Taslağın Ardından Vikinglerin Savunma Derinliğinin Stokunu AlmakTaslağın Ardından Vikinglerin Savunma Derinliğinin Stokunu Almak

7 Kasım 2021; Baltimore, Maryland, ABD; Minnesota Vikings köşe oyuncusu Camryn Bynum (43) M&T Bank Stadyumu’ndaki ilk yarıda Baltimore Ravens oyun kurucu Lamar Jackson’ı (resimde yok) yakaladıktan sonra dış stoper Anthony Barr (55) ile kutluyor. Zorunlu Kredi: Tommy Gilligan-USA TODAY Sports

Vikinglerin draftta savunmaya öncelik vermesi gerektiğini hepimiz biliyorduk. Sonunda, her iki taraf arasında eşit bir bölünme oldu: hücum için 5 seçim ve savunma için 5 seçim. Yine de geri adım atarsak, ilk 2 seçim de dahil olmak üzere açılış 6 seçiminin 5’inin savunmaya geçtiğini göreceğiz. Sonuç, Vikinglerin savunma derinliği için bir gelişmedir.

Diğerleri gibi, Lewis Cine’in güvenlik yarışmasında Camryn Bynum’a göre daha avantajlı olduğunu varsayıyorum. Sadece iki güvenlikleri olduğunda, Harrison Smith ve Cine’in alanın derin kısmında devriye gezdiğini görmeyi bekliyorum. Yine de, üç güvenlikli bir görünüm planlamanın adil olduğunu düşünüyorum. Üçü de yetenekli, bu yüzden hepsinin sahada olması en iyi şey.

QB’yi hariç tutarsak, korner belki de futboldaki en önemli pozisyon. Bu nedenle takımın, draftın top çalmalarından biri olarak övülen Andrew Booth Jr.’ı 42. sırada yakaladığını görmek cesaret vericiydi. Hala Cameron Dantzler ve Patrick Peterson’a CB dışında ilk iki sıra için avantaj sağlıyorum, ancak Booth beni yanıltabilir. Heck, yuvadaki çıtçıtları bile görebilir. Chandon Sullivan’ın slot için olası bir başlangıç ​​olduğunu biliyorum, ama o seçkin bir seçenek değil. Çaylakın sahaya girmeye zorlaması tamamen makul.

Brian Asamoah, Akayleb Evans ve Esezi Otomewo, büyük ihtimalle 2022’de derin rollerde oynayacaklar. Belki mütevazı kareler yakalayacaklar, ama bunu planlamazdım. Yine de Evans, CB4 spotu için ön koşucu gibi görünüyor.

Peki, bu bizi başlangıç ​​savunması için nerede bırakıyor? Bir göz at:

Savunma hattı linebacker İkincil
Dalvin Tomlinson (NT) Danielle Avcı (OLB) Patrick Peterson (CB)
Harrison Phillips (3T) Eric Kendricks (MLB) Andrew Booth Jr. (Slot CB)
Jordan Hicks (MLB) Harrison Smith (S)
Za’Darius Smith (OLB) Lewis Sineması (S)
Cameron Dantzler (CB)

Bir savunma oyuncusu yaralanırsa, Vikingler muhtemelen Armon Watts veya Otomewo’ya dönecektir. Linebacker’da Vikinglerin, kenar boyunca DJ Wonnum, Patrick Jones II veya Janarius Robinson’a güvenmeleri gerekecekti. İç mekanın Troy Dye veya Asamoah (üçüncü sırada seçilen) tarafından yönetilmesi gerekir. İkincil, ana yedekler olarak Bynum, Evans ve Sullivan’a sahiptir.

Başka bir deyişle, Vikingler savunma derinliklerini geliştirmek için oldukça iyi bir iş çıkardılar. Bana göre, başka bir köşeye takılmak ve kenara acele etmek akıllıca olur. Serbest oyuncu piyasasında birkaç kıdemli oyuncu kaldı ve yaralanmalar kaçınılmaz.

Ed Donatell’in grubu geçen sezonun savunmasından daha yetenekli. Sadece yeni başlayanları başarılı olacak bir konuma getirmekle kalmayıp, aynı zamanda genç oyuncuları geliştirmeye devam etmekle de görevlendirilmiştir. Başarılı olursa, Donatell makul bir şekilde güçlü bir savunmaya sahip olabilir.

Vikingler Taslağı


Kaynak : https://purpleptsd.com/taking-stock-of-the-vikings-defensive-depth-following-the-draft/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir