Rekor Kırma Günü Vikingleri Devleri Geçmeye ZorladıRekor Kırma Günü Vikingleri Devleri Geçmeye Zorladı
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Bu ekiple hiç eskimiyor, değil mi?!?

Yine dramatik bir şekilde, Minnesota Vikings bu hafta New York Giants’ı 27-24 yenerek zirveye çıktı. Tabii ki, Kirk’ün lig lideri sekizinci maç kazandıran sürüşü olan son sürüşteydi ve tabii ki tek skorlu bir oyundu, bu sezon Vikingler için bu tür on birinci galibiyetti.

Rekor Kırma Günü Vikingleri Devleri Geçmeye Zorladı

Ancak bugün daha fazlası vardı, çünkü Vikingler için bu oyunda sağda ve solda rekorlar kırılıyordu. İşte bugün sahada meydana gelen tarihin hızlı bir özeti.

  • Dalvin Cook, bugün Vikingler’in tüm zamanların koşuşturmaca listesinde Chuck Foreman’ı geçerek 5.821 acele yardası ile 3. sıraya yükseldi (Peterson 11.747 ile lider).
  • Justin Jefferson, sezonda 1.756 yarda ve daha fazlası ile Randy Moss’u tek bir sezonda en çok karşılayan yarda olarak geçti.
  • Jefferson ayrıca tek bir sezonda en çok karşılayan yarda için ilk 10’a girdi (Calvin Johnson 1.964 ile zirvede).
  • TJ Hockenson, tek bir oyunda sıkı bir son için franchise tarihindeki en yüksek sayı olan 13 pasla sendeledi.
  • Greg Joseph, bunu kapatmak için 61 yarda maç kazandıran bir şut attı ve normal sezon maçındaki en uzun vuruş için 56 yarda kendi franchise rekorunu kırdı.
  • Vikingler, 11. galibiyetini bir skorla aldı, bu da yeni bir NFL tek sezon rekoru.
rekor kıran gün
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings şutör Greg Joseph. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Bu, şu anda sahada izlediğimiz özel bir takım ve sezonda 12-3’e yükseldikçe, bu oyuncular için daha fazla yeni rekorlar gelecek.

NFL, Chandon Sullivan'a Ceza Verme Zırhına Sahipti

Aj Mansour üyesidir. Güç Gezisi Sabah Şovu üzerinde KFAN ve için çalışıyor iHeartMedia ve Vikingler Radyo Ağı. Aynı zamanda VikingsTerritory.com’da kıdemli bir yazardır. En son Vikings haberleri ve büyük görüşler için onu sosyal medyada takip ettiğinizden emin olun – @AjKFAN
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/record-setting-day

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir