinglerin gerçekten ihtiyacı olan şey, derin toplarda elit bir oyun kurucu, bu yüzden bu, Vikinglerin alıcı olarak başka yerlere bakmasına neden olabilir. Şahsen, Houston’dan Nathaniel “Tank” Dell’in iyi bir seçenek olabileceğini düşünüyorum.

Vikings Taslak Termometre: CB Kelee Ringo

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/vikings-analysis/the-draft-wire-vikings/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir