Tarih, Vikingler-Devler İçin Güzel Bir Resim ÇizmiyorTarih, Vikingler-Devler İçin Güzel Bir Resim Çizmiyor
New York Giants sıkı sonu Evan Engram (88), Minnesota Vikings savunucuları Kris Boyd tarafından vurulduğu için pası tamamlayamıyor. © Danielle Parhizkaran/NorthJersey.com, Imagn Content Services, LLC aracılığıyla North Jersey Kaydı.

Dostum, şu anda bir Vikings hayranı olmak iyi hissettiriyor, değil mi? Takım, sezondaki 11-3’lük şatafatlı rekoru sayesinde klasmanı ve bir play-off rıhtımını perçinledi. Bu takımın NFL tarihindeki en fantastik geri dönüşü başardığı gerçeğini hala açığa çıkarıyoruz. Ve bu hafta sonu ufukta Devler var. hakkında konuşmak istiyorsun dolandırıcılıkNew York Futbol takımına ve 8-5-1’lik rekorlarına bir göz atın!

Ne yazık ki, bunların hiçbiri, inanılmaz, fantastik, her şeye rağmen zirveden ilerleyemediklerini ve belirli bir standarda kadar performans gösteremediklerini defalarca kanıtlayan Minnesota Vikings için iyiye işaret değil. hafta sonra.

Neyse ki bu sadece bir değil Vikingler Sorunu ancak daha çok, önceki hafta fantastik bir fazla mesai bitirmek için tüm enerjilerini harcadıktan sonra bir maça çıkmak için mücadele eden takımlarla ilgili lig çapında sorunlar gibi.

Sadece organizasyon içinde, çoğu Vikings hayranının yakın zamandaki hafızasında bir avuç örnek var. 41-Donut oyununu Minnesota Vikings tarihindeki diğer çılgınlıkların çoğundan bir kenara koymayı seviyoruz, ancak Saints’e karşı üstün bir zaferin iyileşmesinden ve 2000 NFC Şampiyonası Maçında kendilerini Giants’a karşı kayırılmış bulması, 41- 0 bitirmek hayal kırıklığından daha fazlasıydı, tam anlamıyla şok ediciydi.

Ardından 2019 NFC Şampiyonası maçı vardı. Lig tarihinin en dramatik ve fantastik oyunlarından biri olan “Minneapolis Mucizesi”nden bir hafta kaldırıldı. Bu oyunda Vikingler, bir zamanlar büyük bir liderliği ele geçirdikten sonra, azalan anlarda kendilerini Azizlerin yanında buldular. Umut kaybolmuştu, büyülü sezon bir tuğla duvara çarpmıştı ve artık onu bir kenara atıp ne olacağını görme zamanı gelmişti. Yani oyun saatinde sadece :10 kala ve bir puan gerideyken, Case Keenum bunu yaptı. Gun Buffalo Sağ Anahtar Sol Yedi Cennet, çağrıydı ve sonuç US Bank Stadyumu’nun çatısını havaya uçurdu. Stefon Diggs serbest kalır, uç bölgeye dokunulmadan girer ve Vikingler, Philly’deki NFC Şampiyonasına doğru yol alır.

Bu, SportsCenter’daki en önemli oyun, kasabanın konuşmasıydı ve Case Keenum, Stefon Diggs ve hâlâ söz sahibi olan diğer Vikings oyuncularının ülkedeki her talk show’da rezerve edilmesine yol açtı… bu sırada onlar bir sonraki en büyük maça hazırlanıyorlardı. hayatlarının. Görünüşe göre o hafta hazırlıklar heyecana galip geldi ve bir hafta sonra, “Minneapolis Mucizesi”ni ulusal televizyonda Eagles’a 38-7 mağlup olan “Philly Folly” izledi.

Ancak bunlar, bu yılki takımla pek bir ilgisi olmayan oyuncular ve koçlardan oluşan eski kadrolardı… değil mi?

Evet, bu doğru. Ancak bu yılki grup, fantastik devam filminin lanetinden muaf olmadıklarını da kanıtladı.

13 Kasım’dı, bir aydan biraz daha uzun bir süre önce Vikingler yolda Super Bowl’un favorisi Buffalo Bills ile karşı karşıya geldi. Kendilerini iyi bir oyuna kilitlenmiş halde bulan, ancak imkansız bir durumda olan Vikingler, bir yarda çizgisinde topu ters çevirdi. Kendilerine biraz nefes almak ve sonra diz çökmek için ihtiyacı olan Buffalo, birkaç yarda koşmak için topu baskın, dev QB Josh Allen’ın ellerine verdi… sadece o gün o eller biraz fazla kaygandı ve Allen, son bölgede sadece Vikinglerin Minnesota’ya 3 sayılık bir üstünlük sağlayan touchdown için toparlanmasını sağlamak için beceriksizdi. Maç sonunda uzatmaya gidecekti ve Vikingler kazanacaktı ve “Kirko Chains” çıkış yaptı.

Takımın ve Kirk’ün gördüğü ilgiyi görmekten hoşlanırken, ulusal dikkat dağıtıcı hatıralar bizi heyecanın zirvesinden aşağı çekmeye devam etti. Ve bunu haklı bir amaç için yaptı.

Sonraki hafta, yine ulusal televizyonda Vikingler, evinde Dallas Cowboys’a 40-3 yenilerek sezonun en kötü maçını oynadılar. “Kabul edilemezdi” oyuncular bize söyledi oyundan sonra. Takımın her hafta geç oyun kahramanlıklarıyla eşleştirilen bu oyun, Vikinglerin ve etkileyici sicillerinin aslında hileli olduğu yönündeki ulusal görüşü güçlendirdi.

Ama şimdi onların yanıldığını kanıtlama şansın var. Geçen hafta sonu bir başka dramatik zafer, NFL tarihindeki en büyük geri dönüş, çok fazla ilgi, çok sayıda ulusal röportaj ve çok sayıda övgü. Ama bu hafta sonu başka bir maçın var, bu sefer New York Giants’a karşı. Daniel Jones hâlâ bazı şeyler yapabiliyor, Saquon Barkely hâlâ bir aygır ve Kayvon Thibodeaux kendine gelirken dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Vikingler, bir hafta önce dramatik geç oyun kahramanlıklarından sonra bu yumurtlama eğilimini sürdüremezler. Bu takımın playofflarda ciddiye alınması için herhangi bir umut varsa, trendin burada sona ermesi gerekiyor.

Kemerlerinizi bağlayın, geçen hafta olanlardan zevk almak için arkanıza bakmayın. Kendinizi halkın gözünden uzaklaştırın. Devlere karşı bu kazanılabilir maçın, sevinmeyi takip eden bu uzun pişmanlıklar listesinde bir sonraki maça dönüşmemesi için ne gerekiyorsa yapın.

Aj Mansour üyesidir. Güç Gezisi Sabah Şovu üzerinde KFAN ve için çalışıyor iHeartMedia ve Vikingler Radyo Ağı. Aynı zamanda VikingsTerritory.com’da kıdemli bir yazardır. En son Vikings haberleri ve büyük görüşler için onu sosyal medyada takip ettiğinizden emin olun – @AjKFAN
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/a-pretty-picture

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir