Robert Woods, WR2 rolünde, Danielle Hunter’ın Geleceği, Cameron Sutton
VikingsBölgesi Mor Söylenti Değirmeni her hafta iki günlük bir tarihçedir. Haftanın tüm söylentileri kementlendi ve incelenmek üzere Cumartesi ve Pazar günlerindeki makaleler olmak üzere iki noktada toplandı. Bugün 25 Şubat sayısı.

Unutmayın – söylentiler söylentiler. Hafta sonları bu parçalarda okuduğunuz şey, dünyanın Vikinglerle ilgili hakkında konuştuğu şeydir, mutlaka meyve verecek öğeler değil.

Mor Söylenti Değirmeni: WR2 rolünde Robert Woods, Danielle Hunter’ın Geleceği, Cameron Sutton

İşte haftanın ilk partisi.

Söylenti: Titanlar, Robert Woods’u serbest bıraktı ve Vikingler, serbest oyuncu ilişkisiyle ilgilenebilir.

Robert Woods WR2 olarak
Tennessee Titans geniş alıcı Robert Woods (2), üçüncü çeyrekte Dallas Cowboys’a karşı 29 Aralık 2022 Perşembe günü Nashville, Tenn’deki Nissan Stadyumu’nda yaptığı golü kutluyor. © George Walker IV / Tennessean.com / USA TODAY NETWORK.

Woods-to-Vikings bir nedenden dolayı popüler — Kevin O’Connell.

O’Connell, 2020 ve 2021’de Los Angeles Rams’ta Woods’un hücum koordinatörüydü ve Woods, 2020’de 936 yarda bir sezon başlattı ve ardından 2021’de 556 yarda çaba gösterdi (2021’de 9 maç oynadı). Bu rakamlar WR2 malzemesini çığlık atmıyor, ancak Woods en iyi döneminde oldukça üretkendi. 2018 ve 2019’da 1.100’den fazla saha sezonunu çentikledi, yani başarı geçmişi orada.

Antrenörler genellikle “kendi adamlarını” sever ve bazı taraftarlar, görünüşe göre Nisan’da 31 yaşına girecek olan Woods’un 2023’te Vikingler’e önemli bir katkıda bulunabileceğini düşünüyor.

Bu söylenti, Woods Vikinglerle veya başka bir yerle anlaşma imzalayana kadar devam edecek.

Söylenti: Danielle Hunter bu yaz serbest kalabilir.

Danielle Hunter'ı kes
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99) ve Minnesota Vikings, Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçında Ezra Cleveland’ı (72) koruyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Bu fikir tamamen saçma, ancak bu hafta tarafından geliştirildi. Forbes.

Vikingler aslında kaybetmek Hunter’ı serbest bırakırlarsa kap alanı, bu da gerçekleşme olasılığını son derece düşük – sıfıra yakın hale getiriyor. Minnesota, Hunter’ı bugün serbest bırakırsa, sermaye boşluğu -24 milyon dolardan yaklaşık -30 milyon dolara düşecektir. Hayır, teşekkürler.

Forbes’ Steve Silverman bu hafta bir makale yayınladı Dalvin Cook ve Harrison Smith’i kadroda tutarken Adam Thielen ve Hunter’ın sürümlerini tavsiye ediyor. Hunter hakkında şunları yazdı: “Bu büyük bir kap vuruşu ama geçmişte yaptığı gibi bir oyuna hakim olamıyor. Kes onu.”

Ve tam açıklama – Hunter’ın planlanan 2023 üst sınırı, NFL EDGE koşucuları arasında 25. en yüksek olan 13,1 milyon dolar. Eğer birşey, avcı sözleşmesinden dolayı dehşete düşmeli – serbest bırakmayı düşünen Vikingler değil.

LSU mezunu, 2022’de en iyi yedinci EDGE koşucusu olarak derecelendirildi, buna göre Profesyonel Futbol Odağı. Vikingler onu kesmeyecek. Fikir, mali açıdan aptalca ve sınırda ızgara görevi kötüye kullanma.

Söylenti: Cameron Sutton, birkaç hafta içinde Vikings’in birincil serbest oyuncu hedefi olacak.

PFF, Steelers'ın Ücretsiz Olacağını Tahmin Etti
12 Eylül 2021; Orchard Parkı, New York, ABD; Pittsburgh Steelers’ın korner oyuncusu Cameron Sutton (20), Highmark Stadyumu’nda ikinci yarıda Buffalo Bills’e karşı savunma oyununa tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Rich Barnes-USA TODAY Sports.

Vikinglerin sağlam bir tecrübeli korner oyuncusuna ihtiyacı var, Sutton serbest bir oyuncu ve savunma koordinatörü Brian Flores en son Sutton’ın 2022 takımı Steelers’ta koçluk yaptı.

Artı, Sutton yarı uygun fiyatlı olacak ve bir sonraki kontratında sezon başına yaklaşık 8 milyon $’a hükmetmesi bekleniyor. Tüm bu nedenler, 13 Mart’ta serbest oyuncu dönemi başladığında bir Vikings-Sutton birliğini destekliyor.

Tabii ki, Sutton’ın 31 seçeneği daha var ve herhangi bir yere inebilir. Ancak Vikingleri, hizmetleri için bir öncü olarak işaretleyin çünkü o, Minnesota için gerçekten ama gerçekten mantıklı. Bu yüzden pek çok Vikings hayranı bu konuda cıvıl cıvıl.


'The Athletic'in Son Mock Draftı Vikingler İçin Lezzetli

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Viking takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/robert-woods-as-wr2

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir