Skylar Thompson’ı TanımakSkylar Thompson'ı Tanımak
9 Ekim 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; Miami Dolphins oyun kurucu Skylar Thompson (19), MetLife Stadyumu’ndaki ilk yarıda New York Jets’e pas veriyor. Zorunlu Kredi: Robert Deutsch-USA TODAY Sports

İki hafta önce Minnesota Vikings taraftarları 16 Ekim’de Miami Dolphins ile oynayacakları maçın korkusunu yaşıyordu. Yüksekten uçan Dolphins, birçok kişi tarafından NFL’deki en iyi takım olarak görülen Buffalo Bills’i üzmüştü. Bu arada Minnesota, Detroit Lions’a karşı çirkin bir geriden gelen galibiyetle US Bank Stadyumu’ndan yeni kurtulmuştu.

Şimdi hızlı ileri ve 3-2 Dolphins, 4-1 Vikings ile 6. Hafta karşılaşmalarında iki maçlık bir mağlubiyet serisi sürüyor. Oyun kurucu Tua Tagovailoa, Cincinnati Bengals’e karşı yaşadığı acımasız bir sarsıntıdan hala kurtuluyor. Popüler eski Vikings oyun kurucusu Yedek Teddy Bridgewater, kendi sarsıntısı geçirdikten sonra Pazar günkü New York Jets karşısında ilk çeyreğin başlarında kaybetti.

geldi çaylak Skylar Thompson, eski Kansas Eyalet Yaban Kedisi. Draft’ta genel olarak 247. sıradaydı ve Tanrı onu korusun, ilk NFL eyleminde böyle oynadı. Thompson, oyunun son sürüşüne doğru sadece 90 pas yardı aldı ve çöp süresine 76 ekledi. Bir müdahaleyi fırlattı ve bir beceriksizlik kaybetti.

Şu an itibariyle, Teddy’nin Pazar günkü maç için müsaitliği hala havada kalmış. Pazartesi günü, Dolphins baş antrenörü Mike McDaniel, Bridgewater’ın herhangi bir sarsıntı semptomu yaşamadığını söyledi, ancak Bridgewater’ın Pazar günü de semptomlar yaşamadığını ekledi. Tua’nın ardından sarsıntıYunuslar kafa yaralanmaları konusunda ekstra dikkatli ilerliyorlar.

Bunu akılda tutarak, Thompson’ı tanımalıyız çünkü birçok taraftarın onu Pazar günü ilk kez oynarken görme ihtimali var. Eski Wildcat 6’2″, 223 pound duruyor, ancak 4,91 kırk hızına rağmen, ikili tehdit yeteneğine sahip. Kansas Eyaletinde 42 gol attı ve 26 tane daha koştu. Beş sezonda sadece 16 kez müdahale etti.

NFL.com’dan Lance Zierlein, üniversiteden mezun olurken pek lanse edilmese de, yine de bazı olumlu şeyler söyledi. Thompson hakkında. Zierlein’e göre Thompson’ın güçlü yanlarının bir listesi:

-İlerlemeler yoluyla çalışma yeteneğini gösterir.

-Zamanlama ile birleşik rotalardaki kapsamı okur.

-Platformundan teslim etmek için hareket halindeyken ayaklarını sıfırlar.

-Başarı ile fırlatma ve karıştırma atışları yapmak için yetenek.

-Yeterli dokunuşla derin top sunar.

-Cebinde manevra yapar ve hedefini bulur.

-Futbolda gereksiz risklere girmez.

Tabii ki, geç dönem bir umut olarak, Thompson’ın da birçok kusuru vardı. Zierlein’e göre:

-25 yaşında bir çaylak olacak.

-40 başlangıcının üzerinde çok ortalama pas üretimi.

-Sürücü atışlarında ortalamanın altında doğruluk.

-Aşırı adım atar ve atış yapar.

-Alıcıları adım atmaya ve bunun için çalışmaya zorlar.

-Atışların daha iyi bir beklentiyle çıkması gerekiyor.

-Kırmızı bölgeye çarptığında pas seçeneklerini tam olarak keşfedemez.

-2020’den beri üst vücut, diz ve ayak bileği yaralanmaları nedeniyle kaçırılan zaman parçaları.

Bu, yedinci rauntta bir çaylaktan görmeyi bekleyeceğiniz keşif raporu. Thompson fiziksel olarak sınırlı ancak zihinsel olarak hazırlanacak. Bununla birlikte, Dolphins’in hızlı genişlemeleri, Pazar günü kısaltılmış bir oyun kitabının doğası gereği kontrol altına alınabilir.

McDaniel henüz Bridgewater’ı ekarte etmeye hazır değil. Teddy perşembe günü geri dönebilir ve kendisini draft eden takıma karşı ikinci kariyerine başlayabilir. Ancak Pazar günkü çıkışından sonra Thompson, bu hafta Vikinglere karşı her an merkezde kalabileceğini biliyor.


Skylar Thompson'ı Tanımak
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/minnesota_vikings/getting-to-know-skylar-thompson/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir