RCB, Punjab Kings, SRH, Delhi Capitals ve Gujarat Titans Tarafından Hedef Alınabilecek Oyuncular. Müzayede Ayrıntıları, Taban Fiyat.


IPL 2023 Müzayedesi yarından sonraki gün başlayacak. Etkinlik eğlenceli olacak. Bununla birlikte, en iyi oyuncular en iyi fiyatlara satılacaktır. Ayrıca takım gözcülerinin bulduğu birden fazla sürpriz paket olabilir. IPL 2023 Müzayedesi, bir planla gelen ekiplere ve yönetimlerine sahip olacak. Çünkü mevcut seçenekler az ve doldurulması gereken önemli sayıda boşluk var.

Royal Challengers Bangalore tarafından IPL 2023 Müzayedesinde Hedef Alınması Muhtemel Oyuncular:

Cüzdan Olarak 8,75 Crores, 7 Slot Mevcut, 2 Yurtdışı Slot.

Doldurulacak çok fazla yuva veya boşluk yok. Royal Challengers Bangalore, müzayede başlamadan önce iyi bir iş çıkardı, dolayısıyla bu durumdalar. Ancak sahip oldukları sınırlı kese ile oyuncuları çok akıllıca hedeflemeleri gerekecek. Yerleşik bir açıcı veya 3 numara listelerinde olabilir. Yine, tarayıcının altına sızabilecek oyuncuları bulmaları gerekecek. Bunlar Harry Brook veya Will Jacks. Tom Banton, TATA IPL 2023 Müzayedesinde onlar için de iyi bir seçenek olabilir. Böylece Tom ve Faf, 3 numarada Virat ile açılabilir.

Punjab Kings’in IPL 2023 Müzayedesinde Hedef Alması Muhtemel Oyuncular:

TATA IPL 2023
IMG SRC: Avrupa Merkez Bankası

32.2 Cüzdan Olarak Crores, 9 Slot Mevcut, 3 Yurtdışı Slot.

Punjab Kings’in her zaman önemli miktarda parası vardır. Punjab Kings’in ağır bir çanta olmadan gittiği bir müzayede hiç olmadı. Onların da birinci sınıf bir meyilliye ihtiyaçları var. Shikhar ve Baristow açarsa, Rajapaksha 3 numarada vuruş yapmak zorunda kalacak. Peki yönetim Bhanuka’ya güveniyor mu? O pozisyonda yedek oyunculara ihtiyaçları var. Tom Banton, Will Jacks, Ajinkya Rahane ve Manish Pandey iyi seçeneklerdir.

İyi bir orta dereceli vurucu, muazzam bir değer katabilir. Daha önce onlar için oynayan Sarfaraz Khan’a geri dönebilirler. Rilee Rossouw’u da hedef alabilirler, hem üst düzey hem de orta düzey işleri yapacaktır. Jitesh Sharma ve Shahrukh Khan mevcutken, bir bitiriciye ihtiyaçları yok.

IPL 2023 Müzayedesinde Sunrisers Haydarabad Tarafından Hedef Alınması Muhtemel Oyuncular:

42.25 Crores Cüzdan Olarak Kaldı, 13 Slot Mevcut, 4 Yurtdışı Slot.

Sunrisers Haydarabad geçen sefer biraz ağır harcama yaptı. Bazı yüksek fiyatlı oyuncuları düşürdüler ve bu nedenle TATA IPL 2023 Müzayedesinde yapılacak çok işleri var. Ne kadar basit olursa olsun, Ben Stokes için 13 ila 14 Croresleri var. Onların lideri olacak ve vuruş sıralamasında Pooran’ın yerine geçecek. Ya da aynı stratejiyle Mayank Agarwal’a gidebilirler. Mayank, Kane Williamson’ın yerine vuruş yapabilir.

Diğer durumda en iyi seçenek, Kane Williamson’ı daha düşük bir piyasa değerinden geri almak olacaktır. Orta dereceli meyilliye ihtiyaçları var. Manish Pandey, Harry Brook, Will Jacks, Sarfaraz Khan ve Cameron Green hepsi iyi seçenekler. Daha akıllıca bir seçenek, Bhuvi’ye yedek olarak Mayank ile kaptanlık vermek ve Ben Stokes yerine Cameron Green’i satın almak olacaktır.

Delhi Başkentlerinin Hedef Alması Muhtemel Oyuncular:

TATA IPL 2023 Müzayedesi
IMG SRC: Avustralya Kriket

Cüzdan Olarak 19.45 Crores, 5 Slot Mevcut, 2 Yurtdışı Slot.

Çok fazla parayla doldurmak için sadece 5 yuvaları var. Bu nedenle, son derece seçici olabilirler. Cameron Green veya Sam Curran için büyük bir çek ayırdıkları söylentisi yayıldı. Bununla birlikte, çok fazla oyuncu gerekli değildir. Zaten sıralanmış bir 11’leri var. Etkili bir bitirici değer katabilir. Herhangi bir tecrübeli vurucuya gidebilirler.

Gujarat Titanları Tarafından Hedef Alınması Muhtemel Oyuncular:

Cüzdan Olarak 19.25 Crores, 7 Slot Mevcut, 3 Yurtdışı Slot.

IPL 2023 Müzayedesi
IMG SRC: Darphane.

Gujarat Titans, savunan şampiyonların desteğe ihtiyacı var. Matthew Wade’e çok uzun süre güvenemezler. Yaralanmaya yatkın. Varsa, kattığı deneyim muazzamdır, dolayısıyla yeri doldurulamaz. Roy için geri dönebilirler. 2 Crores’te top çaldı. 3 numara Vijay Shankar’dı. Ancak bu fikir son derece iyi çalışmadı. Böylece Rilee Rossouw’a yatırım yapabilirler. Hardik’in desteğine ihtiyaçları var. Eh, dünyanın her yerinde yok, ama çok yönlü olanlar için gitmek zorundalar.

Daha fazla bilgi için FIFA World Cup 2022: Tüm Kazananlar, Şampiyonlar, Altın Ayakkabı, Altın Top, Altın Eldiven Listesi’ne gidin. Lionel Messi Şampiyon.

IPL 2023 Müzayedesinde bu tür daha fazla makale okuyun: MI, CSK, KKR, LSG ve RR Tarafından Hedeflenebilecek Oyuncular. Müzayede Ayrıntıları, Taban Fiyat.

Daha fazlasını öğrenmek için BCCI’nın resmi web sitesi.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/ipl-2023-auction-players-that-can-be-targeted-by-rcb-punjab-kings-srh-delhi-capitals-and-gujarat-titans-auction-details-base-price/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir