Sports Odisha, Odisha Polisi karşısında ikna edici bir zafer kazandı


AIFF Medya Ekibi

BHUBANESWAR: Sports Odisha, devam eden Hero Indian Women’s League’de 8 Mayıs 2022 Pazar günü Bhubaneswar’daki Kalinga Stadyumu’nda yerel rakipleri Odisha Police’i 4-1 mağlup ederek üç puan kazandı. Sumitra, Satyabati, Pyari ve Subhadra’nın golleri yeterliydi. onlara ligde dördüncü bir zafer kazandırmak için.

Odisha Polis kaptanı Sumitra Xalxo, Sports Odisha’nın kağıt üzerinde favori olmasına rağmen ekibine eşi görülmemiş bir liderlik sağladı. Üst köşeye mükemmel bir kıvırıcı sayesinde gol attı. Ancak maç ilerledikçe, Sports Odisha kontrolü ele geçirdi. Sumitra Hembram, ekolayzeri bir bakış atışı ile ağladı.

Ardından, Sports Odisha, ceza sahası içinde yetersiz bir boşluk bırakan ve içeri giren Satyabati Khadia nezaketiyle liderliği aldı. Odisha Polisi, Pyari Xaxa’nın savunucuları için hayatı zorlaştırdığı, ancak yapamadığı için devre arasında sadece bir gol geride kaldığı için şanslıydı. üçte bir puan.

Ancak, hücum oyuncusu nihayet ikinci yarının bir dakikasında skor tablosuna girdi. Xaxa, kendi tarafında iki gol önde yapmak için işaretçisini silip alt köşeye yerleştirmek için bireysel bir zeka sergiledi.

Sports Odisha için saat işaretinden üç dakika önce, kutunun içindeki gevşek bir topa mandallanan ve hassas bir şekilde bitiren Subhadra Sahoo tarafından dördüncü eklendi.

Odisha Polisi açığı azaltmak için geç bir suçlamada bulundu. Sarojini Tirkey’nin ceza sahası içinden şutu, Sports Odisha’dan Jabamani Tudu tarafından çizgiden temizlendi ve üç gollük farkı korudu. Duruşmalar için yedi dakika eklendi ancak maçta başka gol olmadı.
Kaynak : http://www.indiansportsnews.com/football-news/48293-hero-indian-women-s-league-sports-odisha-earn-convincing-victory-over-odisha-police

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir