Rodney Granger, Matt Rhule ekibinin enerjisine atıfta bulunarak Nebraska’ya bağlı


Matt Rhule, Deion Sanders’ın Colorado’daki coşkusuna yaklaşamasa da, Kasım ayı sonlarında yeni baş antrenörlüğünü devraldıktan sonra sessizce Nebraska futbolunu yeniden inşa ediyor.

Rhule için Carolina Panthers’ta işler yolunda gitmese de, daha önce Temple ve Baylor’da rekabete dayalı programlar oluşturmuş ve sadece birkaç yıl içinde her iki takımı da kökten geliştirmişti. Bu kolej geçmişi, Lincoln’de benzer bir geri dönüş umutlarını artırıyor ve çalışma çoktan başladı.

2024 Cornhuskers sınıfına ilk ekleme, dün Rice Consolidated (Texas) dört yıldızlı olduğunda geldi. Genç Sporcu Roger Gradney taahhüdünü Twitter’dan duyurdu.

Açıklamanın ardından Gradney Rivals’ta Nick Harris’e söyledi personelin enerjisini ve gelişime olan bağlılıklarını sevdiğini.

“Kendimi Nebraska’ya adadım çünkü koçların verdiği enerjiyi seviyorum… Oyuncularla nasıl bir ilişki kurmak istediklerini seviyorum. Seni kişiliğin için istiyorlar ve seni tanımak istiyorlar. Başarılı olmak için sizi geliştirmek ve becerilerinizi geliştirmek istiyorlar.”

Gradney çok hızlıdır, üç aşamayı da oynar ve özel takımlarda, özellikle de başlama vuruşu ve degaj geri dönüşü olarak “seçkin” bir oyun kurucu olarak kabul edilir.

Gradney masada teklifler de vardı Campbell, Texas Tech ve UTSA’dan.

Bileşik sıralamalara göre, o Teksas’ta 40 numara ve kendi sınıfındaki Sporcular arasında 28 numara.

Daha fazla futbol hikayesi

En son Tennessee taahhüdü için öne çıkanlar Marcus Goree

Taahhüt edilmemiş 5 yıldızlı EDGE Colin Simmons için öne çıkanlar

Canlı Yayın Lise Sporları: NFHS Ağı
Kaynak : https://usatodayhss.com/2023/roger-gradney-commits-nebraska-football

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir