TATA IPL 2023 Müzayedesindeki En Pahalı En Pahalı 5 Oyuncu.


IMG TELİF HAKKI TABİDİR.

IPL 2023 müzayedesi büyük bir etkinlikti. Etkinlik, en iyi oyuncuların bazılarının en iyi fiyatlar için gittiğini gördü. Rekor kıran bir açık artırmaydı. Ben Stokes en pahalı oyuncu rekorunu egale ederken, Sam Curran ve Cameron Green kendi liglerindeler. Sam’in satın alımı, IPL Müzayedesi tarihindeki en pahalı satın alma işlemiydi. Ancak IPL, genç Hintli oyuncularla ilgilidir. İşte TATA IPL 2023 Müzayedesindeki en pahalı 5 kapaksız oyuncuya bir bakış:

1) Shivam Mavi, Gujarat Titans’a TATA IPL 2023 Müzayedesinde 6 Crores’e satıldı:

IPL 2023 Müzayedesi
IMG SRC: KKR

Shivam Mavi, TATA IPL Müzayedesinde her zaman büyük paralar kazanmayı başarmıştır. O her zaman talep görüyor. Genç Kızılderili yürüyüşçüleri ender bir maldı ve bu nedenle değeri şişirilmişti. Shivam Mavi için teklif veren birçok takım vardı ama Gujarat Titanları onları yakaladı.

2) Mukesh Kumar, Delhi Capitals’e 5.5 Crores’e satıldı:

IPL 2023 Müzayedesi
IMG SRC: BCCI

Mukesh Kumar, 5.5 Crores karşılığında Delhi Capitals’e satıldı. Başkentler, Shardul Thakur’un yerine Hintli bir tempolu arıyorlardı ve Kumar formunda tam olarak bunu aldılar. Mukesh, Hindistan A takımıyla ilişkilendirildi. Mukesh, İran Kupasında etkilendi. O maçta “Hindistan’ın Geri Kalanı” için oynuyordu. Bengal Cricket Association için Hindistan yerel devresinde oynuyor.

3) Vivrant Sharma, Sunrisers Haydarabad’a TATA IPL 2023 Müzayedesinde 2,2 Crores’e satıldı:

Vivrant Sharma’nın adı söylendiğinde, Irfan Pathan gururlu bir baba gibi göründü. Jammu ve Keşmir’den gelen bu genç çocuklar IPL’de harika gidiyorlar. IPL 2023 Müzayedesi, Vivrant Sharma için hayatının fırsatını yakaladı. Sunrisers Haydarabad atışlarını yaptı ve bu çok yönlü oyuncuyu aldı. Onlar için net bir atıcıydı.

4) KS Bharat, Gujarat Titans’a TATA IPL 2023 Müzayedesinde 1,2 Crores’e satıldı:

IPL 2023 Müzayedesi
IMG SRC: RCB

KS Bharat çok uzun zamandır ortalıkta. Bharat daha önce RCB ve Delhi Capitals için oynadı. Bharat, ev devresindeki en iyi kalecidir. Rishabh Pant, KL Rahul ve Ishan Kishan’ın milli takımda yer alması onu büyük çıkışından uzak tuttu. 1.2 crore için Gujarat Titans’a gitti. İstikrarlı bir Hintli vurucu arıyorlardı ve istediklerini aldılar.

5) N Jagadeesan, Kolkata Knight Riders’a 90 Lakh’a satıldı:

N Jagadeesan, KKR yönetimi tarafından gerçekten iyi bir seçim. Tamil Nadu’lu çocuk onlar için sıraları açacak. Sağlam bir açıcıları yoktu ve müzayedede seçkin bir açıcı seçtiler. VJT 2022’si rekor kırdı. Bir VJT sezonunda en çok 100 gol atma rekorunu kırdı. Ayrıca, sınırlı bir aşırı Liste A oyununda en yüksek bireysel skor rekorunu kırdı. 90 lak için, KKR yönetimi çaldı.

Daha fazlasını öğrenmek için TATA IPL 2023: Avustralya ve İngiltere Oyuncularının Tüm IPL İçin Müsait Olması Muhtemeldir bölümüne gidin.

Hindistan VS Bangladeş: 1. Gün, 2. Test Canlı Güncellemeleri’nde buna benzer daha fazla makale okuyun. Oynama XI, Canlı Skorlar, En İyi Tahminler, Mekan, Zamanlamalar. Bilmen gereken her şey.

Daha fazlasını öğrenmek için BCCI’nın resmi web sitesi.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/ipl-2023-auction-top-5-most-expensive-uncapped-players-in-the-tata-ipl-2023-auction/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir