Takviye Birlikleri Vikingler İçin Sahaya ÇıktıVikingler OL Sorunları
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings hücumunda Blake Brandel ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Normal sezon sona erdi ve Minnesota Vikings yolun geri kalanında mutlaka kazanması gereken maçlarla karşı karşıya. Serinin ilk Super Bowl ringinden dört galibiyet uzaktalar ve bu, birkaç adamı sahaya geri döndürmek için yeterli olabilir.

Kevin O’Connell, Green Bay Packers ekibini dağıtırken dehşet içinde izledi. Aaron Rodgers sadece bölümdeki rakibinin play-off umutlarını canlı tutmakla kalmadı, aynı zamanda Minnesota yarışmada bir değil iki hücum oyuncusu kaybetti. Önce Austin Schlottmann, kırık bir fibula ile yere düştü ve ardından Brian O’Neill ile mücadelede Aşil yırtığı yaşadı.

Takviye Birlikleri Vikingler İçin Sahaya Çıktı

Çok önemli olmayan bir 18. Hafta maçında Chicago Bears’a karşı yamalı bir grup gördük ve New York Giants’a karşı Wild Card hafta sonu yaklaşırken pek çok belirsizlik oldu. Ne Schlottmann’ın ne de O’Neill’in geri dönmeyeceğini biliyoruz, ancak antrenman sahasından bazı iyi haberler geliyor gibi görünüyor.

takviye kuvvetleri
26 Aralık 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8) ve guard Oli Udoh (74) ve pivot Garrett Bradbury (56) ve guard Ezra Cleveland. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Bel sorunu nedeniyle haftalarca forma giyemeyen başlangıç ​​pivotu Garrett Bradbury sahalara geri döndü. O’Connell, Bradbury’nin daha fazla zarar görmemesi için temize çıkmadıkça gitmeyeceğini öne sürdü. Geçen sezon Minnesota hattının sorunlu bir parçası olmasına rağmen, bu yılki çıktı muazzam oldu.

Şimdilik Minnesota, kıdemli guard Chris Reed’i orta noktaya itti. Packers maçı sırasında çirkin bir doldurma işinden sonra Reed, 18. Haftada Chicago karşısında biraz daha rahat görünüyordu. Oyun kurucu Kirk Cousins, aynı sayfada ilerlemeye devam ettikleri ve gelecekte başka sorunlardan kaçınmaya çalıştıkları için yeni merkezini övdü. Umut, Bradbury’nin hafta sonuna kadar aklanması olabilir, ancak bu görülecek.

Vikings Tamamlayıcı Oyuncular Perşembe Günü Hızlandırılmalı
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings hücumunda Brian O’Neill (75) ve Blake Brandel ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Bir mücadele perspektifinden, yedek Blake Brandel tüm sistemlerdir. Bu sezonun başlarında Christian Darrisaw’ı doldururken sakatlandı. Brandel, Darrisaw’ın oynadığı All-Pro seviyesinden çok uzak olsa da, buna önemli ölçüde ihtiyaç duyan bir çizgide derinlik sağlayan yetenekli bir seçeneği temsil ediyor. 18. Hafta boyunca, Oli Udoh doğru müdahale ile başladı ve yolun geri kalanında da aynısını yapmaya devam edecek. Brandel, kısa süre önce imzalanan Bobby Evans dışında başka bir seçenek sunuyor.

Minnesota’nın sakatlıklarının çoğu topun hücum tarafında oldu, ancak savunma yan hakemi James Lynch de zaman kaçırdı. Onun da Çarşamba günü antrenmana geri döndüğü bildirildi.

Vikings 17. Hafta Son Sakatlık Raporu
16 Ekim 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Minnesota Vikings savunması James Lynch ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Rich Story-USA TODAY Sports.

Nihai sakatlık raporunun nasıl görüneceğini hafta sonuna kadar bilemeyeceğiz, ancak Vikinglerin playofflar için tam bir yeteneğe sahip olması harika olurdu. New York, bir ay önce kaybetmelerinin intikamını almak için US Bank Stadyumu’na dönüyor. Minnesota’nın bir başka zorlu maçtan kaçınmak için çok yönlü daha iyi bir çabaya ihtiyacı olacak ve bu, kazanmaları beklenmesi gereken bir oyun.


Kirk Cousins ​​ile ilgili olarak, Dan Orlovsky Deli mi?

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/reinforcements-hit-the

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir