Shardul, Siraj ve Shami Avustralya’ya Uçacak. Kadroya Katılmak İçin Ayarlayın.


ICC T20 Dünya Kupası 2022’deki Hint Kriket Takımında büyük bir boşluk var. Takımda önemli bir adım eksik. Jasprit Bumrah’ın yokluğu onlara büyük zamana mal olacak. Ama Hint Kriket Takımı bir şekilde bir çıkış yolu buldu. Shardul Thakur, Mohammed Shami ve Mohammed Siraj, muhtemelen Hint takımına katılmak için Avustralya’ya uçacak olan 3 pacer. 3 kişiden birinin kadroya katılacağı söyleniyor. İşte en iyi güncellemelere bir bakış:

Deepak Chahar, Sırt Sakatlığı Nedeniyle ICC T20 Dünya Kupası 2022’den Elendi:

En büyük güncelleme, Hindistan kriket takımının yedek oyuncularından Deepak Chahar’ın sakatlığı nedeniyle kadro dışı kalması. Hindistan 2022 Güney Afrika Turu sırasında sırtından yaralandı. Serinin dışında tutuldu ve zamanla iyileşmesi bekleniyordu. Ancak en son güncelleme, Deepak’ın ekarte edilmiş olmasıdır. Üst üste ikinci kez T20 Dünya Kupası’na gidemeyecek. Son turnuvayı da sırtındaki sakatlık nedeniyle kaçırdı.

ICC T20 Dünya Kupası 2022
IMG SRC: NDTV Sporları

Üst düzey BCCI yetkililerinden biri bunu medyayla paylaştı, “Deepak’ın forma girmesi biraz zaman alacak. Sırt sorunu tekrar alevlendi. Bileği iyi durumda ve herhangi bir sorun yok. Yani, BCCI 3 olası yedek gönderiyor, Siraj, Shami ve Shardul. Bir tanesi kadrolara eklenecek” dedi.

Mohammed Siraj, Mohammed Shami ve Shardul Thakur, ICC T20 Dünya Kupası 2022’ye uçacaklar:

ICC T20 Dünya Kupası 2022
Siraj, aldığı her oyunda bir etki yaratıyor. IMG SRC: Hint Ekspresi.

Muhammed Shami, covid-19 nedeniyle dışarıdaydı ama geri döndü ve tekrar formda. IPL 2022 sezonundaki performanslarına dayanarak Hindistan kriket takımlarına eklendi. Covid nedeniyle iki dizi kaçırdı ve şimdi direkt Avustralya’ya akacak. Bununla birlikte Muhammed Siraj da Avustralya’ya gidiyor. Güney Afrika’ya karşı dizide muhteşemdi ve yetenekliydi. Aynı durum Shardul’da da var. Ancak Shardul, vuruş yeteneğini de getiriyor.

Shreyas Iyer, SMAT Mumbai Ekibine katılacak:

Hindistan kriket takımının yedek oyuncusu olarak adlandırılan Shreyas Iyer, Avustralya’ya seyahat etmeyecek. Bunun yerine Mumbai Syed Mushtaq Ali ekibine katılacak. Aynı durum, yedek spinner olarak adlandırılan Ravi Bishnoi için de geçerlidir. Chetan Sakariya, net melon olarak Avustralya’da. Ümran Malik de takıma katılacak.

Daha fazla bilgi için ICC T20 Dünya Kupası 2022’ye gidin: ICC T20 Dünya Kupası’ndaki En İyi 5 Çok Yönlü Oyuncu.

ICC T20 Dünya Kupası 2022 hakkında daha fazla makale okuyun: Pakistan Tam Program, En İyi Kadro, XI Oynama, Tahminler, Mekan, Zamanlamalar. Bilmen gereken her şey.

Daha fazla bilgi için BCCI’nın resmi web sitesi.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/icc-t20-world-cup-2022-shardul-siraj-and-shami-to-be-flown-to-australia-set-to-join-squad/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir