SRH Vs LSG Dream11 Tahmini, Saha Raporu


SRH – LSG Dream11 Tahmini, Saha Raporu: TATA IPL 2023’ün 58 No’lu Maçı Sunrisers Hyderabad (CSÜS) ve Lucknow Süper Devler(LSG) Haydarabad’daki Rajiv Gandhi Uluslararası Stadyumu’nda.

SRH, önceki maçta RR’ye karşı dört kaleyle kazandı. SRH’nin son maçta sopayla gösterdiği performans muhteşemdi, 216 koşu hedefini kovaladılar. Abhishek Sharma ve Rahul Tripathi en çok gol atan isimler. SRH, on maçın 4’ünü altı mağlubiyetle kazandı ve sekiz puanla puan tablosunda 9. sırada yer alıyor.

LSG, son maçı GT’ye karşı 56 koşuyla kaybetti. LSG’nin vurucuları ve bowling oyuncuları son maçta mücadele etti. 11 maça çıkan LSG, 5 galibiyet ve 5 mağlubiyetle puan tablosunda 11 puanla 5. sırada yer alıyor.

LSG, SRH’ye karşı son savaşı kazandı ve bunu tekrar etmesi bekleniyordu, ancak SRH, SRH vurucularının güvenini artıran toplam 216 koşuyu kovalayarak RR’ye karşı son maçını kazandı.

SRH’nin Rajiv Gandhi Stadyumu’ndaki performansı kötü, bu sezon PBKS hariç tüm maçları kaybettiler. SRH, puan tablosunda sondan ikinci sırayı elinde tutarken, LSG 5. sırayı elinde tutuyor. LSG, devam eden sezonda SRH’den daha iyi kriket oynadı, bu yüzden maçı kazanmanın favorileri onlar.

SRH’ye karşı LSG 2023:

Kibrit: Delhi Capitals, Lucknow Süper Devlerine Karşı

Tarih ve saat: 13 Mayıs 2023, 15:30 IST

mekan: Rajiv Gandhi Uluslararası Stadyumu, Haydarabad

Canlı Akış Platformu: Jio Sinema, Yıldız Sporları

SRH vs LSG Dream11 Bugünkü Maç Tahmini:

Dream11 takımı, her iki takımdan son formlarına, hava durumu raporuna, oyuncu rekoruna ve saha rekoruna göre seçilen 11 oyuncudan oluşan bir kombinasyondur. Saha raporu, her iki takımdan da oyuncu seçerken çok yardımcı olur.

Son maçta, Batsmen ve bowling oyuncuları iyi Fantasy puanları verdiler, bu yüzden Fantazi Takımınızda ikisini de eşit sayıda düşünün.

SRH vs LSG Fantastik Takım Tahmini Seçtikleri Olmalıdır:

Quinton de Kock, Henry Klaasen, Aiden Markram, Abhishek Sharma, Rahul Triphati, Marcus Stoinis, kyle Mayers, Marco Jansen, Matank Markande, Ravi Bishnoi.

SRH – LSG Dream11 Tahmin Fark Seçimi:

Nicholas Pooran, Bhuvneshwar kumar, Krunal Pandya, Mohsin khan, Glenn Philips

SRH – LSG Kaptanlık Seçimleri ve Yardımcı Kaptanlık Seçimleri:

Quinton de Kock, Aiden Markram, kyle Mayers, Marcus Stoinis, Henry Klaasen

SRH ve LSG Impact Player:

Umran Malik, Anmolpreet Singh, Amit Mishra, Ayush Badoni

Küçük Lig için SRH – LSG Dream11 Tahmini:

SRH - LSG Dream11 Tahmini, Saha Raporu
Dream11 Ekibi

Grand League için SRH – LSG Dream11 Tahmini:

SRH - LSG Dream11 Tahmini, Saha Raporu
Dream11 Ekibi

SRH ve LSG kafa kafaya:

Oynanan Maçlar: 2

Sunrisers Haydarabad: 0

Lucknow Süper Devler Kazandı: 2

SRH ve LSG Satış Konuşması Raporu:

Rajiv Gandhi Stadyumu Sahası, her iki vuruşta hem vurucuları hem de bowling oyuncularını destekleyen tarafsız bir küçük kapıdır. Topaçlar bu mekanda kilit oyunculardır çünkü kuru yüzey toplayıcılar yüzeyden çok fazla dönüş alır. Haydarabad’daki yüksek nem nedeniyle ikinci vuruşta çiy ihtimali yok.

Son maçta bowling oyuncuları 17 kaleyi aldı, bu da sahanın tamamen bowling dostu olduğunu gösteriyor, ancak her iki takımın vurucuları da iyi vuruşlar yaparak toplam 180 tura ulaştı, bu da T20 Cricket için iyi bir toplam.

Bunu da Oku: ICC Erkekler Dünya Kupası 2023 Takvimi | mekan| Biletler | Tam Kadro | Zamanlama | CWC Canlı Yayın Detayları

Daha Fazlası İçin Resmi Siteyi Kontrol Edin: IPLT20


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/srh-vs-lsg-dream11-prediction-pitch-report-sunrisers-hyderabad-vs-lucknow-supergaints-2023-fantasy-team-prediction/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir