Teksas, 5 yıldızlı WR Micah Hudson’ın kara taahhüdünde hafif bir favori


2024 sınıfında 1 numaralı geniş alıcı, şu anda Ohio State’e bağlı olan ancak olacak olan Jeremiah Smith’tir. Florida ve Miami’yi ziyaret etmek yakında. Sırada, geniş alıcılar arasında 2. sırada yer alan Lake Belton (Teksas) beş yıldızlı Junior Micah Hudson var ve Genel olarak sınıfında 7 numara.

247Sports’a göre Hudson’ın teklifleri var 35 farklı programdan şu ana kadar. Ancak yanından geçersek On3’ün tahmin modelitaahhüdünü yerine getirme şansı gerçekçi olan sadece dört okul var.

On3’ün favorisi %30,4 ile Texas, ardından %23,7 ile Texas Tech, %15,3 ile Ohio State ve %12,8 ile Texas A&M. Uzak ihtimaller arasında Oklahoma (%4,4), ardından LSU, SMU, Baylor ve TCU yer alıyor ve hepsi %2,3 ile berabere kaldı.

Hudson (1.90 boyunda, 190 pound) hakkındaki keşif raporu, onun harika ellere sahip keskin bir rota koşucusu olduğu yönünde.

Geçen sezon toplam 65 yakalama yaptı, 1.198 karşılama yardası ve 14 gol attı. Ayrıca başlama vuruşu ve degaj toplayıcı olarak deneyime sahip, ayrıca kaçış hızının ona avantaj sağladığı bir koşucu olarak da deneyime sahip.

şimdilik, Longhorns’un 2024 sınıfı tamamı eyalet içinden üç üyesi vardır: Clear Lake dört yıldızlı atlet Hunter Moddon, Aledo dört yıldızlı korner Jaden Allen ve Cy-Fair üç yıldızlı oyun kurucu Trey Owens.

Daha fazla futbol işe alma hikayesi

Kennedy Urlacher, Notre Dame’ı ziyaret edecek

2025 RB işe alımında 65 üniversite teklifi var

USA TODAY Lise Sporları okuyucuları için özel teklif:

Yeni NFHS Ağ Aboneliğinin İlk Ayında 3 ABD Doları İndirim Kod: USATODAY3
Kaynak : https://usatodayhss.com/2023/texas-favorite-for-micah-hudson-commitment

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir