The Browns Artık 4 Tanınmış Eski Viking’i İstihdam EdiyorZa'Darius Smith Packers'ın Kalbini Kırıyor
29 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith’in (55) dışında US Bank Stadyumu’ndaki antrenman kampından sonra basına konuşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

9 Mart’ta eski Minnesota Vikings, defans oyuncusu Za’Darius Smith’in dışında tweet attı, “Sadece ‘Teşekkür ederim!’ demek istiyorum. muhteşem bir sezon ve deneyim için Skol Nation’a! Tüm Takım Arkadaşlarıma, Koçlarıma ve tüm Minnesota Vikings Organizasyonuna teşekkür ederim! 💜.”

Smith’in dileği altmış dört gün sonra kabul edildi ve takas yoluyla Cleveland Browns’a katıldı. Vikingler, takasta Cleveland’a 6. ve 7. Turdan birer tane gönderirken iki adet 5. Tur draft seçimi aldı.

The Browns Artık 4 Tanınmış Eski Viking’i İstihdam Ediyor

Browns, Kevin Stefanski’de uzun süredir bir Vikings koçu çalıştırıyor ve Minnesota, Cleveland’dan şu anki genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah’ı çaldı. Ve Smith ve Stefanski’ye ek olarak, Brown’lar iki tanınmış eski Viking daha istihdam ediyor – Dalvin Tomlinson ve Kellen Mond.

Browns Şimdi İstihdam Ediyor
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings, Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçında Dalvin Tomlinson’ı (94) ele alıyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Yani, evde skor tutuyorsanız, bu devam eden çeteledir:

  • Kellen Mond (QB)
  • Za’Darius Smith (KENAR)
  • Kevin Stefanski (HC)
  • Dalvin Tomlinson (DT)

Stefanski, 2006’dan 2019’a kadar 14 sezon boyunca Vikingler için çalıştı. Sonraki sezon Cleveland’daki büyük işi almadan önce, 2019’da Minnesota’da Mike Zimmer’ın hücum koordinatörü olarak zirveye ulaştı. Onun saatinde, Browns üç sezonda 26-24 (.520) ve bu, futboldaki en iyi 17. rekor için yeterince iyi.

The Browns Artık 4 Tanınmış Eski Viking'i İstihdam Ediyor
29 Ağustos 2021; Atlanta, Georgia, ABD; Cleveland Browns başantrenörü Kevin Stefanski, Mercedes-Benz Stadyumu’nda Atlanta Falcons’a karşı oynadıkları maç sırasında bir çağrıya tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Jason Getz-USA TODAY Sports.

Kirk Cousins ​​ayrılırsa Mond’un Minnesota’daki bir sonraki büyük şey olması gerekiyordu. Bununla birlikte, Texas A&M mezunu, Vikings ile bir yıl sürdü, bir çaylak olarak Zimmer’in koçluk ekibi tarafından tam olarak benimsenmedi ve ardından geçen Ağustos ayında Kevin O’Connell’in ekibi tarafından tamamen kesildi. Şimdilik, Cleveland’da Mond, Deshaun Watson, Josh Dobbs ve çaylak Dorian Thompson-Robinson’ın ardından takımın QB4’ü olarak listeleniyor.

Smith, Stefanski’nin Browns’u için acımasız bir pas atma ikilisi oluşturan ve savunma hattının kenarlarında Myles Garrett ile ortak olan en son ekleme. Smith, tek bir sezon boyunca, özellikle 1’den 10’a kadar olan Haftalarda bir Viking olarak harika bir performans sergiledi.

haykırmak
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith (55), Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçında New Orleans Saints’e karşı ilk çeyrekte aldığı bir çuvalın ardından kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Bu sezon dışında Vikinglerin belki de en önemli kaybı olan Tomlinson, dört yıllık, 57 milyon dolarlık oldukça büyük bir sözleşme sayesinde Cleveland’a gitti. Vikingler, 2023 kitaplarında bunu karşılayamadı, bu yüzden Tomlinson, bir çaylak anlaşmasında New York Giants, Vikingler ve şimdi de Browns ile başlayarak yedi yıl içinde üçüncü takımına katıldı.

Cleveland bir deneyim yaşadı filan 2022 kampanyası, 7-10 biten ve playoff turnuvasında dışarıdan bakan. Ancak su altı rekorunun kaçınılmaz olduğunu biliyordu. Yeni oyun kurucu Deshaun Watson, 2022 sezonunun büyük bölümünde cezalıydı ve dönüşünde paslanmıştı. Browns 8. sırada yer aldı. saldırgan DVOA dümende Jacoby Brissett ve savunma DVOA’sında 23. sırada.

Browns, Cleveland’daki VikingsMania’ya ek olarak, geçen ayki drafta Cedric Tillman (WR), Siaki Ika (DT) ve Dawand Jones’u (OT) ekledi.

Vikingler, 2025’te tekrar Browns ile oynayacak.


Sadece 1 Vikings Serbest Temsilcisi İmzasız Kaldı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Profesyonel Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/the-browns-now-employ

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir