Sevgili Noel Baba: Viking Yazarları Minnesota Taleplerini GönderdilerAçıklandı: Vikings Savunması Neden Sorunlu?
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; US Bank Stadı ve gemisinin genel görünümü. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Öncelikle, tüm okuyuculara samimi bir Noel selamı göndermeme izin verin. morPTSD ve Vikingler Bölgesi. Yıl boyunca bize verdiğiniz desteği gerçekten takdir ediyoruz.

Büyük günün yaklaştığı göz önüne alındığında, Noel Baba’ya bir mektup hazırlamak için bazı Vikings yazarlarına ulaşmanın en iyisi olduğunu düşündüm. Kuzey Kutbu’ndaki doğru bilgisayar ekranına geleceğine güvenerek sanal olarak gönderiyoruz. Mükemmel bir dünyada, Noel Baba listesine bir göz atacak, iki kez kontrol edecek ve ardından bu Minnesota Vikingleri için aradığımız hediyeleri almayı hak ettiğimizi belirleyecek.

Vikings Yazarları Davalarını Noel Baba’ya Açıyor

Dustin Baker

Sevgili Santa,

Lütfen Vikinglere oyunların 3. Çeyreğinde yetkin bir şekilde oynamaları için bir lisans veya en azından izin alın. Hattın bir yerinde takıma, maçların 3. Çeyreğinin takım çapında bir şekerleme zamanı olduğu bilgisi verildi. Kahretsin, Vikingler 3. Çeyrek’te bu kadar korkunç bir performans göstermeseydi, birkaç sopayı sekiz sayıdan fazla yenebilirlerdi.

Josh Frey

Sevgili Santa,

Bu Minnesota Vikings takımına gerçek bir köşe vuruşu ekleyebilirsek, bu grubun yaşadığı sorunların çoğu muhtemelen ortadan kalkacaktır. Patrick Peterson esnemelerde harikaydı, ancak kariyerinin bu noktasında onu bir adada rakip takımın en iyi geniş alıcısına karşı yalnız bırakmak mümkün değil. Andrew Booth, Cam Dantzler ve Akayleb Evans’ın yaralanmaları da sorunlara yardımcı olmadı. Belki Booth ya da Evans, gelecek yıllarda yine de o tecrit köşesine dönebilir, ancak bu, bu yıl playofflarda yardımcı olmayacak.

Patrick Peterson Gelecek Planları Hakkında Güncelleme Sunuyor
20 Aralık 2021; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings’in korner oyuncusu Patrick Peterson. Zorunlu Kredi: Quinn Harris-USA TODAY Sports.

Goodwin Olacak

Sevgili Aziz Nick,

Vikings’im 2022’de beklentilerin üzerinde performans gösterdi. Çoğu kişi onların NFC North’u 15. Haftaya kadar tamamlamasını beklemiyordu. Ancak, sonuçta Noel olduğu için sizden bir ricam var.

Minnesota Vikings lütfen birincilik takımı gibi oynamaya başlayabilir mi?

33 sayılık, NFL rekoru kıran geri dönüş güzeldi, ama kardiyak çocuklar sürekli olarak toplu kan basıncımızı yükseltmese ve rekabet seviyelerine düşmese daha da güzel olurdu. Cumartesi günü ilk yarıdaki yaramaz performansları, Jets’e karşı ikinci yarı, tüm Kovboy maçı veya temelde bu sezonun herhangi bir 3. çeyreği benim cicili bicilime sahip ve hepsi demetler halinde yanıyor.

Pekala, lütfen, Noel arifesinden başlayarak, kendilerini bölüm kazanan, birinci olan bir takım olarak göstermeye başlamak için bu takıma biraz ren geyiği tozu serpebilir misiniz? Sana fazladan kurabiye bırakacağım.

Cole Smith

Sevgili Santa,

Bu Noel’de Vikingler ağacının altında tek bir şeyim kalabilseydi, o da %100 sağlıklı bir Za’Darius Smith’in playofflara çıkması olurdu. Smith tüm silindirlere ateş ederken Vikings savunması farklı bir hayvan gibi görünüyor. Uzatma koşusu için sağlıklı kalabilirse, Vikingler derin bir playoff koşusu yapabilir.

2022 Vikings Temel Bahis Oranları Takibi
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

K. Joudry

Sevgili Santa,

Yoğun sezonunuz olduğunu biliyorum, bu yüzden kısa tutmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Pek çok kişi tarafından sevilen bir takım olan Vikingler şu ana kadar güzel bir sezon geçirdi, bu yüzden dünyaları istemeyeceğim. Kuşkusuz, biraz istemek için günaha var daha iyi hakemlik ya da belki hatta # 18 için 2.000 yarda sezon. Ama kaçınacağım.

Bunun yerine, çeşitli noktalarda yazdığım şeyi soracağım: gerçekten vahşi bir geçiş telaşı. Savunmanın hataları var Bay Claus ama aynı zamanda potansiyeli de var. Pasa koşanların Ocak ve (eğer çok fazla değilse) Şubat aylarında birkaç elit pas atma oyunu bir araya getirmelerine izin vermenin bir yolunu bulabilirseniz, çok minnettar olurum.

Editörün Notu: Bu parça orijinal olarak morPTSD.

Vikingler 2 Korkunç Devle Karşılaşacak
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/dear-santa-vikings-writers

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir