Radio Personality, Kirk Cousins ​​İçin Zengin Ticaret Teklifini Yüzdürüyor
34 yaşındaki Kirk Cousins’i Super Bowl için mücadele etmesi için San Francisco 49ers’a gönderen Kirk Cousins ​​için sulu bir takas teklifini kabul eder miydiniz?

Birçok Minnesota Vikings taraftarı bunu isterdi ve tarafından geliştirilen bir fikir CBS Spor Radyoları Andrew Perloff reddetmek zor olabilir.

Radio Personality, Kirk Cousins ​​İçin Zengin Ticaret Teklifini Yüzdürüyor

Cousins’in Vikings ile olan sözleşmesinin bitmesine bir yıl daha var ve takım şu anda anlaşmanın devam etmesine veya sözleşmeye birkaç yıl eklenmesine karar veriyor. 1 Mart itibariyle durum gerçekten her iki şekilde de bozulabilir.

Radyo Kişilik Yüzer
24 Ekim 2019; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda Washington Redskins’e karşı bir maç başlamadan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: David Berding-USA TODAY Sports.

Minnesota, Cousins’in başında olduğu büyük bir örneklem büyüklüğüne sahip – beş yıl – ve 2019 ve 2022’de iki kez sezon sonrasına ulaştı. Cousins, 49ers tarafından satın alınırsa her yıl play-off’ları ziyaret etmek için bir şans olurdu, bu genellikle Vikings tarafından tartışılan bir önerme yılın bu zamanlarında hayranlar ve medya.

Perloff tweet attı Perşembe günü varsayımsal Vikings-49ers fikri, “49ers, Kirk Cousins ​​karşılığında iyi bir savunma oyuncusu ve gelecekte Vikingler’de bir ilk olan Minnesota yerlisi Trey Lance’i takas etmeye ne dersiniz?

Radio Personality, Kirk Cousins ​​İçin Zengin Ticaret Teklifini Yüzdürüyor
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), Soldier Field’da Chicago Bears ile oynanan maçın ardından sahadan çıkıyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports.

Cousins, Ağustos’ta 35 yaşına girecek ve San Francisco 2022’de oyun kurucuda akıl almaz sakatlıklarla karşı karşıya kalırken, Cousins’i ve onun son teknoloji dayanıklılığını Vikinglerden çalması yankı uyandırabilir. Ayrıca, saat başı 4.000’den fazla pas yardasından ve sezon başına 30’dan fazla gol atmaktan sorumludur.

49ers genel menajerinin takas yapıp yapmayacağı belli değil üç Yaşlanan bir oyun kurucu için önemli varlıklar, ancak yabancı şeyler oldu. Kyle Shanhan’ın Cousins’e olan yakınlığı da var. İkisi Washington’da birlikte çalıştı ve Shanahan, Vikinglerin sinyal çağırıcısına son derece bayılıyor.

Radio Personality, Kirk Cousins ​​İçin Zengin Ticaret Teklifini Yüzdürüyor
28 Kasım 2021; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), Levi’s Stadium’da ilk çeyrekte San Francisco 49ers defans tarafı Samson Ebukam’ın (56) baskısı altında kalıyor. Zorunlu Kredi: Kelley L Cox-USA TODAY Sports.

“Örnek erkeğimin Kirk Cousins ​​gibi biri olduğunu söylemek için. Demek istediğim, herkes benim Kirk’le olan geçmişimi biliyor. Onu Washington’da 4. turda draft ettik.” Shanahan dedi 2021’de.

“Ona üç maç koçluk yaptım. Sonra kovulduk, ben ayrıldım, onu alma şansımız olur diye düşündüm. [in San Francisco] ve bir yıl önce Jimmy gelene kadar onun serbest oyuncu kadrosunda olmasını çok isterdim. Çünkü tıpkı Minnesota’da olduğu gibi onunla kazanabileceğimizi düşündüm,” diye yorum yaptı Shanahan iki yıl önce.

Tabii ki, Minnesota’nın bu sezon dışında Kuzenleri takas edeceğine dair gerçek bir işaret veya ipucu yok – bir ticaret yasağı bu tür anlaşmaları zorlaştırıyor – ancak Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah’ın teklifleri görmezden gelmesi aptalca olurdu.

Radio Personality, Kirk Cousins ​​İçin Zengin Ticaret Teklifini Yüzdürüyor
26 Eylül 2021; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; San Francisco 49ers başantrenörü Kyle Shanahan, Levi’s Stadyumu’nda Green Bay Packers’a karşı oynanan maçtan önce sahada duruyor. Zorunlu Kredi: Darren Yamashita-USA TODAY Sports.

Tahmin edilebileceği gibi, Perloff’un tweet’i, herkesin Cousins ​​hakkında parlak bir görüşü olmadığı için eleştirildi. NFL Ağları Zengin Eisen tweet’e cevap verdi“Bunun ahlaka aykırı olduğunu söylemek tahıla hakarettir.”

Twitter kullanıcısı @itsgoatie retweetlendi, “İlaçları bırakın. Kimse Kirk Cousins’i istemiyor.”

Seth Hebrink yorumladı, “Vikingler onu Lance için 49ers’a teklif ederse, bu yıl 3. ve gelecek yıl 1. veya 2., bunun adil olduğunu düşünürdüm. Matt Ryan ve Wentz’in ikisi de pek çok iyi seçim yaptı ve Cousins ​​ikisinden de daha iyi.

Perloff teorisi, Trey Lance’i, özgeçmişinde 2019’un sonundan bu yana Kuzey Dakota Eyaleti ile San Francisco arasındaki pozisyonda beş başlama içeren bir Minnesotan olan QB1’de Vikinglere gönderecekti.


Strange Name Vikings Cap Kaza Adayı Oldu

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/radio-personality-floats

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir