Tanıdık Bir İsim Bu Yaz Vikings İçin KullanılabilecekTanıdık Bir İsim Bu Yaz Vikings İçin Kullanılabilecek
1 Ocak 2023; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Philadelphia Eagles defans oyuncusu Ndamukong Suh, Lincoln Financial Field’da New Orleans Saints’e karşı mücadeleden önce sahada yürüyor. Zorunlu Kredi: Bill Streicher-USA TODAY Sports.

Geçen yaz Minnesota Vikings’in hayranıysanız – muhtemelen bunu okuyorsanız – Ndamukong Suh çekilişler

Geleceğin Onur Listesi, iniş noktaları arasında aylarca bocaladı ve sonunda neredeyse Super Bowl koşusu için Philadelphia Eagles ile anlaşma imzaladı.

Tanıdık Bir İsim Bu Yaz Vikings İçin Kullanılabilecek

Eh, o zamandı ve bu şimdi, ancak Suh-Vikings sohbeti 2023’te yeniden kızışabilir. 36 yaşındaki serbest bir oyuncu, emekli değil ama aynı zamanda hiçbir şey yapmak istemiyor. herhangi bir takımın eğitim kampı – gerçekten de NFL’de bir gazi için avantajlar.

Tanıdık Bir İsim Olacak
20 Kasım 2022; Indianapolis, Indiana, ABD; Philadelphia Eagles hücum mücadelesi Ndamukong Suh (74), 20 Kasım 2022 Pazar günü Lucas Oil Stadyumu’nda oynanan maçtan önce gülüyor. Zorunlu Kredi: Armond Feffer-USA TODAY Sports

Suh söyledi NFL Toplam Erişim Pazartesi, “Bir eğitim kampında olmak gibi bir arzum yok. İçeri girip izleyeceğim, bakacağım ve bazı tavsiyeler vereceğim, ancak 1. Hafta olduğunda hazır olacağım.

Tabii ki, bu takım oluşturmak için pek hevesli gelmiyor ama o Suh ve 36 yaşında, özgeçmişiyle, görünüşe göre kuralları işaret edip seçebiliyor veya dikte edebiliyor. Geçen yıl yaptığı şey buydu ve Super Bowl’a ulaşan bir takımla ilişki kurdu.

Tanıdık Bir İsim Bu Yaz Vikings İçin Kullanılabilecek
12 Şubat 2023; Glendale, Arizona, ABD; Philadelphia Eagles defans oyuncusu Ndamukong Suh (74), State Farm Stadyumu’ndaki Super Bowl LVII’nin üçüncü çeyreği başlamadan önce kalabalığa gülümsüyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Vikingler, 11 ay önce Suh ile güvenilir bir şekilde bağlantılıydı, ancak iddiaya göre iki taraf mali şartlarda sıkışıp kaldı. Nakit sıkıntısı çeken Kwesi Adofo-Mensah’ın Suh’un fiyatını karşılayamadığı bildirildi. 21 Haziran 2022’de, ABD Bugünün Tyler Dragon tweet attı, “Bir kaynağa göre Raiders ve Ndamukong Suh arasında karşılıklı bir ilgi var. Dikkat edilmesi gereken bir diğer takım da Vikingler. Raiders ve Vikings, serbest oyuncu DT ile birden fazla görüşme yaptı.”

Suh ayrıca Eagles’tan önce Tampa Bay Buccaneers için oynadı, hatta 2020’de Kansas City Chiefs karşısında kulüple bir Super Bowl kazandı. Bugüne kadar Detroit Lions, Miami Dolphins, Los Angeles Rams, Buccaneers ve Eagles için oynadı.

Ndamukong Suh Doğuya Yöneliyor
4 Şubat 2021; Tampa, FL, ABD; Tampa Bay Buccaneers, 4 Şubat 2021 Perşembe günü Tampa, Fla’daki NFL futbol antrenmanı sırasında Ndamukong Suh’a karşı savunma mücadelesi veriyor. Buccaneers, Super Bowl 55’te Kansas City Chiefs ile karşılaşacak. Zorunlu Kredi: Kyle Zedaker/Handout Photo via USA TODAY Sports.

Nebraska mezunu 64.2 puan aldı itibaren Profesyonel Futbol Odağı Eagles için sekiz maç ve 174 defansif snap oynadı. Yine de Philadelphia, artık insanoğlunun tanıdığı her Georgia Bulldog defans oyuncusunu seçti ve Suh, yeniden imzalamak için bir öncelik olmayabilir.

Vikingler aşkına, kulübün kesinlikle bir ihtiyaç savunma mücadelesinde – pozisyon aslında bu yaz birkaç sürpriz kadro kesintisine uğrayacak. Bununla birlikte, Suh’un varlığı, Jonathan Bullard ve Ross Blacklock gibi oyunculara göre bir yükseltme olacaktır.

Beş kez Profesyonel Atıcı ve üç kez Birinci Takım All-Pro olan Suh, kariyerinde zaman zaman ünü lekesiz olmasa da, istifa ettiğini söylediğinde muhtemelen Onur Listesi üyeliğine yönelecektir. Sahadaki bazı maskaralıklar nedeniyle Suh, genç bir adam olarak “kirli” olarak etiketlendi. Lions, Dolphins, Rams, Buccaneers ve Eagles ile kariyerinde 71.5 çuval kaydetti.

Suh’un geçen yılki sözleşmesi bir yıllık (sekiz maç) ve 1.8 milyon dolardı.


Bir Nugget Daha Dalvin Cook Trade Söylenti Değirmenine Giriyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/a-familiar-name-will

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir