RCB, SRH ile bir sonraki karşılaşmalarında yeşil Formalarda görülecek


RCB, SRH ile bir sonraki karşılaşmalarında yeşil Formalarda görülecek

RCB, 2022’de Yeşil Formalarla Spor Yapacak: – Royal Challengers Bangalore (RCB), 8 Mayıs 2022 Pazar günü Wankhede Stadyumu’nda Sunrisers Hyderabad (SRH) ile Hindistan Premier Ligi (IPL) 2022 grup aşaması maçında yeşil formalı.

Bu dikkate değer bir şeydir. Kızıl Ordu’nun, her grubun grup aşamasındaki maçlarından birinde yeşil mayo giydiğini.
Bangalore’s Challengers (RCB) teklifi 2011’de başlattı ve o zamandan beri tuvallerinin kalıcı bir parçası haline geldi.

Bu yıl, RCB oyuncuları ve destek personeli, gezegeni temiz ve yeşil tutma konusundaki bilinci artırmak için yeşil bir kıyafet giyecek.

Cumartesi günü SRH’ye karşı IPL 2022 oyunu girişimini duyururken RCB’nin tweet’i, “Asla göremeyeceğiniz daha iyi bir forma, Daha iyi bir ekip asla… Azaltmayı, yeniden kullanmayı ve geri dönüştürmeyi unutmayın” şeklindeydi.

Royal Challengers Bangalore, playoff yarışını gerçekten hak ediyor
Bu arada, RCB kaptanından Faf du Plessis, Mumbai’deki Wankhede Stadyumu’ndaki bir sonraki maçında Sunrisers Hyderabad ile karşılaşacak. Bu, RCB ve SRH arasındaki yaklaşan karşılaşmanın her iki tarafının da bu IPL sezonunun 15’incisinde bir kez karşılaşmış olduğu not olacak.
Hangi Kızıl Ordu sadece 68 koşu için bir araya getirildi ve IPL tarihindeki en düşük ikinci toplamını kaydetti. Sonuç olarak, Turuncu Ordu yarışmayı dokuz kaleyle kazanmayı başardı.
SRH’nin bu sezonki performansından bahsedecek olursak, beş maçlık galibiyet serisinin ardından SRH sürekli olarak üç maç kaybetti. SRH vuruş ekibi önceki bazı maçlarda iyi bir performans sergiledi.
Ancak, SRH bir şekilde maçlarını kaybetmeyi başarıyor. Şu anda Turuncu Ordu puan tablosunda altıncı sırada yer alıyor. RCB için puan tablosu sonucuna göre, Kırmızı


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/ipl/ipl-2022/tata-ipl-2022-rcb-will-be-seen-in-green-jerseys-in-their-next-encounter-against-srh/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir