Teori Vikingler 1. Hafta Rakibinde Ortaya ÇıkıyorTeori Vikingler 1. Hafta Rakibinde Ortaya Çıkıyor

6 Ekim 2019; Doğu Rutherford, NJ, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Robert Deutsch-USA TODAY Sports.

Nedense bu yıl NFL, 2022 NFL program yayınını bir haftalık bir gösteriye dönüştürmeye karar verdi.

Bu tarzdan önce, NFL programı tek seferde yayınlayacaktı, ancak şimdi açıklama günlere yayılıyor. Minnesota Vikings’in katılacağı Uluslararası Serinin duyurusu ile başladı ve New Orleans Saints ile 2 Ekim tarihinde Londra’ya seyahat etti.

Bu eşleşme onaylanırken, Vikinglerle ilgili başka bir teori ortaya çıkıyor – New York Giants ile ABD Bankası Stadı’nda olası bir hafta bir randevu.

Aslında bu bir söylenti ama VikinglerBölgesi Cuma günü araştırdı ve bir miktar güvenilirliği olduğunu belirledi. Artı, Vikingler 2021 sezonuna arka arkaya yol oyunlarıyla başladı, bu yüzden bu Eylül ayında evde başlıyoruz.

Giants, 2022’de oyun kurucu Daniel Jones tarafından yönetilecek, dördüncü yıl marşı için gerçek bir kazan ya da ara kampanyası. New York ayrıca, organizasyon Ocak ayında Mike Zimmer’ı görevden aldığında başlangıçta birçok Vikings taraftarı tarafından gıpta ile bakılan bir adam olan Brian Dabolll adlı yeni bir baş antrenör tuttu.

Teori Vikingler 1. Hafta Rakibinde Ortaya Çıkıyor
28 Ağu 2021; Orchard Parkı, New York, ABD; Buffalo Bills hücum koordinatörü Brian Dabolll. Zorunlu Kredi: Rich Barnes-USA TODAY Sports.

Eski bir Vikings koçu, eski ortak savunma koordinatörü Andre Patterson’ın Giants’a savunma hattı koçu olarak katılmasıyla New Jersey’e giden yolu buldu. Giants ile Patterson, Kayvon Thibodeaux, Dexter Lawrence ve Leonard Williams gibi KENAR acelecileri yetiştirecek. Minnesota’daki sicili dikkat çekiciydi ve Everson Griffen, Danielle Hunter ve diğerlerini geliştirmesiyle anıldı.

Vikingler, on yılı başlatmak için 2010 ve 2013’te New York’a oyun bıraktıktan sonra Giants’ı art arda üç kez (2015, 2016 ve 2019) devirdi. Minnesota oyun kurucu Kirk Cousins, NFC Doğu takımlarına karşı muazzam bir şansa sahip ve Vikingleri 2018’den bu yana eski bölüm arkadaşlarına karşı 5-2 (.714) rekoruna götürüyor.

Teori Vikingler 1. Hafta Rakibinde Ortaya Çıkıyor
Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins ​​(8) ve New York Giants oyun kurucu Daniel Jones. Dağıtım: NorthJersey.

US Bank Stadyumu’nda Vikingler baskındı. Varlığının ilk dört yılında, Zimmer’ın takımı Minneapolis’te 24-9 (.727) veya 2016’dan 2019’a kadar NFL’de ikinci sıradaydı. Zaman çerçevesinde yalnızca New England Patriots daha iyiydi. Ancak 2020 sezonundan itibaren Minnesota’nın göz korkutucu iç saha avantajı ortadan kalktı. Son iki sezonda, Vikingler evlerinde 8-8 (.500) ve NFL’de galibiyet yüzdesi başına 17. sırada yer alıyor.

Minneapolis’teki Devler söylentisi 1. Haftada meyvelerini verirse, Vikinglerin evde normal bir sezona başladığı yedi yıl içinde beşinci kez olacak.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Akıncılar Tarafından Vikinglerden Çalınan Adam
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/theory-emerges-on-vikings-week-1-opponent

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir