Rick Spielman, Eski Takımın Taslak Seçim Hakkını KüçümsüyorRick Spielman, Eski Takımın Taslak Seçim Hakkını Küçümsüyor

14 Ağu 2020; Eagan, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel müdürü Rick Spielman. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Miami Dolphins, 2023 NFL Draft’ında 1. Tur seçimini ve 2024 NFL Draft’ında 3. Tur seçimini kaybederken, takımın sahibi Stephen Ross 17 Ekim’e kadar askıya alındı. Ve eski Minnesota Vikings genel müdürü Rick Spielman cezadan etkilenmedi.

NFL, Ross ve Dolphins’in geçen yıl Tampa Bay Buccaneers oyun kurucusu Tom Brady ve eski New Orleans Saints koçu Sean Payton’ı Miami’ye çekmeye çalışırken kurcalama politikalarını ihlal ettiğini belirledi. Onların çabaları başarısız oldu.

Karşılama, bir takımın derinlik tablosunun can damarı olan draft seçimleridir. Ancak 2002’den 2004’e kadar Dolphins için çalışan Spielman’a göre, taslak sermaye kaybı hiçbir şey hakkında çok fazla şey olmayabilir.

Rick Spielman, Eski Takımın Taslak Seçim Hakkını Küçümsüyor
4 Kasım 2018; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings genel müdürü Rick Spielman. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Spielman için yazıyor 33. Takımkadrosunda eski Vikings kaptanı Mike Zimmer’ın da bulunduğu bir düşünce kuruluşu ve futbol analiz sitesi – ve draft seçim hakkının kaybedilmesi konusunda görüş bildirdi Salı günü, “Bir draft hakkını kaybetmek, başlangıç ​​oyun kurucunuzun kim olacağını bilmemek kadar büyük bir mesele değil.”

Spielman sözlerine şöyle devam etti: “Takma kaybının Miami için çok önemli olduğunu düşünmüyorum – yani oyun kurucu Tua Tagovailoa bu sezon mücadele etmezse. Tua başarılı olabilirse, bu takımın başarılı bir sezon geçirmek için hala iyi bir noktada olduğuna inanıyorum.”

Buradaki fikir, Miami’nin 2023’te geleceğin oyun kurucusunda başka bir vuruş daha yapması gerekmiyorsa “önemli değil” olmasıdır. Spielman’ın hipotezinde oyunda olan birkaç öğe var:

  1. Tagovailoa’nın sadece süperstarlığa yükseldiği büyük bir varsayım – bu herkes için geçerli değil.
  2. Bu, iki draft hakkının kaybını tarif etmek için ne kadar pembe olabilir – sanki Spielman’ın kendisi cezadan etkilenmiş gibi.

Tabii ki Tagovailoa Üçüncü Yıl’da Josh Allenian sıçraması yaparsa, hayat Yunuslar için daha kolay olacak. Bu, Dolphins’in normal sezondan sezon sonrasına doğru ilerlediği ve kaybedilen 1. Tur draft seçimini 20’ler aralığına düşürdüğü anlamına gelir. Hayat güzel. Yine de, bu aslında önce olmalı – birinci sınıf bir baş antrenör ve Miami’nin bölümünde hüküm süren kral olarak yukarıda bahsedilen Josh Allen ile.

Rick Spielman
28 Temmuz 2018; Eagan, MN, ABD; Minnesota Vikings genel müdürü Rick Spielman. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports

Spielman’ın teorisini desteklemek için, 1. Tur tahminleri temelde bir yazı turasıdır, doğru adamı seçmenin gerçek bir 50/50 olasılığı. Zamanın yarısında, bir oyuncu öne çıkar. Zamanın yarısında, adam seçilmeye değmezdi. Spielman, Laquon Treadwell vs. Justin Jefferson, Xavier Rhodes vs. Mike Hughes vs. ile size her şeyi anlatabilir.

Ne olursa olsun, taslak seçimlerin anlamı bir şey. Spielman, Tagovailoa’nın bir sonraki büyük şey olup olmadığını “kimsenin umursamayacağına” inanıyor. Bir dereceye kadar haklı, ancak Miami her iki şekilde de olabilirdi – genç sinyal arayan çiçeğini izleyin ve taslakta daha zengin hale gelir.

Ancak kurcalamaları başarısız oldu – muhtemelen iki kez.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Rick Spielman, Eski Takımın Taslak Seçim Hakkını Küçümsüyor
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/rick-spielman-downplays-former-teams-draft-pick-forfeiture

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir