Rodgers ve Packers, 2022 NFL Sezonunun 5. Haftasında Londra’ya İlk Ziyaretinde Devler Tarafından Alçakgönüllü Oldu10 Ekim 2022 17:39 tarihinde yayınlandı (İngiltere Saati)

Pazar günü, Londra’daki Tottenham Hotspur Stadyumu’nda Uluslararası Serinin İkinci Maçı’nı gördü ve Green Bay Packers’ın Birleşik Krallık’ın başkentinde ilk kez selam verdiğini gördü, yani 32 NFL franchise’ının tümü artık en az bir kez denizaşırı ülkelerde göründü. kıyılar.

New York Giants’a karşıydılar, yani iki çok başarılı franchise arasında bir eşleşme ve ayrıca ilk kez kazanan rekorlara sahip iki taraf, International Series’in tüm tarihinde birbirine karşı savaştı ve her iki taraf da bol bol sahip oldu. İngiltere’de destek, bunun için biletler altın tozu gibiydi ve saatlerce tükendi, ancak kalabalığın çoğunluğunun kimi desteklediğini görmek ve duymak açıktı, o peynir kafaları elbette.

Birleşik Krallık’taki Packers hayranları, kahramanlarını hiç yakından görme şansına sahip olmadılar, bu yüzden o biletlerin hevesli Packers hayranları tarafından, Aaron Rodgers gibi yıldızları yakından ve canlı olarak ve her iki tarafla birlikte görebilmeleri için kapılması şaşırtıcı değildi. Normal sezonun dört haftasının ardından 3-1’lik rekorlar kırarak, iyi bir eşleşme bekleniyordu.

Rodgers başlama vuruşunda topu aldı, bu yüzden taraftarlar onu ve hücumu görmek için uzun süre beklemek zorunda kalmadı, ancak ilk sürüşleri Mason Crosby’nin şutu ile sona erdi, bu yüzden en azından erken tezahürat yapacak noktaları vardı. , ancak Rodgers, Allen Lazard’ı beş yarda bir TD geçişi için bulduğunda Packers’ı Londra’daki ilk golü alkışlamadan çok uzun sürmedi ve Packers 10-0 öndeydi ve ilk işlemlerde kontroldeydi.

Dan Jones ve Giants hücumu herhangi bir ritim bulmakta zorlanıyorlardı, ancak Graham Gano’nun şutu ile tahtada bazı puanlar almayı başardılar, ancak Rodgers ve Packers hücumu, savunmaları gibi, oyalandı ve bir gol daha attı. İlk Çeyreğin sonunda, Rodgers bitiş bölgesinde tamamen açık olan Marcedes Lewis’e güzel bir pas attı ve Packers, 17-3 önde ve Giants hiçbir yerde olmadan rahat bir galibiyete doğru ilerliyor gibi görünüyordu.

Jones ve Giants hücumunun biraz ilham bulması gerekiyordu ve altı dakikalık ikinci çeyrek sürüşünün ardından gerektiği gibi yaptılar, sonunda Packers savunmasını şaşırtmak için güzel bir oyunla bitirdiler ve Daniel Bellinger’ın bitiş alanına girdiğini gördüler. Green Bay daha sonra başka bir Crosby sahası golüyle yarıyı bitirmeyi başardı ve Packers, 20-10 devre arası önde hala bir miktar kontrolde görünüyordu.

Bununla birlikte, Bay Momentum, bundan sonra, Rodgers ve Packers hücumu mücadele etmeye başladığında ve Giants D nihayet hızlanıp bazı oyunlar yaptığında ve Jones ve Hücum bulma ritmi ile birlikte, maç kısa süre sonra Mojo’larını kaybettiğinde Giants tarafındaydı. kafasına, bu vesileyle Giants’tan yedi dakikalık bir sürüş, Gano’nun sadece bir şutuyla sona erdi, ancak Packers’ın punt yapmaya zorlanmasından sonra, Giants vurdu.

Jones’tan bir başka etkileyici sekiz dakikalık sürüş ve hücum, Gary Brightwell’in iki yarda bir touchdown koşusu için ortada sürmesiyle sona erdi ve şimdi maç, Bay Mo ile iyi ve gerçekten yan tarafta 20-20’de bağlandı. New York franchise’ı.

O zaman son çeyreğe girerken ve Packers’tan başka bir punttan sonra, Giants kendi kırklarında sürmeye başladılar ve Jones ve Co bir kez daha sahada yürüdüler ve bir pompalı tüfeğin doğruca Saquon Barkley’e çarptığını gördüler. bitiş alanına hücum edip Giants’ı maçta ilk kez zirveye taşıdı ve şimdi Rodgers ve Co, ilk yarıdan sonra beklenmedik bir kayıp gibi görünen şeyi önlemek için kalan birkaç dakika içinde bir şeyler bulmak zorunda kaldı.

Rodgers bunların hepsini daha önce görmüş olsa da ve en çok ihtiyaç duyduğunuz anda bu işi yaptıracak birine herhangi bir para koyacak olsaydınız, o oydu, ancak bu sefer kurtarma işi olmayacaktı, beş dakikalık on beş dakikalık bir oyun dalışı sona erdi. Giants D’nin iki parlak bahşişinden sonra çıkışlarda bir ciro ile ve Londra’daki Wisconsin franchise’ında ünlü bir galibiyeti kutlayabilirler.

Yarışmanın sonu biraz karışık olsa da, Packers’ın en azından zamanı durdurmak için mola almasına rağmen Giants diz çöktü ve The Giants’ın bir güvenlik almasıyla sona erdi, yani 27-22’lik bir skor çizgisi ve Rodgers için bir şans daha. Mary’yi bitiş bölgesine selamlamak ve zaferi yenilginin pençelerinden koparmak.

Ancak, Rodgers tam salıvermek üzereyken görevden alındı ​​ve oyun sona erdi ve Giants sonunda galibiyeti kutlayabildi, harika bir galibiyet de, her yere 17-3 geride baktılar, ancak inanılmaz bir karakter sergilediler. oyunda kal ve sonra kontrolü ele al ve bu, Giants’ın bu sezon yasal olduğunu, şimdi 4-1’de olduğunu gösteriyor, oysa The Packers ve taraftar ordusu için bu bir endişe olacak ve şimdi 3-2’ye kayıyorlar. eve dönerken düşünecek çok şeyi olan bir sezon için.

Peki, 5. Haftada başka neler oldu…..

Philadelphia Eagles istatistiksel olarak futboldaki en iyi takım ve 20-17 Arizona Cardinals’i yendikten sonra 5-0’lık mükemmel bir rekora sahip tek franchise olmaya devam ederken, Giants’a 4-1’de Buffalo Bills, Dallas Cowboys ve Minnesota Vikingleri. Bonolar, mücadele eden Pittsburgh Steelers’ı 38-3 yenerek hafif bir iş çıkardı; Kovboylar ise ikinci tercih QB Cooper Rush’ı etkilemeye devam ederken, sakatlanan Dak Prescott’un yerine mevcut şampiyon LA Rams’ı 22-10 yendi. , şimdi 2-3’e düştü ve Vikingler şimdi 2-3 Chicago Bears’ı 29-22’yi 5. Hafta’da başka bir eğlenceli karşılaşmada gördüler. Ve New York Jets şu anda Miami Dolphins sıralamasında 3-2 ve üzerinde NFL’de sıcak bir konu olan sarsıntı protokollerinden sonra yarışmanın başlarında Terry Bridgewater şeklinde başka bir QB kaybeden bir Dolphins tarafını 40-17’lik bir galibiyetin ardından 2018’den beri ilk kez 40 puan koyduktan sonra bölünme de. Son haftalarda ilk tercihleri ​​QB Tua Tagovailoa’ya olanlardan hemen sonra Miami’de.

Perşembe gecesi futbolu, Indianapolis Colts ve Russell Wilson liderliğindeki Denver Broncos’ta çok şey vaat eden ancak teslim edemeyen iki franchise’ı bir araya getirdi ve yine Wilson ve Co, Colts’un 2-2-1’lik bir rekora ulaşmasıyla birlikte teslim olmadı. çok yıpratıcı 12-9 galibiyet, yani Broncos 2-3’e düştü ve Pazar gecesi futbolda Cincinnati Bengals Baltimore Ravens’ı alırken iki 2-2 franchise savaştı ve ilk yarı 10-10 sona erdikten sonra bir Ravens FG onları 13-10 öndeydi, ancak Bengals için bir tank avcısı onları 17-16 önde gördü.

Kuzgunların sezonun üçüncü galibiyeti reddedilmeyecekti, çünkü bir Justin Tucker FG’si geç bir zamanda 19-17’lik bir galibiyet aldıklarını ve sezonda kendilerini 3-2’ye yükselttiklerini gördüler, sonuçların tam listesi için lütfen ziyaret edin. ve sıralamaların tam listesi için lütfen ziyaret edin

Pazartesi Gecesi Futbolu’nda 5. Haftada 1-3 Las Vegas Raiders’ın Patrick Mahomes’i ve 3-1 Kansas City Chiefs’i Arrowhead’de yendiğini gören bir maç daha var, Derek Carr ve Co bir sürpriz yapabilir ve sezon vuruşunu alabilir mi? – başladı mı yoksa Mahomes ve Co diğer dört takıma 4-1’de katılacak mı ve belki de süper kaseye doğru başka bir suçlamaya devam edecek mi, yakında öğreneceğiz…..


Kaynak : https://worldinsport.com/rodgers-and-packers-humbled-by-giants-on-first-visit-to-london-in-week-5-of-the-2022-nfl-season/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir