RR ve RCB Dream11 Tahmini, Saha Raporu


RR – RCB Dream11 Tahmini, Saha Raporu: maç numarası TATA IPL 2023’ün 60’ı Rajasthan Royals(RR) ve Royal Challengers Bangalore(RCB) Jaipur’daki Sawai Mansingh Stadyumu’nda.

RR, Eden Gardens’ta KKR’ye karşı dokuz kaleyle kazandı. Rajasthan vurucuları, o maçta olağanüstü bir vuruş yaptılar, bu sayede 150 koşu hedefini sadece on üç üstte kolayca kovaladılar. Açıcı Yashasvi Jaiswal, 98 turluk yenilmez bir vuruş yaptı. Rajasthan Royals şu ana kadar 12 maç oynadı ve bu maçlarda altı maç kazandı ve kaybetti; dolayısıyla Rajasthan şu anda 14 puanla puan tablosunda beşinci sırada yer alıyor.

RCB, Wankhede Stadyumu’nda MI’ya 27 koşuyla yenildi. RCB vurucuları, özellikle Skipper Faf du Plessis ve Glenn Maxwell iyi performans gösterdi, ancak Bowler iyi bir performans göstermedi. RCB, beşini kazanıp altısını kaybettiği on bir maç oynadı ve bu nedenle puan tablosunda altıncı sırada yer aldı.

RR’ye karşı RCB 2023:

Kibrit: Rajasthan Royals vs Royal Challengers Bangalore

Tarih ve saat: 14 Mayıs 2023, 19:30 (BİST)

mekan: Sawai Mansingh Stadyumu, Jaipur

Canlı Akış Platformu: Jio Sinema, Yıldız Sporları

RR vs RCB Dream11 Bugünkü Maç Tahmini:

Dream11 Takımınızı oluştururken, kazanma şansınızı artıracak dengeli bir takıma odaklanmalısınız. Daima takımları için sürekli olarak performans gösteren Çok Yönlü Oyuncuları, Atıcıları ve Vurucuları dahil etmeye çalışın.

RR’ye karşı RCB Dream11 Tahmini Seçtikleri olmalı:

Jos Buttler, Virat Kohli, Yashasvi Jaiswal, Faf du Plessis, Glenn Maxwell, Wanindu Hasaranga, Sanju Samson, Yuzvendra Chahal, Trent Boult, Mohd. Siraj.

RR’ye karşı RCB Dream11 Tahmini Diferansiyel Seçim:

R Ashwin, Devdutt Padikkal, Josh Hazlewood, Simron Hetmyer, Harshal Patel.

RR’ye karşı RCB Dream11 Tahmin Kaptanı ve Kaptan Yardımcısı:

Yashasvi Jaiswal, Virat Kohli, Faf du Plessis, Jos Buttler, Glenn Maxwell, Yuzvendra Chahal.

RR vs RCB Dream11 Tahmin Etki Oyuncusu:

Riyan Garag, Yashasvi Jaiswal, Harshal Patel, Anuj Rawat.

Küçük Lig için RR – RCB Dream11 Tahmini:

RR - RCB Dream11 Tahmini, Saha Raporu
Dream11 Ekibi

RR’ye karşı RCB Büyük Lig için Dream11 Tahmini:

RR - RCB Dream11 Tahmini, Saha Raporu
Dream11 Ekibi

RR ve RCB kafa kafaya rekor:

Oynanan Maçlar: 29

Rajasthan Kraliyetleri: 14

Kraliyet Meydan Okuyanları Bangalor: 12

RR ve RCB Adım Raporu:

Sawai Mansingh Stadyumu, bowling oynamaya uygun bir Yüzeye sahiptir ve bu, hızlı bowling oynayanlardan çok spin atanlar için faydalıdır. Bu stadyumun Yüzeyi bazen vurucuları destekler, ancak oyun ilerledikçe bowling oyuncularını döndürmeye yardımcı olacaktır. Bu sahadaki ortalama skor 160 koşudur ve Vuruş yapan ilk takım, Vuruş yapan ikinci takımdan daha fazla maç kazandı.

Bunu da Oku: ODI sıralaması: ODI sıralamasında yeni yıllık güncelleme, hangi takımların ilk üç sırayı işgal ettiğini öğrenin.

Daha Fazlası İçin Resmi Siteyi Kontrol Edin: IPLT20

.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/rr-vs-rcb-dream11-prediction-pitch-report-rajasthan-royals-vs-royal-challengers-bangalore-fantasy-team-prediction-jaipur-for-ipl-2023/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir