Sunrisers Haydarabad Kadrosu Güncellendi. En İyi Satın Almalar, Öngörülen 11’ler, Takım Ayrıntıları.


IMG SRC: Wisden

TATA IPL 2023 kısa süre içinde başlayacak. Mart ayının ilk haftasında devreye girecek. Sunrisers Hyderabad, bu müzayedede en çok harcama yapanlar oldu. Banka hesaplarında 42 crore vardı ve akıllıca harcadılar. Takım çok oturmuş görünüyor. Ve Haydarabad’daki Sunrisers’ın tüm üsleri kapalı. Sunrisers tüm temel konuları ele aldığına göre, oynadıkları tahmin edilen 11’e bir göz atmanın zamanı geldi. İşte bu kadronun tüm detaylarına bir göz atalım:

TATA IPL 2023
SRH kaptanı olması muhtemel olan sevgili Bhuvneshwar Kumar’dır. IMG SRC: SRH

IPL Müzayedesinden Sonra TATA IPL 2023 Sunrisers Haydarabad Kadrosu:

Abdul Samad, Aiden Markram, Rahul Tripathi, Glenn Phillips, Abhishek Sharma, Marco Jansen, Washington Sundar, Fazalhaq Farooqi, Kartik Tyagi, Bhuvneshwar Kumar, T Natarajan, Umran Malik, Harry Brook (INR 13,25 crore), Mayank Agarwal (8,25 INR ), Heinrich Klaasen (INR 5,25 crore), Adil Rashid (INR 2 crore), Mayank Markande (INR 50 lakh), Vivrant Sharma (INR 2,6 crore), Samarth Vyas (INR 20 lakh), Sanvir Singh (INR 20 lakh), Upendra Yadav (25 lakh INR), Mayank Dagar (1,8 INR), Nitish Kumar Reddy (20 lakh INR), Akeal Hosein (1 crore INR), Anmolpreet Singh (20 lakh INR).

TATA IPL 2023 Sunrisers Haydarabad için Öngörülen 11:

Oyuncunun Adı rol
Abhishek Sharma Açıcı
Mayank Ağarwal Açıcı
Rahul Tripathi Üst Düzey Hamur
Aiden Markram Birinci Sınıf Vurucu/ Powerplay Atıcı
harry brook meyilli
Glenn Phillips / Heinrich Klaassen Wicket-Keeper Hamuru
Washington Pazarı Off Spin Çok Yönlü
Adil Rashid Bacak Döndürücü
Bhuvneshwar Kumar Kaptan/Yolcu
Ümran Malik Hızlandırıcı
T Natarajan/ Kartik Tyagi Hızlandırıcı

Mayank Agarwal ve Harry Brook En Çok Satın Alınanlar:

TATA IPL 2023
IMG SRC: Avrupa Merkez Bankası

Sunrisers Hyderabad için en çok satın alınanlar Mayank Agarwal ve Harry Brook oldu. Mayank Agarwal’ı 9.25 crore’a satın aldılar. Ve İngiliz meyilli 13.25 crore için satın alındı. Her iki seçim de müzayedenin ilk aşamasında yapıldı. Ve bunlar paranın karşılığını veren seçimlerdir. Harry Brook yüksek bir fiyata gelmiş olabilir ama onu satın almak çok mantıklı. O çok umut verici. Brook, Pakistan’da olağanüstü bir dizinin ardından geliyor.

Mayank Agarwal onların kaptan adayı. Kaptanlığı Bhuvi veya Aiden Markram’a da verebilirler. Mayank, geçen sezon büyük umut vaat eden Abhishek Sharma ile birlikte onların açılışı olacak.

Daha fazla bilgi için IPL 2023 Müzayedesine gidin: TATA IPL 2023 Müzayedesindeki En Pahalı 5 En Pahalı Oyuncu.

TATA IPL 2023: Avustralya ve İngiltere Oyuncularının Tüm IPL İçin Müsait Olması Muhtemeldir gibi daha fazla makale okuyun.

Daha fazlasını öğrenmek için şu adrese gidin:CSÜS ekibinin resmi web sitesi.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/tata-ipl-2023-sunrisers-hyderabad-updated-squad-best-buys-predicted-playing-xi-team-details/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir