Şimdiye Kadarki En Büyük Geri Dönüşü Gerçekleştirmeyi 2022 Vikings’e BırakınAçıklandı: Şimdiye Kadarki En Büyük Geri Dönüşü Gerçekleştirmeyi 2022 Vikinglere Bırakın
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings WR Adam Thielen, Colts’a karşı. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Lütfen dikkat: Bu video orijinal olarak kardeş sitemizde yayınlanmıştır. PurplePTSD.com.


Açıklandı: Şimdiye Kadarki En Büyük Geri Dönüşü Gerçekleştirmeyi 2022 Vikinglere Bırakın

Bu 181.Bölüm VikesNowadanmış bir YouTube kanalı günlük Minnesota Vikings analizi. Bu bölüm, Vikings Week 15 geri dönüşünde sergilenen kargaşayı ve neşeyi inceliyor.

Özellikle geri dönüşün devasa doğası, playoff pozisyonu ve Kirk Cousins ​​tartışılıyor.

Herhangi bir geri bildirimi – özellikle yapıcı eleştiriyi – [email protected] adresine e-posta ile gönderin.

Açıklandı: Şimdiye Kadarki En Büyük Geri Dönüşü Gerçekleştirmeyi 2022 Vikings’e Bırakın — Aşağıdan İzleyin


Vikingler, 15. Haftada Indianapolis Colts’u 39-36 mağlup ederek, 33-0’lık bir açığı sildikten sonra NFL tarihindeki en büyük geri dönüşü tamamladı. Minnesota, 1. Yarıda ve hatta 3. Çeyreğe başlamak için aptal gibi oynadı, ancak ardından tarih yazmak için kükredi.

Açıklandı: Şimdiye Kadarki En Büyük Geri Dönüşü Gerçekleştirmeyi 2022 Vikinglere Bırakın
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Geniş alıcı Justin Jefferson harikaydı, 12 resepsiyon, 123 karşılama sahası ve 1 gol kaydetti. Jefferson, 2.000 karşılama yarda, karşılama yarda Tyreek Tepesi’nin tepesinde ve belki bazı MVP oyları için arayışına devam ediyor. Şu anda 2022’de 1.971 karşılama yardası ve 10 gol atma hızında.

Vikingler, bu hafta sonu evinde, 16. haftada Washington Commanders’ı yenen New York Giants’a karşı 3,5 puanlık favori konumunda. Pazar Gecesi Futbolu 15. Hafta’da. New York artık sezon sonrasına ulaşmak için sürücü koltuğunda.

NFL Analisti Kirk Cousins'i Eleştiriyor
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Aslanlar, TJ Hockenson takasından bu yana 6-1’lik bir rekorla NFC takımlarının peşinden koşuyor. Minnesota, NFC North’u perçinlemiş olsa da, Detroit aslında sezon sonrasına ulaşma konusunda çok gerçek bir şansa sahip. Vikingler, NFC’de Eagles’ın arkasındaki 2 numaralı tohum ve playofflar bugün başlarsa Komutanlara karşı kendi sahasında bir playoff maçına ev sahipliği yapacak.

Vikingler çok uzun zaman önce sıkı son Irv Smith’i karşılayabilirken, korner oyuncusu Cameron Dantzler ve pivot Garrett Bradbury de sağlığına kavuşuyor.

"Devre Arasında Ayrıldık" -- Tarihten Ayrılan ve Tarihi Kaçıran Vikings Hayranlarının Hikayesi
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Vikings futbolu için bir sonraki büyük playoff konuşmacısı, Minnesota’nın 2 numaralı sırayı elinde tutup tutmadığı veya bunu San Francisco 49ers’a hediye edip etmediği. 49ers kazanırken Minnesota bir maç kaybederse, San Francisco ikinci sıra için Vikingleri geçecek. Ancak Vikingler, geçen hafta sonu Colts’u mağlup etmeleri ve Tampa Buccaneers’ın Cincinnati Bengals’a yenilmesi sayesinde 3. sıradan daha kötü bitiremez.

Devler, 2013’ten beri Vikingleri yenemedi – rezil Josh Freeman oyunu.


NFL Analisti, Kirk Cousins'i Vikings Comeback'te

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve Minneapolis’ten Sally. Viking fandomu 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/explained-leave-it-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir