Softball temel koşucusu, kitaptaki en eski numarayla eve gizlice girer


Carthage Lisesi son sınıf öğrencisi Jada Walton üçüncü kaleyi döndü ve eve doğru yola çıktı. Atış zamanında geldi ve etiketten kaçınmak için sadece eldivenin değil, plaka çizgisinin de dışına atlamak zorunda kaldı.

Yakalayıcı ile yüz yüze, yakalandı. Dışarı çıkmak üzereydi. Yakalayıcının etrafından dolanıp tabağa gitme şansı yoktu. Bu yüzden muhtemelen aklına gelen ilk şey olan bir çaresizlik hamlesi yaptı.

Sanki “Şuraya bak!” dercesine birinci kaleyi işaret etti.

Bir şekilde işe yaradı. Yakalayıcıya söylediği çılgınca şey her ne ise oluyordu. üzerinde Orası yakalayıcının dikkatini dağıttı ve bakışlarını kaçırmasına neden oldu. O saniyede, Walton plakaya doğru atladı ve mucizevi bir şekilde içeri girdi.

Kitaptaki en eski numarayı çıkardı. Kahramanın bir taş fırlattığı ve kötü adamların hepsinin bu gürültüyü araştırmaya gittiği kaçış sahnesidir. Çocuğun gerçekten uykuda olup olmadığını görmek için tekrar içeri bakmadan önce, ebeveynin yatak odasının kapısını tekmeleyerek-uzaklaştırmasıdır. Temelde herhangi bir Tom & Jerry, Roadrunner & Coyote, vb. hareketidir. Ve bir cazibe gibi çalıştı.
Kaynak : https://usatodayhss.com/2023/look-over-there-base-runner-sneaks-into-home-with-oldest-trick-in-the-book

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir