‘Sonuncumuz’ aktörü, sağır hokey oyuncusu Alexander Ovechkin ile tanışıyor


Oyuncular bile hala yıldızlardan etkilenebilir. 10 yaşındaki Keivonn Woodard, popüler TV programından tanınabilir Bizden geriye kalanlarCuma günü Washington Capital’in soyunma odasına girip idolü, efsanevi oyuncusu Alexander Ovechkin’i görünce adeta dondu.

Sağır olan Woodard, NHL’deki ilk sağır Siyah hokey oyuncusu olmayı planlıyor. Bir kişinin heyecanını zar zor zapt edebildiğini bilmek için çığlık atmasını veya bağırmasını duymanıza gerek olmadığını kanıtladı.

Bir saniye baktıktan sonra Amerikan İşaret Dili tercümanına döndü ve bir kişiye göre “Oh, sen Ovi’sin” diye imzaladı. NHL.com makalesi.

USA TODAY’e göre Ovechkin, Woodard’a imzalı bir hokey sopası hediye etti ve Woodard, yıldıza ASL’de adını nasıl imzalayacağını öğretti.

Woodard, Capitals için oynayan 11 Siyah oyuncudan biri olan eski Capitals forveti Devante Smith-Pelly ile de tanıştı. Smith-Pelly, Capitals’ın oyun öncesi etkinliği olan “Siyahların Tarihini Kutlamak” için disk dağıtımına katıldı.

Capital’in Twitter sayfası, Woodard’ın arenada ve Ovi ile birlikte olduğu video ve fotoğrafları yayınladı. Genç hokey oyuncusu buzda biraz zaman bile geçirdi, paten becerilerini sergiledi ve etkilenmiş kaleciyi geçerek filenin sağ üst köşesine bir şut attı.

Kodla Yeni NFHS Ağ Aboneliğinin İlk Ayında 3 ABD Doları İndirim: USATODAY3
Kaynak : https://usatodayhss.com/2023/the-last-of-us-actor-deaf-youth-hockey-player-meets-alexander-ovechkin-in-heartwarming-video

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir