Sonuçta Justin Jefferson için Eve Dönüş Yokeve dönüş yok justin jefferson, vikingler

Justin Jefferson

Minnesota Vikings’in Ekim ayında New Orleans Saints ile bir maç için Londra’ya trekking yaptığı haberiyle, geniş alıcı Justin Jefferson 2022 mezuniyet töreni almayacak.

Vikinglerin bu sonbahar veya kış New Orleans’ta bir deplasman maçı oynaması planlanıyordu, ancak NFL bu yarışmayı 4. Hafta denemesi için denizin ötesinde İngiltere’ye taşıdı.

Ve Jefferson bunu hemen fark etti, bunu sosyal medyaya gönderdi:

Sonuçta Justin Jefferson için Eve Dönüş Yok
Sonuçta Justin Jefferson için Eve Dönüş Yok 6

Jefferson, Caesars Superdome’dan yaklaşık 20 mil uzakta, Louisiana, St. Rose’da doğdu. Ayrıca, özellikle Ocak 2020’de Tigers’ın Ulusal Şampiyonluk kazandığı LSU’ya katıldı.

Üç ay sonra Jefferson, Stefon Diggs ticaretinin doğrudan meyvesi olan Vikinglere katıldı. Diggs, Minnesota’nın ilk hücumundan duyduğu hayal kırıklığının ardından Buffalo’ya takas edildi. Hayranlar takastan yakındı, ancak Jefferson kızgınlığı çabucak hafifletti.

O zamandan beri Jefferson, kariyerinin iki mevsimi boyunca tarihteki herhangi bir insandan daha fazla alıcı yardası çizdi (3.016). Ve belli ki memleketindeki yaşıtlarının önünde daha fazla gösteriş yapmak istiyordu.

2020’de Jefferson’ın çaylak kampanyası Vikingler New Orleans’ta Saints’i yendi ancak utanç verici bir Noel günü gösterisinde 52-33 galip geldiler. New Orleans’ın arka stoperi Alvin Kamara, öğleden sonra altı gol atarak Vikinglerin savunmasını ikiye böldü.

Sonuçta Justin Jefferson için Eve Dönüş Yok
25 Aralık 2020; New Orleans, Louisiana, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Chuck Cook-USA TODAY Sports.

Yine de Jefferson o öğleden sonra sessiz değildi. 85 yarda altı pas aldı, ancak üretim bombardımanı gölgede bıraktı.

Bu sefer Londra’da intikam alabilir. Vikingler ve Azizler, 2 Ekim’de Tottenham Spur Stadyumu’nda beşinci NFL maçını oynayacak. Toplamda, her iki takım da Londra’da dört kez oynadı. Ne Vikingler ne de Azizler gölette kaybetmediler. Bir şey vermeli.

Ayrıca Jefferson, eve dönüşten mahrum kalan tek Viking değil. Cameron Dantzler, Parry Nickerson ve Irv Smith Jr. da Louisiana’dan.

Son olarak, Saints, 2022 savunmasını geliştirmek için NFL Draftından sonra bu hafta açılış konuşması yapan serbest oyuncu Tyrann Mathieu’yu imzaladı. O da New Orleans’lı.

Tam NFL programı 12 Mayıs’ta düşüyor.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

NFC Kuzey Takımları ile Tartışmalı Vikings Ticaretleri Lensinize Bağlı
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/no-homecoming-for-justin-jefferson-after-all

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir