Rick Spielman’ın Hediyeleri 2022’de Vermeye Devam EdiyorVikingler Spielman
11 Haziran 2019; Eagan, MN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Rick Spielman, TCO Performance Center’daki antrenmandan sonra. Zorunlu Kredi: Harrison Barden-USA TODAY Sports

Rick Spielman’ın hediyeleri 2022’de büyük bir fark yaratıyor.

Çoğunlukla, Vikings hayranları, sezon dışı dönemde yeni bir yöne doğru ilerleme konusunda hevesli görünüyordu. Kwesi Adofo-Mensah ve Kevin O’Connell artık yönetimde ve 2022 sezonunu başarılı olmaktan başka bir şey olarak tanımlamak zor.

Yine de unutmayalım ki, Spielman kovulmadan önce Justin Jefferson ve Christian Darrisaw gibi iki sansasyonel genç yetenek getirdi.

Rick Spielman’ın Hediyeleri ve 2022 Başarısı

Soru şu: Justin Jefferson ve Christian Darrisaw olmasaydı bu Vikingler takımı nerede olurdu? Cevap: 11 galibiyete yakın değil.

Jefferson sansasyonel, son derece yetenekli bir alıcı ve yakında Randy Moss’un tek sezonluk karşılama rekorunu geçecek. Eminim bazen okuyucular arasında biraz göz devirme olabilir, çünkü Bu yüzden #18’e çok dikkat edildi. Yine de hatırlamaya değer, o gerçekten dır-dir özel, ekibine her hafta avantaj sağlayan olağanüstü bir yetenek.

Bu arada Darrisaw, hücum mücadeleleri için elit bölgede bulunuyor. PFF’deki iyi insanlar, 2022’de yalnızca San Francisco’dan Trent Williams’ın daha iyi olduğunu öne sürüyor. Çizginin bir tarafını kilitleme yeteneği, baş antrenörünün ekstra korumayı başka bir yere kaydırmasına izin veriyor. Darrisaw’ın Ezra Cleveland ile ortak çalışması, O’Connell’e süper atletik bir sol taraf sağlıyor.

Varmaya çalıştığım nokta millet, bu iki oyuncunun Rick Spielman’ın mevcut takıma armağanı olduğu.

Gerçekten de, bunların her biri, Vikinglerin GM’si olarak son iki taslağından ilk tur seçimleridir. Darrisaw 2021’de 23., Jefferson 2020’de 22. seçimdi. Her iki oyuncu da seçkin yeteneklerin açılış turunun ilerleyen dönemlerinde bulunabileceğini harika bir şekilde hatırlatıyor. Her taslak yeniden yapılırsa, her iki oyuncu da en iyi 5 seçim olacaktır.

Rick Spielman'ın Hediyeleri 2022'de Vermeye Devam Ediyor
21 Kasım 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, Dalvin Cook’a (33) geri koşuyor ve hücum mücadelesi Christian Darrisaw (71) ve geniş alan Justin Jefferson (18) ve koruma Ezra Cleveland’ı (72) US Bank Stadyumu’nda Green Bay Packers’a karşı mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Darrisaw ve Jefferson, ileriye dönük olarak Minnesota’da mihenk taşı olmaya devam edecekler. Oyun kurucu tartışmasız oyundaki en önemli mevkidir. Yine de, hemen hemen her oyun kurucunun oynayacağından emin olabiliriz. seviyor LT ve WR’de seçkin bir yeteneğe sahip olmak. QB’den sonra, bir NFL hücumu için muhtemelen en önemli iki pozisyon.

Cesaret verici olan şey, Minnesota’nın 2022’deki başarısının sezondan sonra yapılmasına gerek olmaması. Jefferson ve Darrisaw çok genç olduklarından, sürekli hücumda mükemmellik potansiyeli var. Ayrıca TJ Hockenson, KJ Osborn ve Ezra Cleveland gibi oyuncuların hepsinin genç olduğunu ve bunun önümüzdeki yıllarda gelişebilecek bir grup olduğuna inanmamız için bize daha fazla neden verdiğini de unutmamalıyız.

Verme Mevsimi

Millet, Noel Baba’nın gelmesi uzun sürmedi. Doğrusu, evimde hâlâ yapılacak küçük bir iş var, ama umarım sizin açınızdan işler daha sakindir.

Pek çok insan için Noel sezonu hediye vermekle ilgilidir. Pekala, Rick Spielman’ın Minnesota kadrosuna getirdiği hediyeler, kritik derecede önemli pozisyonlarda görev yapan iki genç, seçkin oyuncu. Jefferson ve Darrisaw zaten birinci sınıf NFL oyuncuları ve her biri sadece 23. Şunu unutmayın: ikisi de 20’li yaşlarının ortasına bile gelmedi.

New York Noel arifesinde şehre geldiğinde ikisi de Minnesota’ya yardım etmeye devam etme şansına sahip olacak. Maç US Bank Stadyumu’nda 12 CST’de başlayacak. unutma beyaz giy.

Editörün Notu: Bilgiler Profesyonel Futbol Referansı bu parçaya yardımcı oldu.

Kirk Cousins, Haftanın NFC Ofansif Oyuncusunu Kazandı
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/top_news/rick-spielmans-gifts/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir