PurplePTSD: Vikings Sezonunda Asılı ‘Eğer’, 2023’te Maaş Şapkası Pirinç Zımbalar, RB’lerPurplePTSD: Vikings Sezonunda Asılı 'Eğer', 2023'te Maaş Şapkası Pirinç Zımbalar, RB'ler

10 Ekim 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings savunması Danielle Hunter’ı bitirdi. Zorunlu Kredi: Jerome Miron-USA TODAY Sports.

kardeş sitesi VikinglerBölgesi dır-dir morPTSD.comve oradaki adamlar ve kızlar Minnesota Vikings analizini bizim kadar yayıyorlar.

İşte son birkaç günün en iyi içeriklerinden bazıları:

1 – 2022 Minnesota Vikings’in gerçekten de bazı soru işaretleri var ve PPTSD en önemlilerinden birini ortadan kaldırmak istiyor.

2Kyle Joudry, “temel gerçekler” dediği şeyi sunar Vikings cari maaş sınırı hakkında.

3 – Buna göre morPTSDMinnesota bir yıl uzakta RB’de zayıflamak.

4 – Video segmentimizde Dustin Baker sohbetleri Londra’daki Vikingler-Azizler hakkında.

5 – bir tahmin o çaylak Luiji Vilain bir kamp gövdesi.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Karanlıkta Geceleri Keşfedilen Vikingler Çaylak
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/purpleptsd-the-if-hanging-over-vikings-season-salary-cap-brass-tacks-rbs-in-2023

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir