Sibley Century Warwickshire’ı Zirvede Görüyor


Dom Sibley, İlçe Şampiyonası maçlarının beşinci turunun 1. Gününde Lancashire’a karşı ilk vuruşlarında Warwickshire için bir asırlık skor elde edecekti.

Essex, Yorkshire’a karşı

Yorkshire kura atışını kazanır ve önce sahayı seçerdi

Nick Browne, günün üçüncü topunda Jordan Thompson’ın bovlinginde George Hill tarafından gol atılmadan yakalanacaktı, Tom Westley ise 24 için Dom Bess’in bovlinginde Harry Duke tarafından geride kalacaktı. Sir Alastair Cook (aşağıda resmedilmiştir) ve Paul Walter, eski İngiltere kaptanı Steven Patterson tarafından 107 sayı atılmadan önce üçüncü küçük kapı için 174 koşu yaptı – Walter ve Sam Cook bu sabah 89 ve 0 değil devam ediyor.

Getty Images’den Göm

ESS 234/3 (96 fazla)

Hampshire, Gloucestershire’a karşı

Hampshire kura atışını kazandı ve ilk vuruşu seçti.

Ian Holland, Ryan Higgins’in bovlinginde 2 kişilik James Bracey tarafından geride kalacaktı, daha sonra Nick Gubbins 30 kişilik Mohammad Amir’in LBW’si olacaktı. Felix Organ ve kaptan James Vince üçüncü küçük kapı için 161’i koydu, ikincisi de LBW’ye LBW olacaktı. 78 için Amir, eski Ajeet Dale bowlinginde Dominic Goodman tarafından 107’ye yakalandı.

Aneurin Donald, Graeme van Buuren tarafından Amir’in bovlinginde 1 dakika önce Higgins’in bowlinginde Bracey tarafından 11 sayı yakalanacaktı. Van Buuren tarafından gol atılarak, Liam Dawson 31 dışında kalan son adam oldu.

HAM 310/8 (95,5 fazla)

Lancashire vs Warwickshire

Warwickshire kura atışını kazanacak ve ilk vuruşu yapmayı seçecekti.

Alex Davies, Rob Yates’in Luke Wood tarafından 15 sayı atılmasından önce Tom Bailey tarafından gol atılmadan vurulacaktı. 16.

Chris Benjamin ve Michael Burgess, Keaton Jennings tarafından Hassan Ali’nin bovlinginde, 1 için açıcı Dom Sibley (aşağıda resmedilmiştir) ve Nathan McAndrew ile yakalanan son adam olmadan önce, Chris Benjamin ve Michael Burgess Bailey’de sırasıyla 47 ve 18 için LBW olacaktı. 118 ve 9’un devam etmesi sırasıyla değil.

Getty Images’den Göm

SAVAŞ 273/7 (96 fazla)

Surrey vs Northamptonshire

Northamptonshire kura atışını kazandı ve sahaya ilk seçildi.

Ryan Patel, Haşim Amla aynı bowling oyuncusu tarafından 21 kez bowlinge vurulmadan önce, 19 için Luke Procter’ın bowlinginde Simon Kerrigan tarafından yakalanacaktı. Will Jacks, Ben Foakes Lewis tarafından geride yakalanmadan önce altın bir ördek için bir sonraki top olacak. McManus, Taylor’ın bowlingini 16’ya çıkardı.

Açıcı Rory Burns, Colin de Grandhomme, Sam Curran (71) ve Gus Atkinson (4 ile 11 için, aynı bowling oyuncusundan bir yardımcı saha oyuncusu tarafından yakalanan son adam olmadan önce, 107 için Ben Sanderson’ın bowlinginde Taylor tarafından yakalanacaktı. ) dışarı değil topa vuran oyuncular.

SUR 261/6 (96 fazla)

Glamorgan vs Leicestershire

Glamorgan kura atışını kazanacak ve ilk sahayı seçecekti.

Hassan Azad, Sam Northeast tarafından 64 sayı atılmadan önce, Sam Evans, Chris Cooke tarafından Marnus Labuschagne’nin bovlinginden 29 sayı atılırdı. Louis Kimber, Wiaan Milder’ın LBW’den Labuschagne’ye 16 sayı olması için Michael Neser tarafından 10 sayı atılırdı. .

Harry Swindells, Neser tarafından 22 sayı atılmadan önce Scott Steel, bir altın ördek için bir sonraki topa vurulacaktı. Callum Parkinson ve Chris Wright 8 ve 10’a devam etmiyor.

LEI 285/8 (96 fazla)

Sussex vs Middlesex

Kura atışını Sussex kazandı ve ilk yarasa seçildi.

Ali Orr ve Tom Alsop’un 204’lük ikinci küçük kapı ortaklığından önce Tom Haines, Shaheen Shah Afridi tarafından 17 kez bowling oynayacaktı. Tom Clark’ın Martin Andersson tarafından 15 dakika bovlingi yapılmadan önce, Ethan Bamber’in bowlingini 16 için kapalı tutun.

Alsop, Mohammad Rizwan’ın Blake Cullen’ın bowlinginde 31. sırada yakaladığı son adam olmadan önce, Mark Stoneman’ın (İngiltere’nin eski açıcısının ilk birinci sınıf kapısı) 113 için bowlinginde Handscomb tarafından yakalanacaktı – George Garton ve Ollie Robinson, 37 ve 11’de devam ediyor.

SUS 354/6 (96 fazla)

Worcestershire – Durham

Durham kura atışını kazanır ve ilk vuruşu seçerdi.

Sean Dickson ve Keegan Petersen ikinci küçük kapı ortaklığı için 123 tur atmadan önce Alex Lees, Ed Barnard tarafından 27 sayı atılacaktı ve bu ikinci küçük kapı ortaklığı Ben Cox tarafından 50 sayı Gibbon bovlinginde Ben Cox tarafından geride tutulduğunda bozuldu. diğer adam, Pollock tarafından Barnard bowlingi dışında yakalandı, 104 için kaptan Scott Borthwick (80) ve David Bedingham (69) dördüncü küçük kapı için yenilmedi 117.

DUR 339/3 (96 fazla)Kaynak : https://worldinsport.com/sibley-century-warwickshire-on-top/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir