Sadece Bir Çift Viking Taslak Seçimi İmzasız KaldıBir Çift Viking Taslak Seçtikleri
Kirby Lee-USA BUGÜN Spor

Minnesota Vikings, geçen hafta draft seçimlerini imzalama konusunda çok ilerleme kaydetti. Beşinci tur seçiminden sonra Jacquelin Roy, tüm taslakta bir sözleşmeyi kabul eden ilk olası adaylardan biri oldu, geçen hafta Vikingler ilk sözleşmeleri için üç taslak seçim daha imzaladı: DB Jay Ward, CB Mekhi Blackmon ve QB Yaren Salonu.

Şimdi, sezonun bu noktasında sadece bir çift Vikings draft seçimi imzasız kaldı: WR Jordan Addison ve RB DeWayne McBride. İronik bir şekilde, bu adaylar Vikingler taslak sınıfının ilk ve son seçimleriydi.

Viking Taslağının Ardından 5 Çıkarım
27 Nisan 2023; Kansas City, MO, ABD; USC geniş alıcı Jordan Addison, Union Station’daki 2023 NFL Draft’ın ilk turunda Minnesota Vikings tarafından genel klasmanda yirmi üçüncü seçildikten sonra tepki veriyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Seçmelerdeki 23. genel seçim olan Addison, kolej futbolunun ilk iki sezonunu Pittsburgh Üniversitesi’nde geçirdi. Oyun kurucu olarak Panthers ve Kenny Pickett ile Addison, özellikle 2021’de bir yıldız haline geldi. O sezonda, 1571 yarda ve 17 tank avcısı için 100 pas yakaladı.

Pittsburgh’daki bu iki sezonun ardından Addison, 2022’de USC’ye transfer oldu ve burada 2020 ve 2021’de büyük ölçüde slottan oynadığı zamana kıyasla sınırda pek üretken değildi, ancak yine de 59 geçiş yakalayarak saygın bir yılı bir araya getirdi. 875 yarda ve 8 tank avcısı için.

Vikingler Taslak Seçimleri
24 Eylül 2022; Corvallis, Oregon, ABD; USC Trojans geniş alıcısı Jordan Addison (3), Reser Stadyumu’nda ikinci yarıda Oregon State Beavers’a karşı bir touchdown yapıyor. Truva atları Kunduzları 17-14 mağlup ederken gol oyunun galibi oldu. Zorunlu Kredi: Jaime Valdez-USA TODAY Sports

Şimdi, Addison Vikings’e gidiyor ve umarım bu yaz Minnesota tarafından serbest bırakılan ve Carolina Panthers ile toplam 25 milyon dolar değerinde üç yıllık bir sözleşme imzalayan Adam Thielen’in halefi olacak. 2022’de Vikings ile tecrübeli oyuncu 107 kez hedef alındı ​​ve 70 tanesini 706 yard ve 6 tank avcısı için yakaladı. Muhtemelen, bu hedeflerin çoğu şu anda Addison’ın yolunu tutuyor.

Bu arada McBride, Minnesota tarafından genel klasmanda 222. sırada seçilmeden önce son birkaç yıl içinde kolej futbolunun en üretken geri dönüşlerinden biriydi. UAB’de geçen sezon, 1713 yarda (taşıma başına 7,4 yarda) ve 19 tank avcısı için 233 şut kaydetti. Yarda ve touchdown toplamlarının her biri FBS’de ilk üç arasında yer aldı.

Dalvin Cook şimdilik kadroda kalmaya devam ediyor, ancak büyük ihtimalle Vikingler hem şimdi hem de 2024’te daha fazla şapka alanı boşaltmak için emektardan geri koşarak devam edecek. McBride, bu yaz Vikings hücumunda bir rol üstlenecek.

Sadece Bir Çift Viking Taslak Seçimi İmzasız Kaldı
13 Kasım 2021; Huntington, Batı Virjinya, ABD; DeWayne McBride’a koşan UAB Blazers (22), Joan C. Edwards Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte Marshall Thundering Herd’e karşı top koşturuyor. Zorunlu Kredi: Ben Queen-USA TODAY Sports

Genel olarak, Addison ve McBride’ın sezon dışında henüz sözleşme imzalamamış olması alarm vermemeli. Vikings taraftarları, geçen yıl Ed Ingram’ın Temmuz ayına kadar imzasız kaldığını ve yine de sonbaharda başlangıçtaki sağ bek görevini kazandığını hatırlayacak. Normal sezonun 17 maçında ve New York Giants’a karşı Wild Card maçında orada kaldı.

Toplamda hala 31 birinci tur seçimden 21’i var. imzasız kal Salı sabahı itibariyle. Bu liste, ilk beş seçimin her birini de içerir.

Vikings 2 Yerli Ürünü Listeye Ekliyor

Josh Frey, The College of Idaho’dan 2020 Sınıfı mezunu ve PurplePTSD.com’un yönetici editörüdür.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/news/vikings-draft-picks/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir