QB’de Vikinglerin Kimle İmzaladığına Asla İnanmayacaksınızQB'de Vikinglerin Kimle İmzaladığına Asla İnanmayacaksınız
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Salı gününüze başlamak için, Vikinglerin QB’de kimin imzaladığına asla inanmayacaksınız.

Bu genç kalfa Josh Rosen, 2018 NFL Draft şöhretinden. Adam şimdi Vikings için oynuyor, muhtemelen takımın QB3’ü olarak. Rosen, 2018’den beri NFL’de sıçradı ve şimdi Minnesota’yı beden için deneyecek.

QB'de Vikinglerin Kimle İmzaladığına Asla İnanmayacaksınız
21 Ağustos 2022; Cleveland, Ohio, ABD; Cleveland Browns oyun kurucusu Josh Rosen. Zorunlu Kredi: Ken Blaze-USA TODAY Sports.

QB’de Vikinglerin Kimle İmzaladığına Asla İnanmayacaksınız

Geçen hafta Arizona Cardinals, Vikings antrenman takımından o zamanki QB3 David Blough’u kaptı ve geçen Cumartesi NFC North’u perçinleyen ve 2019’dan beri ilk kez doğrulanabilir bir şekilde playoff yolunda olan bir takım olan Minnesota’ya ihtiyaç yarattı. Blough, Rosen Vikingler antrenman takımında yaşayacak ve Kirk Cousins ​​ile Nick Mullens’e bir şey olursa sıradaki adam olacak.

Henüz 25 yaşında olan Rosen, 2018’den beri Salı günü itibariyle Vikingler de dahil olmak üzere yedi NFL takımında forma giydi:

  • Arizona Kardinalleri (2018)
  • Miami Yunusları (2019)
  • Tampa Körfezi Korsanları (2020)
  • San Francisco 49’lular (2020)
  • Atlanta Şahinleri (2021)
  • Cleveland Browns (2022)

Cardinals, o zamanlar oyun kurucu yeteneği için okyanustan daha derin olduğu düşünülen bir sınıfta 10. genel seçimle Rosen’i 2018 NFL Draftından çıkardı. Baker Mayfield, Sam Darnold, Josh Allen, Lamar Jackson ve Rosen 1. Turdan seçildiler. Allen ve Jackson süperstarlara dönüşürken, Mayfield, Darnold ve Rosen serseri oldu.

QB'de Vikinglerin Kimle İmzaladığına Asla İnanmayacaksınız
2 Ocak 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Atlanta Falcons oyun kurucusu Josh Rosen. Zorunlu Kredi: Rich Barnes-USA TODAY Sports.

Rosen, 24 NFL maçında oynadı, 16’dan başlayarak, 2.864 pas yarda, 12 gol, 21 müdahale ve pis kokulu 61.1 pasör puanına giden yolda. Takımlarının 16 startında 3-13’lük bir galibiyet-mağlubiyet rekoru var ki bu elbette iyi değil. Ancak Vikingler, Eylül’den Aralık’a kadar Blough gibi, Rosen’i başlaması – hatta gerçekten oynaması – yalnızca acil bir kapasitede var olması için aramayacak.

Minnesota ayrıca bu hafta bir CFL saplaması üzerinde çalıştı – BC Lions’dan Nathan Rourke. Rourke, CFL sezonunun sona ermesinden bu yana bir avuç takım için seçmelere katıldı, ancak Vikingler, 24 yaşındaki Rourke’den daha fazla NFL oyununa hazır olan Rosen’i tercih etti.

QB'de Vikinglerin Kimle İmzaladığına Asla İnanmayacaksınız
28 Temmuz 2021; Santa Clara, CA, ABD; San Francisco 49ers’ın oyun kurucusu Josh Rosen. Zorunlu Kredi: Stan Szeto-USA TODAY Sports.

Ayrıca Vikinglerin ilk etapta bir QB3 ihtiyacı var çünkü 2021 yinelemeleri yaz sonunda takımdan ayrıldı. Vikingler, 2021’de ve bu yaz Kellen Mond ve Sean Mannion’u işe aldı, ancak hiçbiri 2022’de 53 kişilik kadro için kesinti yapacak kadar üretken değildi. Mond, Cleveland Browns ile karaya çıkarken, Mannion, Seattle Seahawks’a doğru yürüyüş yaptı.

Rosen’in uzun vadeli gidişatı ilginç çünkü bazı uzmanlar ve taslak beyinler hala UCLA mezununun Arizona’da haksız bir anlaşma aldığına inanıyor. Kardinaller, organizasyonu bir Kliff Kingsbury + Kyler Murray sandviçi lehine alt üst etmeden önce bir yıllığına Rosen’e bağlı kaldılar – bu, kendilerine doğru atılan büyük para yığınlarına rağmen paniğe kapılmadı. Dahası, Rosen’in 2018’de Cardinals’ta bir çaylak olarak yardımcı kadrosu berbattı. Teorik olarak, Vikingler ile gençleşebilirdi, ancak geleneksel mantık, bunun şimdiye kadar başka bir yerde çoktan gerçekleşmiş olabileceğini öne sürüyor.

Rosen’in üçüncü kariyer başlangıcı, onu Vikingler ile karşı karşıya getirdi ve Cardinals, 2018’de US Bank Stadyumu’nda 27-17 mağlup oldu.

ESPN, Kirk Cousins ​​vs. Colts'tan Hiç Etkilenmedi

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/never-believe-vikings-qb

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir