Senior Bowl’da İzlenecek 5 BeklentiSenior Bowl'da İzlenecek 5 Beklenti
19 Kasım 2022; Greenville, Kuzey Karolina, ABD; Houston Cougars geniş alıcı Nathaniel Dell (1), Dowdy-Ficklen Stadyumu’nda ilk yarıda East Carolina Pirates’e karşı yaptığı yakalamanın ardından topla koşuyor. Zorunlu Kredi: James Guillory-USA TODAY Sports

Bu hafta Reese’s Senior Bowl, Salı-Perşembe günleri arasında yapılan antrenmanlar ve 4 Şubat Cumartesi günü oynanacak maçla gerçekleşecek. bu katılan umutlar büyük ölçüde taslak sezona giden orta seviye adaylar olarak kabul ediliyor ve bu, bu bahardan önce stoklarını yükseltmek için başka bir fırsat.

Bir hafta sürecek etkinlik gerçekleşmek üzereyken, önümüzdeki birkaç gün içinde Senior Bowl’da izleyeceğiniz 5 potansiyel müşteri burada. Alıştırmalar ve oyun şuradan izlenebilir: NFL Ağı.

QB Max Duggan

Senior Bowl'da İzlenecek 5 Beklenti
9 Ocak 2023; Inglewood, CA, ABD; TCU Boynuzlu Kurbağalar oyun kurucusu Max Duggan (15), SoFi Stadyumu’ndaki CFP ulusal şampiyonluk maçının ilk çeyreğinde Georgia Bulldogs’a karşı oynadığı maçın ardından tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports

Kolej futbol sezonuna biraz dikkat ettiyseniz, muhtemelen Max Duggan’ı zaten tanıyorsunuzdur. TCU oyun kurucusu Boynuzlu Kurbağaların CFP Ulusal Şampiyonluk Maçına kadar sihirli bir koşuya çıkmasına yardımcı oldu.

Bu maç TCU’nun istediği gibi sonuçlanmasa da, Duggan sezon boyunca pek çok zorluğun üstesinden gelerek bu kadar ilerlemelerine yardımcı oldu. Şu anda, QB pozisyonunda orta turda fikir birliği içinde bir seçim gibi görünüyor, ancak belki de güçlü bir hafta ile bu sıralarda daha yükseğe tırmanabilir.

KENAR İşaya Foskey

Senior Bowl'da İzlenecek 5 Beklenti
19 Kasım 2022; South Bend, Indiana, ABD; Notre Dame Fighting İrlandalı savunma yan hakemi Isaiah Foskey (7), ikinci çeyrekte Boston College Eagles’a karşı bir çuval geçirdikten sonra kalabalığı kabul ediyor. Zorunlu Kredi: Matt Cashore-USA TODAY Sports

Bu, Vikings hayranları için göz kulak olmak için özellikle önemli bir ihtimal. Şu anda, Foskey, bir takım özellikle becerilerini seviyorsa, ilk tura gizlice girebilecek ikinci tur bir seçim olarak görülüyor. Vikingler bu sezon dışında Za’Darius Smith’ten potansiyel olarak ayrılırken, en iyi seçimlerinden biriyle bir EDGE aceleci bulmaya çalışabilirler.

Bunu göz önünde bulundurarak, Vikingler şu anda mevcut ilk tur seçimlerinden vazgeçerek ek bir İkinci Gün seçimi alabilir ve onu ya birincinin sonlarında ya da ikincinin başlarında yakalayabilir. Güçlü bir hafta, daha önce olmasa bile, taslağın bu aralığında alınmasını sağlayabilir.

Ol Cody Mauch

Senior Bowl'da İzlenecek 5 Beklenti
Kuzey Dakota Eyaleti saldırısının fotoğrafı Cody Mauch ile mücadele ediyor. Fotoğraf gobison.com’un izniyle.

Cody Mauch, Vikinglere olan gerçek ihtiyaçtan çok kişisel zevk nedeniyle bu listede bir olasılık. Her yıl, taslağın ilk iki gününde alınacak daha küçük bir okuldan ortaya çıkan bir hücum hattı ihtimali var gibi görünüyor. Kuzey Dakota Eyaletinden Mauch, 2023’teki o adam gibi görünüyor.

RB Kenny McIntosh

Senior Bowl'da İzlenecek 5 Beklenti
9 Ocak 2023; Inglewood, CA, ABD; Georgia Bulldogs, SoFi Stadyumu’ndaki CFP ulusal şampiyona maçında TCU Boynuzlu Kurbağalara karşı Kenny McIntosh’a (6) geri koşuyor. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports

Kenny McIntosh, son birkaç yılda Georgia Bulldogs ile QB’de Stetson Bennett’i mükemmel bir şekilde tamamlayan patlayıcı bir geri dönüş oldu. Vikingler, Alexander Mattison’ın serbest oyuncuya girdiğini düşünürsek 2023’te hizmetlerini kullanabilir ve Dalvin Cook da Vikings üniformasıyla son karelerini pekala oynayabilirdi.

Georgia ürünü, Üçüncü Günün başlarında mevcut olabilir ve Minnesota’ya seçtiklerinden biriyle onu kapma şansı verir. Vikings hayranları, bu hafta Mobile’da onun yeteneklerine göz atma şansı bulacak.

WR Tank Dell

Senior Bowl'da İzlenecek 5 Beklenti
23 Aralık 2022; Shreveport, Louisiana, ABD; Houston Cougars geniş alıcı Nathaniel Dell (1), Independence Stadyumu’ndaki 2022 Independence Bowl’da Louisiana-Lafayette Ragin’ Cajuns’a karşı ikinci yarıda maçı kazandıran golü attıktan sonra tepki veriyor. Zorunlu Kredi: Petre Thomas-USA TODAY Sports

Houston, son birkaç yılda hücumda bir makine oldu ve bunun başlıca nedeni, QB Clayton Tune ve WR Nathaniel ‘Tank” Dell’in dinamik ikilisi. Burada odaklanacağımız Houston geniş alıcı, ancak Mobile’da her iki oyuncuya da göz kulak olun.

Dell, rolünü muhtemelen yuvayla sınırlayan daha küçük bir geniş alıcı olasılığıdır. Bununla birlikte, pozisyonda oyunu bozan bir hızı var ve herhangi bir hücumda büyük oyun tehdidi olma yeteneğine sahip. Atletizminin hafta boyunca tam olarak sergilenmesini bekleyin.

NFL Maaş Sınırı 2023'te Rekor Yüksekliğe Çıkacak

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/nfl/nfl_draft/2023/5-prospects/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir