Texas A&M, 4 yıldızlı güvenlik adayı Jordan Pride’dan taahhüt aldı


Ülkedeki en önemli güvenlik beklentilerinden ikisi bu hafta yönetim kurulundan çıktı. Pazar günü, USC Thompson’dan bir taahhüt aldım (Ala.) dört yıldızlı güvenlik Anquon Feganskime sorduğunuza bağlı olarak pozisyonunda birinci veya ikinci sırada yer alan ve 2025 sınıfında ulusal olarak 16. sırada olan.

Ardından Salı günü, Blountstown (Fla.) dört yıldızlı güvenlik Jordan Pride, Teksas A&M’ler 2024 sınıfı.

Bileşik sıralamaya göre, Pride (1,8 metre, 175 pound) sınıfındaki en iyi altıncı güvenliktir. ve ülkede 84 numara. Ayrıca Florida Eyaleti de dahil olmak üzere 19 başka okuldan teklif aldı. Alabama ve Gürcistan.

Gurur On3’te Hayes Fawcett’e söyledi baş antrenör Jimbo Fisher ile uzun süredir bir ilişkisi olduğunu.

“Koç Jimbo ile ilişkim 12 yaşından beri devam ediyor… Oğlu Ethan ile beyzbol oynuyordum, bu yüzden onunla o kadar uzun süredir bir bağlantım var. Ve sadece son 2 kez ziyaret etmeye devam edin, harika anıları geri getirdi.

Gurur ayrıca Aggies’in onu kornerde başlatacağını da ortaya çıkardı.

Texas A&M’nin 2024 işe alma sınıfında şu anda altı zorlu taahhüt var: Pine Tree (Texas) DL Dealyn Evans, Tompkins (Texas) OT Ashton Funk, Oak Grove (Miss.) QB Anthony Maddox, Milton (Ga.) WR Debron Gatlin ve Tupelo (Bayan) LB Tristan Jernigan. Bu grup 25. sırada ulusal olarak.

Daha fazla futbol hikayesi

4 yıldızlı OL Paki Finau, Washington’a gidiyor

Notre Dame’ın büyük haftası, Dylan Raiola güncellemesi
Kaynak : https://usatodayhss.com/2023/jordan-pride-4-star-db-from-florida-commits-to-texas-am

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir