Sezon Dışı Alım Satımları, Noel Arifesinde White Out, Darrisaw SnubMor Söylenti Değirmeni: Sezon Dışı Ticaretler, Noel Arifesinde Beyaz Çıkış, Darrisaw Snub
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Eric Kendricks. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

VikingsBölgesi Mor Söylenti Değirmeni her hafta iki günlük bir tarihçedir. Haftanın tüm söylentileri kementlendi ve incelenmek üzere Cumartesi ve Pazar günlerindeki makaleler olmak üzere iki noktada toplandı. Bugün 24 Aralık sayısı.

Unutmayın – söylentiler söylentiler. Hafta sonları bu parçalarda okuduğunuz şey, dünyanın Vikinglerle ilgili hakkında konuştuğu şeydir, mutlaka meyve verecek öğeler değil.

Mor Söylenti Değirmeni: Sezon Dışı Ticaretler, Noel Arifesinde Beyaz Çıkış, Darrisaw Snub

Söylenti: Vikingler, bu sezon dışında Eric Kendricks, Cameron Dantzler veya Dalvin Cook’u takas edebilir veya etmelidir.

Darrisaw Snub
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans oyuncusu Eric Kendricks. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Anlayabildiğimiz kadarıyla, bu fikirler teşvik edildi. tarafından Viking Çağı.

Ve tabii ki – Kwesi Adofo-Mensah, bir beyzbol kartı meraklısı gibi ticarete olan ilgisini çoktan gösterdi. Tüm Vikings oyuncuları için teklifleri dinlememesi aptallık olurdu.

Gerçekçi olsa da, Kendricks veya Cook gibi yaşlanan oyuncular için sağlam bir ticaret piyasası olmayabilir – bu, her iki adamı da düşük turlu draft seçimleri için değiştirmek muhtemelen aptalca.

Dantzler, kadrodaki kanıtlanmış ve genç tek korner oyuncusu ve onu takas etmek pek mantıklı değil. Adofo-Mensah, elbette birkaç oyuncunun ticaret değerlerini keşfetmeli, ancak Kendricks, Cook veya Dantzler’ın takas yoluyla ayrılmasını beklemiyoruz.

Söylenti: Hayranlar, Noel arifesinde Giants’a karşı tamamen beyaz giymeye şiddetle teşvik ediliyor.

Sezon Dışı Alım Satımları, Noel Arifesinde White Out, Darrisaw Snub
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Bill Streicher-USA TODAY Sports.

Doğru.

Bazı izleyiciler bunun, Giants’a karşı tamamen beyaz giyecek olan oyuncular için geçerli olduğuna inanıyor, ancak terfi amaçlanıyor. hayranlar. Vikingler, geçmişte Penn State’deki atmosfere benzer bir beyazlama etkisi yaratmak istiyor.

Tamamen beyazın büyülü bir tarafı yok; sadece kışın yapılacak eğlenceli bir şey. Artı, Minneapolis ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki son hava koşulları bu etkinlik için her türlü işi yapıyor.

Vikings-Giants’a gidecekseniz, tamamen beyaz giyin.

Söylenti: Christian Darrisaw tam bir Pro Bowl küçümsemesiydi.

Vikingler En İyiden En Kötüye En İyi Oyuncular: 15. Haftadan Sonra
Ezra Cleveland ve Christian Darrisaw

Darrisaw bu senaryoda gençliğin kurbanıdır.

NFC’nin Pro Bowl için hücum mücadele kadrosu Trent Williams, Lane Johnson ve Tristan Wirfs’ten oluşuyor. Bunlar kaya canavarı hücum takımları. Darrisaw henüz isim güvenilirliğine sahip değil ve yaklaşık bir aylık maçları kaçırıyor.

Ancak Darrisaw, NFL’nin en iyi ikinci uzatması başına Profesyonel Futbol Odağı. O gerçekten bir Pro Bowl küçümsemesi.

Neyse ki onun iyiliği için, şu anda bir Pro Bowl yedeği ve Super Bowl’a bağlı oyuncular Şubat ayında boyun eğdiğinde kesintiyi yapması gerekiyor.


Colts, Hiçbir Yerden Eski Vikings Starter'dan Feragat Ediyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve Minneapolis’ten Sally. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/the-darrisaw-snub

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir