Tarih Vikingler İçin Tekerrür mü?Tarih Vikingler İçin Tekerrür mü?
21 Ağustos 2022; Cleveland, Ohio, ABD; Philadelphia Eagles’ın oyun kurucusu Gardner Minshew. Zorunlu Kredi: Scott Galvin-USA TODAY Sports.

Tarih Vikingler İçin Tekerrür mü?

Vikingler, Super Bowl’a gitmek için güçsüzler olarak kabul ediliyor, çünkü çoğu tek topa sahip olma galibiyetlerinin sürdürülemez olduğunu düşünüyor. Ayrıca mor takım, NFC’de karşılaştıkları en iyi iki takım olan Kovboylar ve Kartallar tarafından havaya uçuruldu.

Kartallar, 2. Haftada Vikingleri 24-7’lik ikna edici bir galibiyetle yendi. Oyun, sonucun gösterdiğinden çok daha orantısızdı. Minnesota, 11. Haftada Kovboylarla karşılaştığında, 40-3’lük bir mağlubiyet, medyadaki birçok kişinin Vikingler hakkında zaten düşündüğünü doğruladı – bu, kusurlu bir takım ve hiçbir iyi takımı yenemez.

Vikingler Philly'de Dünya'ya Döndükten Sonra Tepkiler
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Philadelphia Eagles köşe bağı Darius Slay (2), Minnesota Vikings’in geniş alıcısı Justin Jefferson’a yönelik bir pası yakaladı. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

Bununla birlikte, Vikingler Cumartesi günü NFC North’u perçinledi ve Ocak ayında büyük olasılıkla Komutanlar, Devler veya Aslanlara karşı bir playoff maçına ev sahipliği yapacak ve ardından 49ers’a karşı potansiyel olarak zorlu bir eşleşme olacak. Vikingler iki playoff maçı kazanabilse bile, bir noktada rota Philadelphia’dan geçmek zorunda çünkü onlar bir numaralı seri başı ve konferans neredeyse kilitlenmiş durumda.

Tarih Vikingler İçin Tekerrür mü?

Vikingler, tıpkı 2022’de olduğu gibi 2 numaralı seri başı oldukları 2017’de de aynı yolu izlemek zorunda kaldılar ve stadyumlarında Kartallarla karşılaştılar. Philadelphia her zaman oynamak için zor bir yer çünkü Lincoln Financial Field ligdeki en düşmanca ortam olarak kabul edilebilir.

Tarih Vikingler İçin Tekerrür mü?
Eagles Oyun Kurucu Nick Foles, 13 Ocak 2019 Pazar günü New Orleans’ta New Orleans Saints ile Philadelphia Eagles arasındaki NFC tümen playoff futbol maçının ardından. 13 Ocak 2019 Pazar. 636830104862582308-v2Saints.Eagles.nfl.playoff-01.13.19-4380.jpg

Tabii ki Vikingler, nihai Super Bowl şampiyonları tarafından 38-7’lik bir yenilgiyle havaya uçuruldu. Oyun, Minneapolis Mucizesinden sadece bir hafta sonra geldi. Mike Zimmer tarafından inşa edilen seçkin Vikings savunmasını parçalayan oyun kurucu, normal sezonun sonunda ACL’sini yırtan sakat Carson Wentz’in yerine gelen Nick Foles’di.

Eagles-Vikings'ten Sonra 12 Ani Tepki
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Philadelphia Eagles oyun kurucusu Jalen Hurts (1), Minnesota Vikings köşe bağı Patrick Peterson (7) ve güvenlik Camryn Bynum’a karşı 26 yardalık bir touchdown serisinde gol attı. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

Şimdi, bu hikaye tekerrür edebilir. Jalen Hurts, Pazar günkü Bears maçında omzunu incitti. Bazı çelişkili söylentiler var. İlk başta korku, MVP adayının köprücük kemiğini kırması ve en azından normal sezonda sahalardan uzak kalmasıydı.

Bununla birlikte, son dakika haber işindeki en önde gelen gurular, yaklaşık 20 dakika sonra Hurts’ün omzunun burkulduğunu bildirdi. Bu yaralanma farklı bir anlaşma ve neredeyse şiddetli sayılmaz.

Cowboys’a karşı merakla beklenen tümen mücadelesinde yer almasa da, yaklaşık dört hafta sonra ilk playoff maçına hazır olduğu bildiriliyor. O dışarıda olduğu sürece yedek Gardner Minshew başlangıç ​​olacak. Minshew, 2019’da lige geldi ve Nick Foles’in sakatlanmasının ardından Jacksonville’deki başlangıç ​​işini devraldı.

Tarih Vikingler İçin Tekerrür mü?
6 Ekim 2019; Charlotte, Kuzey Carolina, ABD; Jacksonville Jaguars oyun kurucusu Gardner Minshew. Zorunlu Kredi: Jeremy Brevard-USA TODAY Sports

Bir çaylak olarak 21 gol ve sadece altı müdahale kaydetti ve rekoru 6-6 idi. Minshew sakatlanmadan önce ikinci sezonunun yarısını oynadı. 1-15 Jaguarlar daha sonra sonraki taslakta ilk olarak Trevor Lawrence’ı seçti ve Minshew’i Philadelphia’ya takas etti. O, şüphesiz ligdeki en iyi yedeklerden biri ve Eagles gibi çok yönlü güçlü bir takım, sahada onunla birlikte ses çıkarabilir.

11. Haftadan Sonra NFL'nin En İyi QB'leri
Philadelphia Eagles’ın oyun kurucusu Jalen Hurts. © Armond Feffer/IndyStar / USA TODAY AĞI.

Kartalların uzun süre Yaralanmadan kalması yine de bir darbe olacaktır. Hücum, Hurts’ün bacaklarıyla mücadele etme ve oyun oynama yeteneği etrafında inşa edilmiştir. Rakipler, koşuyu durdurmak ve alıcılar AJ Brown ve Devonta Smith’i tek bir kapsama alanında bırakmak için satış yapmalıdır. Bu kombinasyonu durdurmak neredeyse imkansızdır ve savunmalar “zehirini topla” yaklaşımı benimsemelidir. 2022’de ligin en iyi oyun kurucularından biri oldu.

Ayrıca, Hurts bir ay boyunca herhangi bir oyun temsilcisi olmadan kalabilir. Oyun kurucuların çoğu, en iyi futbollarını oynamak için ritim içinde olmalıdır. Hurts 22 gol attı ve yere 13 gol ekledi. Ayrıca futbolla da ilgilendi ve sadece beş tahmin yaptı.


Vikinglerin Gelecek Yılın Taslağında Bir Çok İhtiyaç Var

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/is-history-repeating-itself-for-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir