Sözde “Kötü Oyun”, 15. Haftada Kirk Cousins ​​Haftanın Oyuncusu Ödülünü KazandıSözde
17 Ekim 2021; Charlotte, Kuzey Karolina, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Bob Donnan-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings’in Cumartesi günü Indianapolis Colts’a karşı korkunç bir futbol oynadığı inkar edilemez. Jeff Saturday’in kulübü kadar kötü bir takımı yenmek için asla tarihi seviyelerde bir geri dönüşe ihtiyaç duymamaları gerektiği inkar edilemez. Yine de bu oldu ve Kirk Cousins ​​suçlamayı yönetmeye yardım etti. Şimdi bunun için ödüllendiriliyor.

Çarşamba günü, Vikings sinyal arayan Kirk Cousins’in NFC Haftanın Hücum Oyuncusu seçildiği açıklandı. Bu, 460 pas yardası ve dört gol attığı bir oyuna yanıt olarak geldi. Evet, biri altılı olmak üzere iki engelleme yaptı. Diğeri, geniş alıcının koşmayı bıraktığı bir rotada Jalen Reagor’a derin bir toptu.

İroni şu ki, ulusal medya tüm hafta boyunca Cousins’in iyi oynamadığı anlatısını kusuyor.

buna baktım daha derinlemesine bu haftanın başlarında Vikings PTSD’de. Minnesota’da olduğu kabaca ikinci sezondan beri, Cousins ​​bir eleştiri yıldırımı haline geldi. Bunun bir kısmı, oyun kurucu olması ve onu çalıştığı herhangi bir organizasyonun odak noktası yapmasıdır. Bir diğer önemli husus, sözleşmesinin kapsadığı maaş sınırı yüzdesinden kaynaklanmaktadır. Bu, Vikings PTSD’deki parçada daha ayrıntılı olarak ele alınmaktadır. Yine de günün sonunda, Colts yarışmasının nihai sonucunun kötü oynanan bir oyunun göstergesi olduğunu öne sürmek çılgınlığın ötesinde.

Sözde ‘Kötü Oyun’, Kirk Cousins ​​Haftanın Oyuncusu Ödülünü Kazandı

Evet, Kuzenler ve hücum (özel takımlar birimiyle birlikte) devre arası 33-0’lık açıktan birincil derecede sorumluydu. Bu iki birimin ne kadar kötü başladığına dair bir süpürgelik yok. Ayrıca, NFL tarihinde gördüğümüz en büyük geri dönüşü yaratmada her iki birimin de ne kadar bütünleyici olduğunu küçümsemenin bir yolu yok.

Sözde 'Kötü Oyun'
Kirk Kuzenleri

Kuzenler ikinci yarıda pozisyon buldu. Topu etrafa yaymaya başladı ve KJ Osborn’un en büyük kariyer maçına çıkmasına izin verdi. Adam Thielen, tanık korumasından kurtarıldı ve bitiş bölgesinde bir pas yakaladı. Justin Jefferson, başka bir pankart gününe giderken 123 yarda göndererek yaralandı. Unutulacak bir ilk yarının ardından, Cousins ​​dört gol attı ve sezonunun 7. dördüncü çeyrek geri dönüşüne ulaşmayı başardı.

Bu noktada, Cousins’in kötü bir oyun oynadığını öne sürmek analize zarar vermek olur. Kötü bir ilk yarı oynadığı inkar edilemez; muhtemelen bunu ilk kabul eden o olacaktı. 39 ikinci yarı puanı gerektiren bir maçta geri dönmek, neredeyse kusursuz bir 30+ dakika futbol oynamadan tamamlanmış sayılmaz. Kuzenler bunu başardı ve ardından Vikingleri zirvede bırakan bir fazla mesai sürüşüne liderlik etti.

Sözde "Kötü Oyun", 15. Haftada Kirk Cousins ​​Haftanın Oyuncusu Ödülünü Kazandı
30 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Cousins ​​için bu sezonun geçen yılki kadar iyi gitmediğini söylemek yanlış olmaz, ancak önemli olan takım sonuçları ve onun bireysel sayıları, kritik zamanlarda kaydettiği adımları gizliyor. Mesafe, gol ya da araya girme sıkıntıları olsa da, Cousins’in Colts’a karşı iyi olmadığını ve Kevin O’Connell için birinci yılda Vikingler için bir varlık olmadığını öne sürmek için zihin jimnastiği yapıyorsunuz.


Görünüşe göre Vikingler Efsanevi Harry Stillerini Kullanıyor.

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/so-called-poor-game

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir